Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Coraz gorzej
Autor Wiadomość
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-19, 19:16   

testowy napisał/a:
u8t3io3p napisał/a:
hrhr napisał/a:
u8t3io3p napisał/a:
IT


Masz studia informatyczne?


Kończę zaocznie, ale jeśli ktoś wie co to format komputera, jak instalować programy to by robotę dostał bez studiów

W sumie to zacząłem studiować jak zatrudnię się w biedronce


Jako kto??? klikacz systemu? i za pensję jak w biedronce lub gorzej ? Dziś do zatrudniania w serwisie komputerowym trzeba mieć sporą wiedzę z zakresu software i hardware a ty tu z formatem wyjeżdżasz którego nauczy się robić 8 letnie dziecko.

Pracujesz jako kto? programista/grafik/administrator? czy excela przepisujesz..

Nie trzeba, tzn jak znasz takie rzeczy dobrze to pewnie dwie pensje biedronkowe wezmiesz
Jako serwisant, przenoszę dane z jednego dysku do drugiego ;)
Teraz mam tyle co startujący kasjer w biedrze tylko wy macie w tym premie za obecnośća ja nie ;) . Mowa o Warszawie

Powiem Ci ze tam gdzie pracuje to w call center dają podstawę większą niż w biedronce
 
     
testowy 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 19 Maj 2018
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-19, 20:24   

Ja nie pracuje w biedronce. To ile to jest ? 2200 do ręki ?
W serwisach też nikt nie zapłaci takich pieniędzy bo jak mówisz o 4k do ręki to jest o ok 7,5k kosztów pracodawcy.. który pracownik w serwisie jest w stanie zarobić na kierownictwo co najmniej 10k aby warto było płacić takie pieniądze.

Polecam jednak przerzucić się na programowanie, po roku-dwóch przy dobrych wiatrach na b2b kwoty sięgają 10k netto FV co daje po przeliczeniu +-8,5k do ręki./
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-20, 07:51   

Tak 3250 brutto z premia to +- 2200, mysle ze osoby co maja 2 letni staz maja z 4k na reke, to jest wielka korporacja, a nie januszex gdzie bedzie zydzil podwyzki 10 zl xd

Napewno w programowaniu bedzie wieksza kasa, narazie chce tutaj sprobowac, zawsze mozna potem probowac sie przebranzowac :P
 
     
~barbara.kalina

Stanowisko:
klient

Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-23, 22:52   

witam, was też zastraszają zwolnieniami, bo ma wejść jakaś tablica zadań do wykonania dla konkretnych osób na zmianie i jakieś "." za niewykonanie i zwolenianina.
kolejny super pomysł - jak z raportem pieczywa - z tego ci czytam na forum?
gdzieś już to funkcjonuje? i ile roboty mają kadry z wypisywaniem do systemu zwolnień L4 pracowników? - bo wiadomo ze znajomki będa miały najlżejsze zadania, a resztę zajechać..

tak kumpela mi burkła pod nosem, że rozwalą im zespól i będą tylko lizusy i podpierdalanie.. a nie praca.

osobiście w obecnej pracy mam harmonogram zadań - ale czytając to forum,to pewno 1 osoba będzie miała całego tira zrobić i . :)
 
     
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 671
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-24, 13:46   

A kogo zwolnią?
Ks już miała szkolenie Okazało się że mamy za mało osób na zmianie żeby ta tablica funkcjonowała.
Teraz znowu jedna osoba odchodzi na koniec miesiąca a zatrudnić możemy tylko jedną osobę na 3/4 etatu.
 
     
~Lons 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 58
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-24, 15:01   

Chyba i na mnie nadszedł ten czas. Mam już dość tej pracy po tak krótkim czasie, ale nie będę sobie dłużej pozwalać na takie traktowanie przez innych pracowników. Niedość, że 3/4 etatu, gdzie zarobek z premią za frekwencję już mniejszy niż najniższa krajowa to jeszcze karzą mi zapierdalać za trzech i przez 6 godzin robić to co reszta przez 8. Koniec z 3 sobotami na popołudniu w miesiącu i w końcu może zacznę korzystać z życia i znajdę normalną pracę, gdzie zarobię chociaż tą najniższą krajową bez pretensji i tekstów typu: "To jest jedna z najlepiej płatnych firm". :yeah: Nie wiem czy śmiać się czy płakać.
  Ocena JMP: 5/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-24, 15:12   

Zatrudnij się na cały etat, to zarobisz najniższą. Dziwne masz pretensje...
 
     
~Ant3kk 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 47
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-24, 15:28   

barbara.kalina napisał/a:
"...bo wiadomo, że znajomki będą miały najlżejsze zadania, a resztę zajechać..."


Dziwne, żyję dobrze z kierownikami i kierowniczkami, chodzę po pracy z nimi na piwo i traktuję ich jak znajomych, ale bym miał lżej to nie powiem, wykonuję to co pracownik powinien wykonywać a nawet więcej... różnica może być taka, że nie chodzę i nie narzekam na wszystko a z obserwacji wiem, iż najwięcej do powiedzenia mają osoby co robią mało, mają ciągle jakieś prośby co do grafiku a o zostaniu w pracy 30 minut więcej mówią "absolutnie nie ma mowy" Chyba czas bym się zbuntował.
 
     
#majamaja 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 29 Lis 2017
Posty: 106
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-24, 16:07   

z tego co słyszałam jest sporo sklepów z za małą ilością pracowników, żeby ta tablica funkcjonowała. Wiecie gdyby ludzi było więcej (czyt. odpowiednia ilość) robota nie byłaby taka zła. Skończyłoby się zapierdzielanie 1 osoby za 3
 
     
@maniek19 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-24, 19:12   

U nas na szkoleniu z tej tablicy wyszło że na wymyślonym przykładzie sklepu (a więc gdzieś gdzie można byłoby ukryć niedoskonałość tego wynalazku) brakowało codziennie po 6-8h, a jednorazowo np. 12h aby wykonać wszystkie zadania, uwzględniając że kierownik przez 4h wykonuje zadania kasjerskie, no i oczywiście przerwy są zaplanowane już w tych czynnościach, czyli dochodzi dodatkowo 2-3h na dzień. Pomyśl ma swoje zalety, ale to że KS ma w sobotę ułożyć plan na cały tydzień, jak czasami nie wiadomo co będzie następnego dnia...
  Ocena JMP: 2/10
     
#majamaja 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 29 Lis 2017
Posty: 106
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-24, 19:16   

wystarczy 1 L4 albo uż i cały plan diabli wezmą - KS ma być jasnowidzem :D
 
     
biedrona3333 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 19
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-31, 09:49   

Pracuję w Biedronce 20 lat ale tak żle jeszcze nie było .
Pracownicy odchodzą, kto może zachodzi w ciążę a reszta? podupada na zdrowiu fizycznym a większość psychicznym .JAK PRACOWAĆ JEŚLI NIGDY NIE JEST ZADOWOLONY Z PRACY .
KLIENT NIEZADOWOLONY SYF W SKLEPIE BRAK CEN GANIA NAS PO CAŁYM SKLEPIE NIC NIE MOŻE ZNALEŻĆ -MY PRZEKŁADAMY NON STOP -UPYCHAMY-CUDUJEMY.

NAROBIĆ NA ŚRODEK TYLE POZOSTAŁO.

MOI ZNAJOMI KLIENCI BARDZO NARZEKAJĄ -ZACZYNAJĄ ODCHODZIĆ

MOŻE KTOŚ MĄDRY NA GÓRZE W KOŃCU PÓJDZIE PO ROZUM DO GŁOWY -GDZIE MY ZMIERZAMY?
  Ocena JMP: 3/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-31, 11:33   

do oszczędności :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
~kaskader

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 12 Lut 2017
Posty: 35
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-31, 11:39   

No to szukają oszczędności nie tam gdzie trzeba. Grube miliony są zamrożone w zalegającym tygodniami na magazynach towarze.
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-31, 11:45   

A kim my jesteśmy żeby firmie coś doradzać czy oceniać politykę. Mimo całego tego syfu obroty rosną a właśnie to jest najważniejsze.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo