Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze pomysły...
Autor Wiadomość
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-10, 23:41   

Nie wiem jak na innych rejonach, ale u mnie co tydzien podajemy ile chcemy palet na przyszly tydzien, wiec troche jest w ten sposob, ze zamawiamy ile nam potrzeba.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-10, 23:47   

W naszej wiosce Kr sklepom ustala ilość palet i dlatego najczęściej pl potem masakryczne i dziewczyny premii nie widzą.

[ Komentarz dodany przez: Bartosz: 2013-01-10, 23:57 ]
Dokładnie, KR wszędzie się wpierdzielał robiąc większe PL`ki w czasie mojej kariery w JMP.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@Cytrynka


Stanowisko:
klient

Dołączył: 18 Paź 2012
Posty: 117
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-18, 18:26   

A ja to bym chciała, żeby powróciły te koszyki zakupowe do ręki dla klientów. Uważam, że dla osób, które chcą kupić kilka drobnych rzeczy, nie jest potrzebny taki duży wózek. Tym bardziej jak jest dużo klientów na sklepie, a każdy by miał po dwie rzeczy w wózku to większy tłok i więcej zamieszania jest przez te wózki. A może na innych sklepach są te koszyki? Bo u mnie w mieście wszędzie zlikwidowane, nie wiem dlaczego.
_________________
"Jeśli życie daje Ci cytrynę- zrób z niej lemoniade!"
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-18, 18:32   

Zapytaj kr dlaczego nie macie może wam załatwi u mnie w miescie wszystkie biedrony mają takie na kółeczkach
 
     
@Cytrynka


Stanowisko:
klient

Dołączył: 18 Paź 2012
Posty: 117
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-22, 13:26   

Pracownik dokładnie, chodzi mi o te na kółeczkach(ale do ręki też mogą być:) A ja jako klient to gdzie mogę to zgłosić lub chociaż zapytać o możliwość powrotu tych koszyków?
_________________
"Jeśli życie daje Ci cytrynę- zrób z niej lemoniade!"
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-22, 15:03   

Przy wyjsciu ze sklepu powień wisiec plakat a na nim numer tel. biuro obsługi klienta
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-22, 16:47   

ja jestem za koszyczkami, bo u nas pokradli, ale jak klienci wkładają drobne zakupy do własnych torebek to nie zawsze możemy mieć pewność czy wyjęli wszystko, a teoretycznie zaglądać nam nie wolno do osobistych toreb, a i znajomych bardzo niezręcznie kontrolować choć wiadomo nie od dziś, że to właśnie wspomniani znajomi nas robią w balona!!!!
  Ocena JMP: 2/10
     
Cieslanin 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 18
Skąd: Mazowsze
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-18, 14:24   

capslock1 napisał/a:
a ja mam taki pomysł zęby kaiserzy mogli oceniać kierowników. Kierownik ocenia zastępców, zastępca kasjerów ,a my powinniśmy kierownika sklepu , przecież oni tez złe prowadzą sklepy pewnie ze nie wszyscy ,ale są tacy co maja wszystko gdzieś i odbija się to na cały sklep zwłoczna na kasjerów bo kierownicy się uważają za nad ludzi


Fajny pomysł lecz ma też wady. Długo bym nie popracował w takim sklepie gdzie bym musiał oceniać KS. A po drugie to kolejne stresujące zajęcie by było, przynajmniej dla mnie. Łatwo się ocenia innych, zwłaszcza negatywnie. Jednakże często mogłoby doprowadzić do napięcia stosunków KS-kasjer/sprzedawca.

Dziękuję za możliwość wypowiedzenia się.

[ Dodano: 2013-02-18, 14:41 ]
kas napisał/a:
dobrą opcją byłoby zdawanie chleba z całego dnia na potrzeby PCK lub innych instytucji wspierających biednych.
chleb który przyjeżdża rano z piekarni,wieczorem jest ściągany z sali sprzedaży i idzie w PL ! to wszystko się marnuje :(

a tzw odpady mięsne mogłyby iść na schroniska dla psów..


Jestem za lecz czy Urzędy od pobierania danin dla państwa w postaci podatków by się uczepiły i kazały Biedronce zapłacić za te przekazane na cele charytatywne artykuły. Dobrym pomysłem byłoby przecenianie terminujących sie artykułów np. na pół godziny przed zamknięciem sklepu.

[ Dodano: 2013-02-18, 14:45 ]
Zakaz pracy w Niedzielę po 12 godzin. Niedziela jest dla Nas chrześcijan, którzy stanowią większość pracowników Biedronek, dniem świątecznym i powinna być poświęcona Bogu i rodzinie. Powinien to być dzień w którym moglibyśmy pójść do kościoła i zjeść niedzielny obiad w gronie rodzinnym. Dlatego też uważam, że w Niedzielę, My pracownicy Biedronek powinniśmy pracować maksymalnie po 6 godzin.
 
 
     
kraufik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-26, 23:20   pomysl na...

moze ,aby kazdy mial szanse na premie motywacyjna wprowadzic jakis konkurs na pracownika miesiaca albo trzech -i wowczas w zaleznosci od zdobytego miejsca dac premie np 150-100-50zł netto oczywiscie ale zawsze cos ( tak bylo w moim poprzednim zakladzie pracy i przyjelo sie pozytywnie.) .Ponadto w mojej poprzedniej firmie bylo tak ze raz w miesiacu klienci robiac zakupy typowali pracownika miesiaca-widnial potem na tablicy ogloszen jako " pracownikiem miesiaca sierpien zostal...." -my czulismy sie wyroznieni a wylosowany klient dostal bon na 20zł ( w naszym przypadku moglby byc to starter biedronka).
 
     
~koteczek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Lis 2011
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-27, 04:57   Re: pomysl na...

kraufik napisał/a:
moze ,aby kazdy mial szanse na premie motywacyjna wprowadzic jakis konkurs na pracownika miesiaca albo trzech -i wowczas w zaleznosci od zdobytego miejsca dac premie np 150-100-50zł netto oczywiscie ale zawsze cos ( tak bylo w moim poprzednim zakladzie pracy i przyjelo sie pozytywnie.) .Ponadto w mojej poprzedniej firmie bylo tak ze raz w miesiacu klienci robiac zakupy typowali pracownika miesiaca-widnial potem na tablicy ogloszen jako " pracownikiem miesiaca sierpien zostal...." -my czulismy sie wyroznieni a wylosowany klient dostal bon na 20zł ( w naszym przypadku moglby byc to starter biedronka).


To premie dostawali by tylko osoby siedzące na kasie bo to z nimi klienci mają największy kontakt lub ci którzy np maja prace blisko biedronki i pół osiedla ich zna choćby z widzenia :lol:
 
     
#tolek123

Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 103
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-28, 10:44   Re: pomysl na...

kraufik napisał/a:
moze ,aby kazdy mial szanse na premie motywacyjna wprowadzic jakis konkurs na pracownika miesiaca albo trzech -i wowczas w zaleznosci od zdobytego miejsca dac premie np 150-100-50zł netto oczywiscie ale zawsze cos ( tak bylo w moim poprzednim zakladzie pracy i przyjelo sie pozytywnie.) .Ponadto w mojej poprzedniej firmie bylo tak ze raz w miesiacu klienci robiac zakupy typowali pracownika miesiaca-widnial potem na tablicy ogloszen jako " pracownikiem miesiaca sierpien zostal...." -my czulismy sie wyroznieni a wylosowany klient dostal bon na 20zł ( w naszym przypadku moglby byc to starter biedronka).

to jest bardzo głupi pomysł
1. to już biedronka przerabiała starsi stażem wiedzą o czym mówię
2. premie zdobywali by przydupasy i to jest główny powód za którym ja mówię stanowcze ''NIE''
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-28, 12:19   

kraufik napisał/a:
klienci robiac zakupy typowali pracownika miesiaca-widnial potem na tablicy ogloszen jako " pracownikiem miesiaca sierpien zostal...."

Za dużo kina amerykańskiego :)

[ Komentarz dodany przez: Bartosz: 2013-09-05, 21:05 ]
pracownik miesiąca to bardzo fajny film :yeah:
 
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-11, 20:58   

Moje Miasto to Białystok Biedronka: Kierowca wjechał pod same drzwi

.... i pomysły klientów.... ;)
 
     
filipinka

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-20, 15:22   Re: Nasze pomysły...

fajnie by bylo ale chyba za duzo bysmy chcieli i poprzewracalo bym nam sie w .... jednak pomarzyć mozna :P
 
     
~missmolly14 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączyła: 25 Lis 2013
Posty: 31
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-25, 18:11   

Proponuję zmianę mundurków.. Nie powiem że poprzednie były lepsze ale te są beznadziejne, jakieś mniej przypałowe kolory byłyby mile widziane:)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo