Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Łamanie procedur
Autor Wiadomość
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-11, 15:55   

u8t3io3p to nie używaj dalej tego organu i nie psiocz że jest jak jest i pamiętaj organ nieużywany z czasem zanika ;]
pracownik ma tylko płacone za to że jaśnie hrabia zjawił się w pracy... jak widzę takie podejście do pracy to mnie szlak trafia. Zero ambicji zero rozwoju własnego ZERO. Skoro chcecie być takimi kasjerami ok wasz wybór tylko nie płaczcie że jesteście rypani w żyć na każdym kroku.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-11, 16:10   Re: Łamanie procedur

Nju napisał/a:
Co w najgorszym wypadku grozi osobie / osobom które łamią procedurę dotyczącą ewidencji czasu pracy. Wychodzą pracować po odbiciu albo przychodzą przed czasem pracy i pracują sobie 20-30 minut albo dłużej ? Czy firma jednakowo podchodzi do takich wybryków ? Ale bowiem obawiam się że w tym przypadku mogą nic nie zrobić - po prostu oleją sprawę ?

Lub co grozi za wpisywanie za pracowników potwierdzenia ECP w pamiętniku ?

A czy to ważne co grozi, czemu tego nie zgłosisz, przecież można to zrobić nawet anonimowo.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-11, 16:49   

Włodarz napisał/a:
u8t3io3p to nie używaj dalej tego organu i nie psiocz że jest jak jest i pamiętaj organ nieużywany z czasem zanika ;]
pracownik ma tylko płacone za to że jaśnie hrabia zjawił się w pracy... jak widzę takie podejście do pracy to mnie szlak trafia. Zero ambicji zero rozwoju własnego ZERO. Skoro chcecie być takimi kasjerami ok wasz wybór tylko nie płaczcie że jesteście rypani w żyć na każdym kroku.


skoro nic z tego nie mam, to dlaczego mam to robic? prosty przyklad, na umowie mam napisane ,za co jestem odpowiedzialny i kto wydaje mi polecenia, dlaczego mam robic cos nie daj boze za kierownika, zeby potem jeszcze dostac zjebe bo popelnilem blad? jesli zaczna mi za to placic to sie biore do roboty ;)
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-11, 16:59   

u8t3io3p żal mi Ciebie i twojego pomysłu na swoją karierę zawodową.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-11, 17:18   

Włodarz napisał/a:
u8t3io3p żal mi Ciebie i twojego pomysłu na swoją karierę zawodową.


moj drogi firma mnie wykorzystala wiele razy i nie mowie tutaj o lamaniu procedur, skoro pracownik A nic nie robi w sensie ze sie nie wychyla , a pracownik B sie stara robi na maxa i biora te same wyplaty to chyba cos jest nie tak i powiedzialem w koncu STOP

zaskocze cie, ja nie chce kariery robic w biedronce :)
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-11, 17:59   

Waffen77 napisał/a:
Nju napisał/a:
Waffen77 napisał/a:
Śmierdzi etatowym podpierdzielaczem...


A ty śmierdzisz etatowym lizodupem... jak ktoś łamie procedury powinien liczyć się z konsekwencjami . Robi to w tak nie dyskretny sposób że można to bez problemu zauważyć... a w dodatku robi wały z plkami które zamiast na śmietnik trafiają na socjal .

A ty skończ jojczyć i jak coś Ci nie pasuje to zgłoś to a nie płaczesz na forum...


Okey, być może źle Cię zrozumiałem za pierwszym razem.

"Etatowy podpierdzialacz" to konfident czy ktoś kto czyha na cudzy etat? Bo jak to drugie to przepraszam za poganiacza niewolników.
  Ocena JMP: 3/10
     
Aga94mimi 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Lut 2018
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-03-14, 08:51   

Zgłosić najlepiej do PIP.
Są kamery. Łatwo udowodnić. CCTV ma zapis z więcej niż miesiąca. Nie zastanawiać się tylko zgłosić. To jest wbrew prawu pracy i zasadom JMP. Myślę że art 52 pójdzie w ruch.
_________________
Farfalla
  Ocena JMP: 5/10
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-10, 13:10   

u8t3io3p napisał/a:
zaskocze cie, ja nie chce kariery robic w biedronce


Wydaje mi się, że aby mówić o jakiejkolwiek karierze/awansach/rozwijaniu się to trzeba od czegoś zacząć, i nie ważne jaki co niektórzy widzą syf w tej firmie to jednak w cv stanowisko już ZKS podparte doświadczeniem na stanowisku otwiera trochę drzwi do lepszej pracy bądź tak samo płatnej a spokojniejszej. W tym kraju jest taka masowa produkcja magistrów, że obecnie dyplom ukończenia szkoły wyższej bez załatwionej pracy na boku przez polecenie bądź z masowego kierunku, który kończy każdy może poslużyć jako ozdoba w toalecie. Pracodawca patrzy na doświadczenie a nie na kursy.
wracając do tematu wolałbym dostać naganę za wygenerowanie nadgodzin niż wylecieć z hukiem za dopuszczanie do pracy po czasie pracy.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-04-10, 18:54   

Oczywiście, że tak jest, ale jeśli ktoś jest w czymś dobry to czesto nawet bez papierka dostanie robote, a jak ktoś poszedł na kierunek, gdzie słabo jest po ukończeniu z pracą to uważam, że poszedł tam by przedłużyć sobie dzieciństwo o te kilka
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo