Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze pomysły...
Autor Wiadomość
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-27, 11:23   

_PREDATOR_ napisał/a:
Taaa, w pracy się nie dudla :D

Dobre :boks:
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
@_PREDATOR_ 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 131
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-27, 11:30   

Bo to forum przyjazne :em29:
---
1. A tak na marginesie, w regulaminie ochrony jst powiedziane, że podlega nam teren przyległy do Biedronki, jak parking, czy KS może nam odmówić jego sprawdzenia i jak często winniśmy to wykonywać podczas jednej zmiany?

2. Czy osoba parkująca w miejscu dla inwalidów winna nam okazywać upoważnienie wydane przez wydział komunikacji i czy winna być akceptowana również książeczka inwalidy, czy mają obowiązek prawny takie zezwolenie musowo zamieszczać za szybą/ przednia półka samochodu? Co zrobić jeżeli w sposób arogancki odmawia okazania takiego dokumentu?
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-27, 11:47   

Tak jak nie masz prawa zaglądać klientom w rzeczy osobiste tak samo nie masz prawa żądać okazania jakichkolwiek dokumentów uprawniających do parkowania w danym miejscu. Owszem prawo nakłada na kierowcę inwalidę umieszczanie w widocznym miejscu karty uprawniającej do parkowania ale ochrona nie ma prawa jej egzekwowania. Jedno co możesz zrobić to wezwać straż miejską lub policje.
Książeczka inwalidy to nie to samo co karta upoważniająca do parkowania na kopercie.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-27, 11:58   

_PREDATOR_ napisał/a:

1. A tak na marginesie, w regulaminie ochrony jst powiedziane, że podlega nam teren przyległy do Biedronki, jak parking, czy KS może nam odmówić jego sprawdzenia i jak często winniśmy to wykonywać podczas jednej zmiany?

A ty nie przeginasz ?? Nie rób się z siebie Boga, bo na każdego można coś znaleźc. A takie wścipstwo się mści :bu:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@_PREDATOR_ 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 131
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-27, 12:02   

Nie zgodzę się z Twoją opinią, czyżby takie pytanie było wścipstwem!!!
PS. Forum dla ludzi wolnych! ;] -> ?
DarkSide napisał/a:
A ty nie przeginasz ??

Zwracając się do kogoś zwracamy się z jakiej litery?

No to dostanę blok? ;(
Ostatnio zmieniony przez _PREDATOR_ 2012-07-27, 12:21, w całości zmieniany 5 razy  
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-27, 12:02   

jagodak napisał/a:
Ja wczoraj tak oszczedzalam światło, że wpadłam w ciemności na otwarte drzwi i mam siniaka na pół twarzy i skrzywione okulary

Co za poświęcenie...
 
     
@_PREDATOR_ 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 131
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-27, 18:26   

A u nas Dni Olesna, będzie dudlanko :em29:
 
     
~stasiu2211 


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-27, 18:36   

program oszczędnościowy:
wprowadzenie informacji o jakosci dostępnych w danym dniu owoców i warzyw. Centrum dzieli to np. na trzy kategorie wysyłając do sklepów informacje co dzien rano. Rano otwieraszz poczte i widzisz banan 1 , pomidor 1, ogórek 2, kiwi 1, kalafior 3 itd, po co mam zamawiac 10 kartonow kalafiora skoro przyjdzie taka zgnilizna ze sprzedam tylko karton, gdybym wiedział ze jaest złej jakosci zamówił bym np. tylko dwa. ktos powie ze to minimalizuje straty tylko na poziomie sklepów bo towwar juz jestw centrum wiec dla firmy to nic nie zmienia, a jednak : po pierwsze logistyka nie zamówie 5 palet o/w tylko 4, lub odwrotnie przy dobrej jakosci, po drugie zmniejszenie kosztów utylizacji tych smieci w sklepach, po trzecie zlikwiduje to nieuczciwe odbijanie do boba poniewaz o jakiej reklamacji mowa skoro wiesz ze zamawiasz złą jakość, po czwarte wzrost sprzedazy poniewaz widzac pomidor 1, nie mam obaw ze przyjedzie byle jaki i zamawiam odważnie, kolejny argument to możliwość weryfikacji działu kontroli jakości który ustalał by przy przyjęciu kategorie i można z dostawcą negocjowac, jesli towar w centrum jest różnej jakości można sklepy podzielic tak ze czec dostaje jakosc kat 2 a czesc 1, wzaleznosci od % sprzedazy o/w lub sezonowości,to taka lużna myśl ludzie którzy sie na tym znają z łatwościa znajdą wiecej plusów takiego rozwiązania, tylko że nikt tego nie przeczyta :(
_________________
patrz komu ufasz
 
     
sufka

Dołączył: 27 Lut 2012
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-02, 18:38   

oczywiście koleś w DC składający towar będzie zapewne zwracał uwagę na to co Ci ładuje... sklepy z przymusową "dwójka" będą zachwycone - już widzę wzrost PL, że nie wspomnę o tych z "trójką"... nikt nad tym nie panuje, a Ty wymagasz dzielenia towaru na kategorie :D dobre... uśmiałem się
_________________
Orson - Bo, do you think it will rain?
Bo - Do I have to?
Orson - That was a question
Bo - I know! What's your answer?
Orson - Never mind...
 
     
~stasiu2211 


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-03, 15:07   

fakt. śmietnik to oni mają
_________________
patrz komu ufasz
 
     
Cieslanin 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 18
Skąd: Mazowsze
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-03, 20:21   

Wrócę jeszcze do cen. Co za myśliciel wymyślił aby pisać cenę produktu za 100 gram zamiast za 1 kg. Klient widzi cukierki za 1,69 i od razu myśli, że to za kilogram. Pakuje więc kilka kilo w torbę i gdy podchodzi do kasy dziwi się, że takie drogie są te cukierki. A potem się oburza się, że tam była cena 1,69 a on musi zapłacić tyle za te cukierki. Inteligentni są Ci klienci z Biedronki, co nie?
 
 
     
~victorr 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 57
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-12-06, 21:35   

A mnie przydały by się nowe funkcje w kolektorze, np aktualna godzina lub czas pozostały do wysłania zamówienia, kolejne to nie tylko sprzedaż z ostatnich 2 tygodni, ale jakie były w danym dniu ceny (istotne przy świeżych), automatyczne aktualizowanie bieżącej sprzedaży np co 10min (u mnie sklep na wsi i dużo firm się zaopatruje, więc znika czasem to czego byś się nie spodziewał, np wczoraj znikł cały zapas cheetosów jak kończyłem zamówienie).

ZMIANA LAYOUTU 2 RAZY W ROKU (LETNI I ZIMOWY) A NIE CO 5 TYG!!!!!!!!!
  Ocena JMP: 8/10
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-06, 21:53   

victorr napisał/a:
ZMIANA LAYOUTU 2 RAZY W ROKU (LETNI I ZIMOWY) A NIE CO 5 TYG!!!!!!!!!

Może niekoniecznie 2 razy do roku ale raz na kwartał to byłoby super :em29:
 
     
biedronkaxl

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 21 Sty 2012
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-10, 22:52   

Obniżka cen na mięsa przy końcu daty.rabat na o/w po 20.i płatny parking od 21 do 7.zamawianie tyle palet ile potrzeba.
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2013-01-10, 23:37   

biedronkaxl, z obniżką cen się zgadzam. W Niemczech jest to praktyka często stosowana przy większej ilości zamówienia, która nie zeszła według planu. Rabaty na o/w byś musiał bardziej rozpisać co konkretnie masz na myśli. Płatny parking to samobój, a zamawianie palet na styk to ciężki temat. ;]
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo