Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Coraz gorzej
Autor Wiadomość
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-29, 09:25   

Florianka napisał/a:

Ludzie omijają Biedronkę szerokim łukiem taka jest rzeczywistość ,jak kiedyś było mnóstwo CV tak teraz nie ma ani jednego,ludzie widza co się dziejez, a za grosze nikt nie przyjdzie zapierdzielać i robić za 5 jak wół.


u nas 3 osoby na rozmowie były ostatnio a miejsce 1, tyle, że ta 1 osoba, która dojdzie to i tak nie rozwiąże sytuacji, więc problemem bardziej jest ograniczanie etatów, założenie, że jak jest kiero + 2 kasjerów to jest super obstawa, a nie brak chętnych, oni się trafiają nadal :)
 
     
#Stifler 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 73
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2018-04-29, 09:31   

Czemu tak bardzo JMP ogranicza etaty i tak juz bardzo słabej sytuacji. :#)
  Ocena JMP: 10/10
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-29, 12:10   

poniewaz tym osobom w biurze musza sie zgadzac rubryczki w exelu, mozna powiedziec ,ze za kazdym razem gdy biedronka da podwyzke jest szukanie oszczednosci w firmie, a najprostszym jest zabranie tym co sa na samym dole w firmie, zmniejszajac o etaty czy nawet pol


 
     
paletaEURO 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 23 Kwi 2016
Posty: 17
Skąd: Wrocław
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-30, 10:08   

uwielbiam jak są książki do zwrotu w piątek :D :yeah:
_________________
= ]
  Ocena JMP: 6/10
     
dobrabiedronka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 30 Lis 2017
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-30, 10:27   

To jest jakaś porażka już. Sklep zawalony, magazyn zawalony, klientów masa, zmiana dwie kasjerki na kasie plus zaatspca robiacy albo zwroty albo inwertury. Wszystko stoi, klienci klną i wcale sie nie dziwie. :nie:
 
     
@stonek52 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 204
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2018-04-30, 12:43   

Ta obstrukcja co się teraz w sklepach dzieje to jest taka "niepisana nagroda" dla pracowników za to, że mieli czelność upomnieć się o wolne niedziele. :bu:
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-30, 18:57   

stonek52 napisał/a:
Ta obstrukcja co się teraz w sklepach dzieje to jest taka "niepisana nagroda" dla pracowników za to, że mieli czelność upomnieć się o wolne niedziele. :bu:


Nie lepiej po męsku przyznać się do błędu?

Zanim ustawa weszła to było "nie ma co krytykować na zapas, poczekajmy i zobaczymy". Jak ustawa weszła i jest źle to wyskakujecie z jakimiś śmiesznymi spiskami, że JMP zamiast dbać o swój zysk zaczęła sabotować własne sklepy, żeby się odegrać na pracownikach.
  Ocena JMP: 3/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-04-30, 18:59   

Bo przed zmianami było tak pięknie i wszystkim pasowało...
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-30, 19:03   

Larrikol, trafne :D
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-30, 22:45   

Larrikol napisał/a:
Bo przed zmianami było tak pięknie i wszystkim pasowało...


że ludzie narzekali wtedy i narzekają teraz, tęskniąc niby za tym co było, to prawda, bo jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził, ale ....
ja np jestem dyspozycyjna i mi wszystko jedno w sumie czy mam te niedziele wolne czy pracujące, czy pracuję w taki dzień do tej godziny czy do innej... są jednak mamy, które potrzebują kogoś angażować do opieki nad dzieckiem i ... jest różnica znaleźć kogoś do 22.30, a do 24.30 w sobotni wieczór ... albo znaleźć kogoś kto przyjdzie do dziecka na 3:00 rano bo do pracy trzeba na 4:00, jednak co 5 rano to nie 3 w nocy ... poza tym sama organizacja dostaw teraz to jest porażka ... a do tego nie dość, że zwykłe promocje od poniedziałku i czwartku, to jeszcze te specjalne tani piatek sobota ... nie mówiąc o wyprzedażach, a jednak jeden dzień odpada ... w jakim stanie zostaje sklep w sobote po przejściu tylu klientów i siedzeniu wszystkich pracowników na kasach widać gołym okiem ... nie powiem, że mi źle w domu w niedzielę, ale okupione to jest większą harówką w piątki, soboty i poniedziałki i jeszcze gorszym bajzlem na sklepach niż był dotychczas przez cały tydzień. Z mojej perspektywy ta wolna niedziela nie jest warta tego zapier*olu na nią jaki jest konieczny, by jakos to się kręciło, gdyby były większe obsady moze wyglądałoby to inaczej
 
     
@domin 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 122
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-30, 23:30   

patogen123 napisał/a:
Związki Wam wywalczyły wolne niedziele, w Wy niewdzięczni jęczycie, że jest coraz gorzej?

Co ma piernik do wiatraka... :D
 
     
rozyczkae

Dołączył: 16 Kwi 2012
Posty: 10
2 UP 1 DOWN
Wysłany: 2018-04-30, 23:59   

w dupie mam ich syf na sklepie bardzo dobrze ,że są wolne niedziele niech zatrudnią ludzi a nie jeszcze zwalniają teraz gdzie są BHP nie zobaczą sklepy zawalone towarem pod sufit sami doprowadzają do sodomy a ludzie nie są robotami bo już nie dają rady trzeba tak podchodzić do pracy jak oni do nas i szkoda nerwów
 
     
#tolek123

Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 103
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-01, 08:46   

rozyczkae napisał/a:
w dupie mam ich syf na sklepie bardzo dobrze ,że są wolne niedziele niech zatrudnią ludzi a nie jeszcze zwalniają teraz gdzie są BHP nie zobaczą sklepy zawalone towarem pod sufit sami doprowadzają do sodomy a ludzie nie są robotami bo już nie dają rady trzeba tak podchodzić do pracy jak oni do nas i szkoda nerwów

jestem za Wolnymi Niedzielami i w dupie mam ich to co dzieje sie na sklepie(jestem ze sklepu calodobowego)
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-01, 10:26   

MalaAsia, ja miałam na myśli tylko to, że przed zmianami też były wieczne narzekania na wszystko, więc zwalanie całego zła na wolne niedziele jest bardzo nietrafione.
 
     
@stonek52 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 204
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-05-01, 18:46   

patogen123 napisał/a:
stonek52 napisał/a:
Ta obstrukcja co się teraz w sklepach dzieje to jest taka "niepisana nagroda" dla pracowników za to, że mieli czelność upomnieć się o wolne niedziele. :bu:


Nie lepiej po męsku przyznać się do błędu?

Zanim ustawa weszła to było "nie ma co krytykować na zapas, poczekajmy i zobaczymy". Jak ustawa weszła i jest źle to wyskakujecie z jakimiś śmiesznymi spiskami, że JMP zamiast dbać o swój zysk zaczęła sabotować własne sklepy, żeby się odegrać na pracownikach.


Do jakiego błędu mam się przyznać :lol: dalej jestem za wolnymi niedzielami.

Larrikol napisał/a:
Bo przed zmianami było tak pięknie i wszystkim pasowało...


Do tej pory było źle, a zrobiło się jeszcze gorzej... ktoś sobie jaja robi z pracowników. Był chlew a teraz robi się większy chlew, więc to o czymś świadczy. Albo ktoś sobie z tym nie radzi albo celowo ma to gdzieś i tylko patrzy aż wszystkim zbrzydnie wolna niedziela.


A jeśli aluzja o "nagrodzie", poparta kilkuletnimi spostrzeżeniami nie trafia... trudno czas wstać z kolan, to wtedy można zobaczyć więcej niż tyłek dyrektora :lol:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo