Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Vouchery w Biedronce
Autor Wiadomość
bobby 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 27 Lis 2022
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-12-06, 18:59   

Naprawdę ciężko zrozumieć ze ie zresetowali mi hasla i nie mam dostepu do strony?
 
     
Kygo 

Stanowisko:
magazynier

Dołączył: 07 Cze 2022
Posty: 14
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-12-06, 19:15   

"Vouchery rabatowe dla uprawnionych pracowników będą dostępne w zakładce „Decyzje” na stronie dlanaswjm.pl. Zapoznaj się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi akcji promocyjnej i korzystaj z rabatów!



Kiedy otrzymam swoje vouchery?

Vouchery będą dostępne na stronie dlanaswjm.pl w zakładce "Decyzje" najpóźniej do czwartku 8 grudnia.



Kto otrzyma vouchery rabatowe?

Vouchery rabatowe otrzymają pracownicy sklepów, centrów dystrybucyjnych i biur, a także sklepów agencyjnych oraz wybrani współpracownicy, obejmujący stanowiska nie-menedżerskie, zatrudnieni najpóźniej 30 września br. Szczegółowe informacje dotyczące przyznawania voucherów rabatowych znajdują się w załączonych regulaminach.



Gdzie znajdę swoje vouchery?

Zaloguj się na stronę dlanaswjm.pl. Na górnym pasku zadań kliknij w pozycję „Decyzje”. Po dodaniu voucherów, znajdziesz tutaj informacje dotyczące twoich voucherów rabatowych.



Na czym polegają vouchery?

Vouchery rabatowe dają możliwość skorzystania z rabatu w wysokości do 1000 zł na zakupy w sklepach Biedronka.



Jak skorzystać z voucherów?

Warunkiem skorzystania z akcji promocyjnej jest podanie kasjerowi voucherów rabatowych poprzez podanie numeru lub numerów przypisanych do poszczególnych voucherów rabatowych, nie później niż przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy. Dbaj o poufność numerów na swoich voucherach przed ich użyciem.

1. Po zeskanowaniu ostatniego produktu na kasie, pokaż kasjerowi kod vouchera, aby mógł go wprowadzić na kasę. Ważne, aby podać go przed wyborem sposobu płatności.

2. By zrealizować dwa lub więcej vouchery w jednej transakcji, pokaż je kasjerowi pamiętając o zasadach akcji promocyjnej i wartości voucherów:

w przypadku zakupu o wartości co najmniej 110 zł i podaniu jednego (1) vouchera rabatowego, uczestnik otrzyma rabat w wysokości 100 zł,
w przypadku zakupu o wartości co najmniej 220 zł i podaniu dwóch (2) voucherów rabatowych, uczestnik otrzyma rabat w wysokości 200 zł,
w przypadku zakupu o wartości co najmniej 330 zł i podaniu trzech (3) voucherów rabatowych, uczestnik otrzyma rabat w wysokości 300 zł,
w przypadku zakupu o wartości co najmniej 440 zł i podaniu czterech (4) voucherów rabatowych, uczestnik otrzyma rabat w wysokości 400 zł,
w przypadku zakupu o wartości co najmniej 550 zł i podaniu pięciu (5) voucherów rabatowych, uczestnik otrzyma rabat w wysokości 500 zł,
w przypadku zakupu o wartości co najmniej 660 zł i podaniu sześciu (6) voucherów rabatowych, uczestnik otrzyma rabat w wysokości 600 zł,
w przypadku zakupu o wartości co najmniej 770 zł i podaniu siedmiu (7) voucherów rabatowych, uczestnik otrzyma rabat w wysokości 700 zł,
w przypadku zakupu o wartości co najmniej 880 zł i podaniu ośmiu (8) voucherów rabatowych, uczestnik otrzyma rabat w wysokości 800 zł,
w przypadku zakupu o wartości co najmniej 990 zł i podaniu dziewięciu (9) voucherów rabatowych, uczestnik otrzyma rabat w wysokości 900 zł,
w przypadku zakupu o wartości co najmniej 1100 zł i podaniu dziesięciu (10) voucherów rabatowych, uczestnik otrzyma rabat w wysokości 1000 zł.
3. Brakującą kwotę dopłać gotówką bądź kartą płatniczą.



Jak skorzystać z voucherów na kasie samoobsługowej?

Po zeskanowaniu produktów wprowadź voucher poprzez wpisanie numeru na klawiaturze numerycznej i potwierdź przyciskiem PLU. Zasady naliczania rabatu są takie same, jak na kasie liniowej."

[ Dodano: 2022-12-06, 19:17 ]
Wklejam cały regulamin

"2
Określenie grupy pracowników Jeronimo Martins Polska S.A.
i zasad przydziału Voucherów Rabatowych
w akcji promocyjnej „Świąteczny Rabat 2022”
1. Akcja promocyjna „Świąteczny Rabat 2022” (dalej „Akcja Promocyjna”) jest skierowana
między innymi do pracowników Jeronimo Martins Polska S.A. (dalej „JMP”) zatrudnionych w
JMP na stanowiskach, tzw. „nie-menedżerów” i polega na zaoferowaniu pracownikom JMP
możliwości skorzystania z rabatu na zakupy w sieci sklepów Biedronka do wysokości 1.000 zł
brutto (jeden tysiąc złotych) w okresie od 6 grudnia 2022 r. do 31 stycznia 2023 r., z
zastrzeżeniem poniższych postanowień.
2. Rabat będzie mógł być udzielony na podstawie przedstawionego przez pracownika JMP przy
zakupie vouchera rabatowego (dalej „Voucher Rabatowy”) przekazanego przez JMP
uprawnionemu pracownikowi JMP.
3. Jeden (1) Voucher Rabatowy uprawnia do rabatu w wysokości 100 zł brutto (sto złotych).
4. Szczegóły dotyczące zasad Akcji Promocyjnej określone zostały w odrębnym dokumencie pod
nazwą Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczny Rabat 2022”.
5. Dla potrzeb ustalenia statusu zatrudnienia w JMP na stanowiskach tzw. „nie-menedżera”
decyduje status pracownika JMP aktualny na dzień 30 listopada 2022 r.
6. JMP udostępni pracownikom zatrudnionym przynajmniej na 0,5 etatu dziesięć (10) Voucherów
Rabatowych, w tym dwa (2) vouchery uprawniające do rabatu także na napoje alkoholowe. Dla
pracowników zatrudnionych poniżej 0,5 etatu ,JMP udostępni pięć (5) Voucherów Rabatowych,
w tym jeden (1) voucher uprawniający do rabatu także na napoje alkoholowe. Wymiar etatu
będzie przeliczony wg średniego wymiaru etatu z okresu od dnia 1 stycznia 2022 r. do dnia
30 listopada 2022 r.
7. Voucher Rabatowy zostanie udostępniony pracownikom JMP, spełniającym łącznie
następujące warunki:
a) rozpoczęli świadczenie pracy dla JMP na podstawie umowy o pracę nie później niż w
dniu 30 września 2022 r.;
b) pozostają zatrudnieni na podstawie umowy o pracę w JMP S.A. w dniu 30 listopada 2022
r. (z wyłączeniem osób z którymi rozwiązano umowę w tym dniu oraz co do których
zapadła decyzja o rozwiązaniu umowy o pracę bez wypowiedzenia na podstawie art. 52
KP);
c) przepracowali dla JMP, w okresie od 1 stycznia 2022 r. do dnia 30 listopada 2022 r.
minimum 60 dni; Liczba przepracowanych dni zostanie ustalona w oparciu o
kalendarzowe dni zatrudnienia pracownika, pomniejszone o dni kalendarzowe absencji
(w tym urlop wypoczynkowy) związane z nieświadczeniem pracy;
d) dla osób ponownie zatrudnionych w okresie od 1 stycznia 2022 r. do dnia 30 września
2022 r., warunek minimum 60 dni przepracowanych w JMP, stanowi sumę dni
przepracowanych w ww. okresie (01-01-2022 do 30-11-2022), zgodnie z zasadą opisaną
powyżej, a ostatnie ponowne zatrudnienie nastąpiło nie później niż 30 września 2022 r.;
e) nie będący na dzień 30 listopada 2022 r. menedżerami, z wyłączeniem pracowników JMP
2
na stanowiskach Kierownik Operacji i Sprzedaży, Kierownik Sprzedaży Produktów
Świeżych – Kaizen, Regionalny Menedżer ds. Marketingu Operacyjnego.
8. Pracownik JMP uprawniony do otrzymania Vouchera Rabatowego może pobrać Voucher
Rabatowy w polu “Decyzje” w zakładce “Mój profil” na stronie www.dlanaswjm.pl w okresie
trwania Akcji Promocyjnej, chyba że wcześniej umowa o pracę z pracownikiem ulegnie
rozwiązaniu. Utrata lub ograniczenie dostępu do serwisu www.dlanaswjm.pl, z jakichkolwiek
powodów, powoduje utratę prawa do otrzymania Voucherów Rabatowych w inny sposób.
9. Voucher Rabatowy nie zostanie udostępniony pracownikowi JMP, w przypadku gdy pracownik
JMP posiada nieusprawiedliwioną nieobecność (NN) w okresie od dnia 1 stycznia 2022 r. do
dnia 30 listopada 2022 r.
10. Vouchery Rabatowe nie podlegają sprzedaży oraz wymianie na gotówkę. "
 
     
@Patrycja. 
Satanassss


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 262
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-12-07, 10:42   

bobby napisał/a:
Naprawdę ciężko zrozumieć ze ie zresetowali mi hasla i nie mam dostepu do strony?

to odzyskaj hasło bo nie będziesz mieć vouchera xD
_________________
Homo verecundus
  Ocena JMP: 6/10
     
Lukasz1255 

Stanowisko:
magazynier

Dołączył: 07 Kwi 2022
Posty: 8
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-12-07, 10:52   

Warto sprawdzić skrzynkę spamu na poczcie tam lądują wiadomości od resetu hasła
 
     
Sobiker97 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Gru 2022
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-12-07, 11:54   

Czy osoba zatrudniona jako zastępca kierownika sklepu otrzyma vouchery rabatowe?
 
     
@Patrycja. 
Satanassss


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 262
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-12-07, 12:17   

Kygo napisał/a:
Kto otrzyma vouchery rabatowe?

Vouchery rabatowe otrzymają pracownicy sklepów,

Sobiker97, hmmmm chyba tak .......
_________________
Homo verecundus
  Ocena JMP: 6/10
     
~Daariusz 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 37
0 UP 2 DOWN
Wysłany: 2022-12-07, 12:58   

Co zrobić gdy reset hasła nie przychodzi? nie mam w spamie. Zapoda ktoś numer do kogoś kto się tym zajmuje? kadry?
 
     
Lukasz1255 

Stanowisko:
magazynier

Dołączył: 07 Kwi 2022
Posty: 8
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-12-07, 13:22   

Może spróbuj zmienić pocztę na inną i tam nadać nowe hasło
 
     
brylant860 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Gru 2022
Posty: 1
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-12-07, 17:45   

Hej mam 1 NN i po voucherach nie sprawiedliwe a byłam w tedy u lekarza z dzieckiem tylko że doktorce się komp zawiesił i mię wysłało l4 do xus

[ Dodano: 2022-12-07, 17:47 ]
Do ZUS i jestem za free w plecy
 
     
kasiad 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Paź 2021
Posty: 4
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-12-07, 17:51   

Daariusz napisał/a:
Co zrobić gdy reset hasła nie przychodzi? nie mam w spamie. Zapoda ktoś numer do kogoś kto się tym zajmuje? kadry?


Hej, ja właśnie zmieniałam hasło i od razu przeszedł meil. Może spróbuj jeszcze raz albo z innej przeglądarki hmmmm...
 
     
Czarna Mamba 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Sie 2022
Posty: 2
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-12-07, 20:17   

kasiad napisał/a:
Daariusz napisał/a:
Co zrobić gdy reset hasła nie przychodzi? nie mam w spamie. Zapoda ktoś numer do kogoś kto się tym zajmuje? kadry?


Hej, ja właśnie zmieniałam hasło i od razu przeszedł meil. Może spróbuj jeszcze raz albo z innej przeglądarki hmmmm...



ja też dziś zmieniałam hasło i też mail od razu przyszedł, hmmmm
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-12-07, 20:35   

brylant860 to trzeba było walczyć o to żeby nie było nn. Była kupa możliwości. Fair czy nie fair to pracodawca sobie ustala zasady przyznawania czegoś takiego.
NN to jest ciężkie naruszenie warunków pracy zdajcie sobie z tego sprawę.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
konewka 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączyła: 19 Mar 2011
Posty: 2
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-12-10, 10:49   

Włodarz napisał/a:
brylant860 to trzeba było walczyć o to żeby nie było nn. Była kupa możliwości. Fair czy nie fair to pracodawca sobie ustala zasady przyznawania czegoś takiego.
NN to jest ciężkie naruszenie warunków pracy zdajcie sobie z tego sprawę.



NN wyklucza wiele rzeczy. Nagrodę roczna również…..
 
     
@Patrycja. 
Satanassss


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 262
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-12-13, 21:50   

brylant860 napisał/a:
Hej mam 1 NN i po voucherach nie sprawiedliwe a byłam w tedy u lekarza z dzieckiem tylko że doktorce się komp zawiesił i mię wysłało l4 do xus

[ Dodano: 2022-12-07, 17:47 ]
Do ZUS i jestem za free w plecy


Ja tak kiedyś miałam i załatwiłam to z kadrami i l4 z opóźnieniem weszło. Da się zrobić.
_________________
Homo verecundus
  Ocena JMP: 6/10
     
etel 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Gru 2022
Posty: 1
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-12-15, 20:27   

Czy ktoś może coś wie o voucherach dla pracowników agencyjnych?Jak je otrzymają?
_________________
Etel
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo