Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Coraz gorzej
Autor Wiadomość
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-03, 19:15   

u8t3io3p napisał/a:


Istnieje taka możliwość, pytanie brzmi dlaczego miała pójść na inny rejon skoro obie nie były na urlopie
Ale jeśli tak się przedstawiła prowadzące u zmianę? Plotka chodzi, że za dużo mieliby płacić za tą niedzielę som, ile w tym prawdy ja tego nie wiem

:D fajna rozkmina , przecież ten szczebel pracuje w innym systemie pracy ;)
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-03, 23:49   

u8t3io3p skup się i napisz to po polskiemu bo ja nie rozumieć co ty do mnie pisać...
Kto komu się przedstawił? że co przedstawiła się że jest zastępcą soma? a plekietka była? a som poinformował że ktoś taki jest?
Poszła na inny rejon bo np zastępowała kogoś? w celu zobaczenia jak wygląda wolna-pracująca niedziela? ktoś się pytał jej o coś? po co? w jakim celu tu jest? dlaczego?
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-04, 08:32   

Włodarz napisał/a:
u8t3io3p skup się i napisz to po polskiemu bo ja nie rozumieć co ty do mnie pisać...
Kto komu się przedstawił? że co przedstawiła się że jest zastępcą soma? a plekietka była? a som poinformował że ktoś taki jest?
Poszła na inny rejon bo np zastępowała kogoś? w celu zobaczenia jak wygląda wolna-pracująca niedziela? ktoś się pytał jej o coś? po co? w jakim celu tu jest? dlaczego?


Kobieta podajaca sie za zastepce som przedstawila sie tak prowadzacemu zmiane.
Jeszcze tylko uslyszalem od niego o pieniadzach. Nic wiecej nie wiem
O co chodzi z plakietkami? teraz som i psm musza miec plakietke? bo nigdy nie widzialem zadnej plakietki. Po co miala by sprawdzac jak wyglada niedziela, kiedy inne sklepy biedronki sa zamkniete i jej rejonu to nie dotyczy(jesli byla z innego rejonu) z ciekawosci?

Istnieje opcja, ze babka uzyla slow "ZASTEPUJE SOMA" ,a nie "JESTEM ZASTEPCA SOMA", widac ktos dawno uszu nie myl :P
 
     
@maniek19 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-04, 20:47   

I to jest najbardziej prawdopodobna możliwość że była na zastępstwie. Plakietka -> identyfikator. Jak przyjedzie Ci ktoś z góry kogo nie znasz to powinien pokazać Tobie identyfikator żebyś miał pewność że ta osoba jest tą za którą się podaje. :) Som i Psm też mają plakietki :)
  Ocena JMP: 2/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-04, 20:56   

czy u was na sklepach kasjerzy są przydzieleni do poszczególnych działów i odpowiadają imiennie za ich wygląd i ceny?
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Biurowa 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 19 Wrz 2016
Posty: 427
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-04, 21:18   

MalaAsia napisał/a:
czy u was na sklepach kasjerzy są przydzieleni do poszczególnych działów i odpowiadają imiennie za ich wygląd i ceny?


Odkąd pracuje wprowadzali to już z 4 razy, wywieszali imienne listy, kto za który dział odpowiada, a ostatecznie i tak nikt tego nie przestrzegał i był syf, więc zrezygnowano.
Zresztą częśc załogi to "wieczni jedynkowicze", ciężko było być potem z kimś takim do działu przypisanym ;/

Jedynie raz na klika miesięcy jest generalne sprzątanie działu, mycie półek, układanie layoutu i drukowanie cenówek, wtedy każdy na parę dni dostaje swój dział do ogarnięcia, ale nie na stałe.

U kogoś to sprawnie funkcjonuje ?
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-04, 21:53   

Larrikol napisał/a:
MalaAsia, ja miałam na myśli tylko to, że przed zmianami też były wieczne narzekania na wszystko, więc zwalanie całego zła na wolne niedziele jest bardzo nietrafione.


Czyli jak zwykle postanowiłaś napisać coś co zupełnie nie pasuje do reszty wypowiedzi, bo nikt tutaj nie zwala wina za całe zło na wolne niedziele.

Wolne niedziele dla pracowników Biedronki zostały wprowadzone kosztem innych ludzi, a więc nawet w sytuacji, gdyby pracownikom Biedronki było tak samo to byłyby one porażką, a co dopiero mówić o sytuacji, w której pracownikom jest gorzej?

Leśne dziadki ze związków zawiodły pracowników Biedronki, bo jest im gorzej i zaszkodziły temu jak związki zawodowe są postrzegane w Polsce. Gdyby mieli choć odrobinę przyzwoitości to zrezygnowali i ustąpili miejsca jakimś rozgarniętym osobom, żeby działały w interesie pracowników.
  Ocena JMP: 3/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-04, 22:23   

Biurowa napisał/a:
MalaAsia napisał/a:
czy u was na sklepach kasjerzy są przydzieleni do poszczególnych działów i odpowiadają imiennie za ich wygląd i ceny?


Odkąd pracuje wprowadzali to już z 4 razy, wywieszali imienne listy, kto za który dział odpowiada, a ostatecznie i tak nikt tego nie przestrzegał i był syf, więc zrezygnowano.
Zresztą częśc załogi to "wieczni jedynkowicze", ciężko było być potem z kimś takim do działu przypisanym ;/

Jedynie raz na klika miesięcy jest generalne sprzątanie działu, mycie półek, układanie layoutu i drukowanie cenówek, wtedy każdy na parę dni dostaje swój dział do ogarnięcia, ale nie na stałe.

U kogoś to sprawnie funkcjonuje ?


nie wiem czy słusznie, ale ja w tym widzę kolejne spychanie całej odpowiedzialności za syf na kasjerów, będą fruwające kartony i brak cen, nie będzie winy kiero, czy zks czy po prostu sytuacji w jakiej od dawna pracujemy, że nie ma ludzi do pracy, ze Ukrainiec rozkładając palety inauty wrzuci do layoutu, albo, że kiero grafik z tego co ma tak układa, że są 2 osoby na zmianie siedzące na kasie i nikt na nic nie ma czasu.... nie ... winna jest osoba x czy y bo za to odpowiada i ma tak pracowac by znaleźć na to czas .... wyciskanie cytrynki, bo ze jest xle już się ukryć nie da, więc trzeba to na kogoś zwalić, na kogo? no na tych co na sklepie pracują, bo jak pracują skoro jest źle a powinno być dobrze :D
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-05, 00:00   

U mnie tez to funkcjonowalo, problem polegal na tym, ze przychodzila ukraina i ladowala gdzie popadnie, na poczatku poprawialem, raz.. drugi, trzeci az w koncu machnalem reka bo po co :P

powinno byc tez ze wszyscy maja layouty, zks i ks tez, przeciez razem pracujemy na jednym sklepie

jutro moj ostatni dzien w tym burdelu :D
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-05, 08:59   

u8t3io3p, miłego pożegnania na sklepie ci życzę i powodzenia w nowym miejscu :)
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
#Stifler 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 73
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2018-05-05, 10:51   

@u8t3io3p jakies 0.5l walimy ?:D
  Ocena JMP: 10/10
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-05, 22:27   

Stifler napisał/a:
@u8t3io3p jakies 0.5l walimy ?:D



Jasne wypij za moje zdrowie a ja za twoje :P

Nowa promocja z kartami piłkarzy, cieszcie się? :)
 
     
ania5910 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 03 Gru 2013
Posty: 1
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-10, 19:06   Wielkie gówno kasjer niego będzie miał tyle co kierownik.

Niedługo kasjer bedzie zarabiał tyle co zastępca. Nam się nie należy premia za obecność a bez nas nikt sklepu nie otworzy i nie poprowadzi. Premi brak ludzi też robimy jak na 2 etatach. Sklep i magazyn zawalony chyba trzeba zrobić jakiś szum wokół tego
  Ocena JMP: 5/10
     
#majamaja 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 29 Lis 2017
Posty: 106
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-10, 19:16   Re: Wielkie gówno kasjer niego będzie miał tyle co kierownik

ania5910 napisał/a:
Niedługo kasjer bedzie zarabiał tyle co zastępca. Nam się nie należy premia za obecność a bez nas nikt sklepu nie otworzy i nie poprowadzi. Premi brak ludzi też robimy jak na 2 etatach. Sklep i magazyn zawalony chyba trzeba zrobić jakiś szum wokół tego
No z ta premią to kompletna lipa. Kasjer dostaje nagrodę za to, że przychodzi a my przychodzimy bo musimy :D Szczerze to też bym chciała taką kasę za obecność.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-10, 19:27   Re: Wielkie gówno kasjer niego będzie miał tyle co kierownik

majamaja napisał/a:
ania5910 napisał/a:
Niedługo kasjer bedzie zarabiał tyle co zastępca. Nam się nie należy premia za obecność a bez nas nikt sklepu nie otworzy i nie poprowadzi. Premi brak ludzi też robimy jak na 2 etatach. Sklep i magazyn zawalony chyba trzeba zrobić jakiś szum wokół tego
No z ta premią to kompletna lipa. Kasjer dostaje nagrodę za to, że przychodzi a my przychodzimy bo musimy :D Szczerze to też bym chciała taką kasę za obecność.


te premie w ogóle nie są przemyślane, kiero dostają co miesiąc za budżet, kasjerzy nie dostaja, a kwartalna premia to dla kasjera fatamorgana, więc też sprawiedliwie nie jest, kierownicy sami budżetu nie zrobią, kasjerzy sami sklepu nie otworzą .... cyrki takie dzielenie, wszyscy pracują, wszyscy powinni dostawać ....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo