Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Coraz gorzej
Autor Wiadomość
lufka 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 06 Sty 2018
Posty: 22
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-27, 19:33   

Nam zapowiedziano, że mamy sobie szukać albo ludzi na umowę zlecenie, albo ludzi przez pośrednictwo tylko na sezon ? Najbardziej mnie śmieszy jak słyszymy my kasjerzy od ks lub zks ,, szukajcie sobie ,, hehe a co ja Urząd Pracy ? paranoja...
_________________
... należy się łudzić, że prócz krzyku wyjdzie z nas coś jeszcze..
  Ocena JMP: 6/10
     
#Florianka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2017
Posty: 64
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-27, 19:50   

lufka napisał/a:
Nam zapowiedziano, że mamy sobie szukać albo ludzi na umowę zlecenie, albo ludzi przez pośrednictwo tylko na sezon ? Najbardziej mnie śmieszy jak słyszymy my kasjerzy od ks lub zks ,, szukajcie sobie ,, hehe a co ja Urząd Pracy ? paranoja...

Ludzie omijają Biedronkę szerokim łukiem taka jest rzeczywistość ,jak kiedyś było mnóstwo CV tak teraz nie ma ani jednego,ludzie widza co się dziejez, a za grosze nikt nie przyjdzie zapierdzielać i robić za 5 jak wół.
 
     
rafik1108

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 12 Gru 2016
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-27, 20:29   

prawda jest taka, że niestety górze oczy się otworzą jak się zaczną masowe zwolnienia, a takie się szykują.... ludzie już zapowiadają, że będą się zwalniać... u nas też wypowiedzenie za wypowiedzeniem a i tak dalej tylko to zrobić, tamto zrobić, to poprawić, tam poukładać... dostawa za dostawą, przerzut za przerzutem.... i ciągle się słyszy że mało, że źle, że nie ładnie i tak w kółko.... Ileż można wytrzymać. Uwielbiałem swoją pracę, ale prawda jest taka, że to naprawdę istny OBÓZ PRACY się zrobił
 
     
~Ant3kk 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 47
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-27, 21:32   

Przestańcie się przejmować pierd******** na sklepie i róbcie swoje, to co zawsze tylko chodem nie biegiem, uśmiech na twarzy gwarantowany. Z tego co zauważyłem, pracowników wydajnych, szybko pracujących, "biegających" by się wyrobić ze wszystkim, strasznie się wykorzystuje, wiem co mówię.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-27, 21:40   

A jak na waszych sklepach radzicie sobie z aktualizacjami cen? udaje wam się jakoś to ogarniać?
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
~kaskader

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 12 Lut 2017
Posty: 35
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-27, 22:13   

Oczywiście, że nie. Sprawdzam tylko na mięsie, chłodni i o/w - resztę usuwam.
 
     
Aga94mimi 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Lut 2018
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-28, 10:06   

A ja dzisiaj sama + 2 kasjerow. I magazyn zawalony. W sumie to 2! .
Bdg na dziś? 140 tys;-)
_________________
Farfalla
  Ocena JMP: 5/10
     
~HeniekZ

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 29 Mar 2014
Posty: 27
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-28, 11:25   

no to tylko Ci pozazdrościć :bu: mnie ostatnio lekko irytuje dezinformacja. terminy sprzątania i roll out ów sa zmieniane co kilka dni... potem odwoływane, potem znów się okazuje że jednak będzie.... grafik szaleje, zmiany non stop na nim. Zawsze bez mrugnięcia okiem zgadzałem się na wszelakie zmiany, odwoływałem nawet wyjazdy urlopowe itp. ( potem oczywiście kłótnia z żoną itd.) byleby tylko jakoś sklep był OK i była obsada. Ale wiecie co? ostatnio powiedziałem STOP ile razy tak można? teraz postanowiłem sobie że mam prawo i będę mówił NIE. Sam jestem sobie winien za te poprzednie sytuacje. Firma nie może ciągle meblować życia pracownikom.
 
     
#majamaja 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 29 Lis 2017
Posty: 106
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-28, 13:01   

ja też ostatnio powiedziałam NIE i mam wolny weekend. U nas na sklepie lipa... brakuje kadry kierowniczej a do tego zwolniło się 2 kasjerów.
 
     
@pitus 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 144
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-28, 13:36   

U nas dwa wypowiedzenia w kwietniu poleciały i niestety szykują się kolejne jeśli tak dalej będzie działo. Starzy pracownicy nie mają już sił, a o ilości cheepów nie wspomnę.
 
     
Nika93 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2018
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-28, 18:16   

U mnie na biedronce też jest istny sajgon ;/ porażka i tyle. Uwielbiam swoją prace ale coraz częściej myślę o zwolnieniu się z niej. Alejkami ciężko przejechać, pełno palet z towarem, ludzi jak mrówek, a kasjerów 2, w porywach do 3 plus kierownik.
_________________
Głowa do góry, uśmiech na twarz i pokaż światu co najlepszego masz!!!
  Ocena JMP: 4/10
     
#Stifler 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 73
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2018-04-28, 20:43   

Pedro Pereira da Silva
  Ocena JMP: 10/10
     
~nikita 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-29, 01:01   

Na Podkarpaciu nie lepiej redukcja etatów zwalniają powoli ludzi niewyróbka od maja lub czerwca rozkładanie palet na czas prasowanie kartonów na czas wszystko będą liczyć. Mam już ich w du...... ile można wytrzymać skończyło się dobre zwalniam tempo i wam radzę to samo co zwolnią nas wszystkich? Ciekawe czy KR też będą mieżyć czas dojazdu na każdy sklep.
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 2 DOWN
Wysłany: 2018-04-29, 07:52   

Związki Wam wywalczyły wolne niedziele, w Wy niewdzięczni jęczycie, że jest coraz gorzej?
  Ocena JMP: 3/10
     
#Stifler 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 73
0 UP 1 DOWN
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2018-04-29, 08:06   

Zwiazki zawodowe są jak rak....
  Ocena JMP: 10/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo