Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Coraz gorzej
Autor Wiadomość
#Florianka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2017
Posty: 64
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-01, 20:02   

Alejki zawalone ,a gdzie jest przestrzeganie BHP?NIKT nic nie robi z zasyfionym sklepem u Nas ostatnio coraz więcej wypadków w pracy przez zasypany sklep towarem,dhp-kami oraz cheap-ami.Jest syf był syf i będzie syf ci na górze mają to gdzieś a my tracimy klientów przez ich głupotę.
 
     
Kasiek79 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Sie 2017
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-01, 20:11   

Jest nas za mało żeby cokolwiek ogarnąć.Gdzie ci nowi pracownicy obiecywano w tv.U nas trzy osoby złożyły wypowiedzenia a na ich miejsce nie ma nikogo.Coraz gorszy syf , nie wiem ile jeszcze wytrzymam.Ciogle dwunastki...nie mam już siły 😥
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-01, 21:12   

Dodatkowi pracownicy =/= nowi pracownicy, po prostu jest wiecej osob w piatek sobote i poniedzialek

Ktos kto robi duzo godzin bedzie w czerwcu lezal ;)
 
     
#Florianka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2017
Posty: 64
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-02, 08:09   

Twardym można być ale wszystko do czasu,takie są realia niestety i wkońcu trzeba coś z tym zrobić bo robi się dosłownie jak kilka lat temu,nasza płaca nie jest adekwatna do wykonywanej pracy dlatego też ludzie się zwalniają,tyrać po 12 h ile to można? w końcu każdy wysiądzie!
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
1 UP 2 DOWN
Wysłany: 2018-05-02, 09:10   

Florianka, jedyne co możesz Ty z tym zrobić to zmienić podejście lub pracę .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
#Florianka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2017
Posty: 64
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-02, 13:01   

marta1 napisał/a:
Florianka, jedyne co możesz Ty z tym zrobić to zmienić podejście lub pracę .

Nie zamierzam zmienić podejścia ,moje podejście zmieni się dopiero wtedy gdy Biedronka wkońcu zacznie wyglądać jak porządny sklep, a nie jak obóz pracy :P
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-02, 13:47   

Za bardzo się przejmujesz i wchodzisz w rolę , to nie Tobie ma zależeć bo od Ciebie to nie zależy ilu i jakich masz pracowników na zmianie , wyżej dupy nie podskoczysz i przestańcie już gadać że robicie za dziesięciu bo to nie prawda , pora już zrozumieć że to tylko praca , jest jeszcze życie którego nie warto sobie marnować i obrzydzać dla Biedronki .
Wrzućcie na luz :D , zacznijcie się szanować , zmieńcie nastawienie i wszystko stanie się łatwiejsze :) .
Życie jest piękne i tylko jedno po co je marnować :) .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-02, 17:24   

Florianka napisał/a:
Twardym można być ale wszystko do czasu,takie są realia niestety i wkońcu trzeba coś z tym zrobić bo robi się dosłownie jak kilka lat temu,nasza płaca nie jest adekwatna do wykonywanej pracy dlatego też ludzie się zwalniają,tyrać po 12 h ile to można? w końcu każdy wysiądzie!


Poraz kolejny zapytam, a ile według ciebie kasjer powinien zarabiać? 3000? I dlaczego aż tyle?
 
     
#Florianka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2017
Posty: 64
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-03, 08:12   

u8t3io3p napisał/a:
Florianka napisał/a:
Twardym można być ale wszystko do czasu,takie są realia niestety i wkońcu trzeba coś z tym zrobić bo robi się dosłownie jak kilka lat temu,nasza płaca nie jest adekwatna do wykonywanej pracy dlatego też ludzie się zwalniają,tyrać po 12 h ile to można? w końcu każdy wysiądzie!


Poraz kolejny zapytam, a ile według ciebie kasjer powinien zarabiać? 3000? I dlaczego aż tyle?

Nie potrzebuję 3000 wystarczy więcej pracowników,godne warunki pracy i mniejszy zapierdziel bo przy takim trybie pracy wszyscy niedługo wysiądą,noi te premie pod ciągłym znakiem zapytania,to narzucanie mega dużego budzetu trochę nie fair wobec nas.
Na moim sklepie połowa ekipy jest na L4 nie bez powodu, może po prostu na waszych sklepach jest lepiej, jest lepsza rejonizacja są premie które was mobilizują ,bo u nas wszyscy mają dość.
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-03, 10:38   

Niestety tak nie bedzie, ja tez bym wolal, zeby zamist podwyzki dali wiecej osob na sklep. Oni wola dac 100zl podwyzki obcinajac kolejny etat na sklepie.

Musisz przestac sie przejmowac idziesz do pracy robisz swoje przez 8 czasem 12 godzin wychodzisz i nic cie nie obchodzi czy cos zrobilas czy nie. Jestes zmeczona? idz sobie na l4, pojdz do lekarza powiedz, ze pracujesz fizycznie i cie miesnie bola, masz skurcze etc. nie ma jak tego sprawdzic :P . Skoro biedronka cie tak trakuje ty mozesz i ja.

Ja nawet nie czytam zadnych raportow przed,po czy na przerwie, jesli kierownictwo uwaza, ze powinien wiedziec to ma mi zapewnic czas w trakcie pracy

Wiecie co jest najlepsze? Stworzyli nowa funkcje, zastepca som XD, na to kasa jest ;d
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-03, 11:02   

u8t3io3p napisał/a:


Wiecie co jest najlepsze? Stworzyli nowa funkcje, zastepca som XD, na to kasa jest ;d


może som już sam nie nadąża z objeżdżaniem rejonu, bo na każdym sklepie syf i trzeba każdego kiero styrać :D zamiast dodać na sklepie etatów, by miał kto wszystko ogarniać :)
 
     
@maniek19 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-03, 14:00   

u8t3io3p napisał/a:

Wiecie co jest najlepsze? Stworzyli nowa funkcje, zastepca som XD, na to kasa jest ;d


Możesz powiedzieć coś wiecej, pierwszy raz o tym słysze.
  Ocena JMP: 2/10
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-03, 17:22   

Związku z tym, że centralny jest czynny w każdą niedzielę to ktoś z góry musi być, a żeby som za dużo pieniędzy nie dostała to pojawiła się nowa babka, zks powiedział mi, że to zastępca soma, ile w tym prawdy tego już nie wiem
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-03, 18:18   

a może to psm a nie jakiś z-soma... upewnijcie się na 100% a później piszcie jakieś niepotwierdzone plotki.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-03, 18:51   

Włodarz napisał/a:
a może to psm a nie jakiś z-soma... upewnijcie się na 100% a później piszcie jakieś niepotwierdzone plotki.


Istnieje taka możliwość, pytanie brzmi dlaczego miała pójść na inny rejon skoro obie nie były na urlopie
Ale jeśli tak się przedstawiła prowadzące u zmianę? Plotka chodzi, że za dużo mieliby płacić za tą niedzielę som, ile w tym prawdy ja tego nie wiem
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo