Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Masowe zwolnienia po zmianach
Autor Wiadomość
kropka71 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-27, 20:56   

Jak poczekac na socjalu? Przeciez w niedziele zamkniete!
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-27, 22:50   

jak zaczalem prace w biedronce kilka lat temu byla zupelnie inaczej, podkrecaja caly czas te srubki, zmniejszaja zaloge, dodaja wiecej obowiazkow i rzucaja groszowe podwyzki rzedu 200zl(bo zabieraja premie, wiec w sumie znowu podwyzka dla kasjerow w wawie "550" kiedy zks dostal tez "500" ale bez zmienionej premii)

najbardziej mnie drazni, pracujesz caly czas powyzej oczekiwan/zgodznie z oczekiwaniami, pewnego dnia robisz jakis drobny blad to i tak kierownik jedzie po tobie jak po burej suce "kultura" , a nie daj boze okaze sie ,ze to nie twoj blad.. nawet nie przeprosi
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-27, 23:23   

u8t3io3p napisał/a:
jak zaczalem prace w biedronce kilka lat temu byla zupelnie inaczej, podkrecaja caly czas te srubki, zmniejszaja zaloge, dodaja wiecej obowiazkow i rzucaja groszowe podwyzki rzedu 200zl(bo zabieraja premie, wiec w sumie znowu podwyzka dla kasjerow w wawie "550" kiedy zks dostal tez "500" ale bez zmienionej premii)

najbardziej mnie drazni, pracujesz caly czas powyzej oczekiwan/zgodznie z oczekiwaniami, pewnego dnia robisz jakis drobny blad to i tak kierownik jedzie po tobie jak po burej suce "kultura" , a nie daj boze okaze sie ,ze to nie twoj blad.. nawet nie przeprosi

tak myślałam, że czymś ci zaszli za skórę, skoro się zwalniasz, podoba mi się że zamiast narzekać jak mają pracownika za nic, po prostu dziękujesz, gdy taka syt się zdarzyła, mimo, ze wcześniej pisałeś że jesteś zadowolony z kasy i że jak coś potrzebujesz to z kiero da się załatwić
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-27, 23:28   

MalaAsia napisał/a:
u8t3io3p napisał/a:
jak zaczalem prace w biedronce kilka lat temu byla zupelnie inaczej, podkrecaja caly czas te srubki, zmniejszaja zaloge, dodaja wiecej obowiazkow i rzucaja groszowe podwyzki rzedu 200zl(bo zabieraja premie, wiec w sumie znowu podwyzka dla kasjerow w wawie "550" kiedy zks dostal tez "500" ale bez zmienionej premii)

najbardziej mnie drazni, pracujesz caly czas powyzej oczekiwan/zgodznie z oczekiwaniami, pewnego dnia robisz jakis drobny blad to i tak kierownik jedzie po tobie jak po burej suce "kultura" , a nie daj boze okaze sie ,ze to nie twoj blad.. nawet nie przeprosi

tak myślałam, że czymś ci zaszli za skórę, skoro się zwalniasz, podoba mi się że zamiast narzekać jak mają pracownika za nic, po prostu dziękujesz, gdy taka syt się zdarzyła, mimo, ze wcześniej pisałeś że jesteś zadowolony z kasy i że jak coś potrzebujesz to z kiero da się załatwić




Tak jak powiedziala moja mama "Dobrego pracownika zatrzymuje sie wszelkimi sposobami, a najlepiej pieniedzmi". Nie kiwneli nawet palcem :P
I to dziwne wlasnie, ze w sumie w tak duzej firmie nie ma czegos takiego(oczywisice mowa tutaj o "smietance" starych dobrych pracownikow co pracuja kilka lat i maja zgodnie/powyzej, chociaz mnie i tak by mnie nie przekonalo

kasa to nie wszystko :P
 
     
#Marcel1980 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 88
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-28, 00:13   

celina napisał/a:
Zwolniłam sie po 9 latach i nie załuje ani przez sekude.Mam prace za najnizsza krajowa ale moj spokój psychiczny nie da sie opisac.


Najniższa krajowa w dzisiejszych czasach???!!!! Ja ostatnią wypłate w Biedronce jaką wziąłem to 3200pln i nie wyobrażam sobie upaśc tak nisko(płacowo) do 1530pln na poczet spokoju psychicznego.Wole zapierdalać bo przynajmniej wiem za co pracuje i wiem,że okolice 10 jest przelew co miesiąc. Mój wujek pracuje za nędzne 1800pln u prywaciarza i jak mi mówi,że czasami 1,5 miesiąca nie dostaje wypłaty to mnie aż krew zalewa. Nauczmy sie doceniać to co mamy bo przekonamy się dopiero jak to stracimy a tego Wam nie życzę.Pozdrawiam
  Ocena JMP: 3/10
     
Kacperos 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 300
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-28, 00:47   

najlepsi są nowi pracownicy - mają najbardziej wyj*** - jedni zaciążą( jestem za) , inni przyniosą ZL , przecież i tak premii się nie da wyrobić bo zawyżone widełki na cel w I kwartale ;p dobrze nie bedzie ;p ale kogo to obchodzi ;p taka kolej rzeczy ;p a co mają powiedzieć starzy pracownicy co obgilani pracują i jeszcze co jakiś czas dostają opiernicz!? ?!
_________________
Nie mowie zegnaj, lecz do zobaczenia...
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-28, 07:06   

u8t3io3p napisał/a:
najbardziej mnie drazni, pracujesz caly czas powyzej oczekiwan/zgodznie z oczekiwaniami, pewnego dnia robisz jakis drobny blad to i tak kierownik jedzie po tobie jak po burej suce "kultura" , a nie daj boze okaze sie ,ze to nie twoj blad.. nawet nie przeprosi

To raczej jest mobbing niż tylko brak kultury.
  Ocena JMP: 3/10
     
#patusss933

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Sie 2014
Posty: 101
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-28, 08:06   

Marcel1980 napisał/a:
celina napisał/a:
Zwolniłam sie po 9 latach i nie załuje ani przez sekude.Mam prace za najnizsza krajowa ale moj spokój psychiczny nie da sie opisac.


Najniższa krajowa w dzisiejszych czasach???!!!! Ja ostatnią wypłate w Biedronce jaką wziąłem to 3200pln i nie wyobrażam sobie upaśc tak nisko(płacowo) do 1530pln na poczet spokoju psychicznego.Wole zapierdalać bo przynajmniej wiem za co pracuje i wiem,że okolice 10 jest przelew co miesiąc. Mój wujek pracuje za nędzne 1800pln u prywaciarza i jak mi mówi,że czasami 1,5 miesiąca nie dostaje wypłaty to mnie aż krew zalewa. Nauczmy sie doceniać to co mamy bo przekonamy się dopiero jak to stracimy a tego Wam nie życzę.Pozdrawiam




3200 w biedrze chyba w warszawie albo za kierownika, bo ja za kasjera mam 1630zl...
 
     
#Florianka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2017
Posty: 64
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-28, 09:02   

celina napisał/a:
Zwolniłam sie po 9 latach i nie załuje ani przez sekude.Mam prace za najnizsza krajowa ale moj spokój psychiczny nie da sie opisac.

celina ja tez coraz bardziej zastanawiam się na d zwolnieniem z Biedry,pracy jest mnóstwo mogę pracować za najniższą dla świętego spokoju,w B trzeba mieć silną psychikę
 
     
@stoneczka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 284
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-28, 09:26   

Odchodzą ludzie. U mnie jest duże bezrobocie. Najwyższe w Polsce a mimo to jest ciągły brak etatów. Najgorsze, że mimo chętnych do pracy, czekamy łaskawie na pozwolenie zatrudnienia od pani dyrektor. Wiemy ile może być etatów na sklepie ale jak tylko ktoś odejdzie to przeciągają ile się da z zatrudnieniem, nie mogę tego pojąć, ale tak się dzieje. Ludzie padają pracujăc 3/3 więc czm .^. yhają jak tylko się da. Ostatnio koleżanka zrezygnowała na rzecz pracy w biurze1000zł niższa pensjs ale weekendy wolne i praca od 7do15
  Ocena JMP: 5/10
     
#Marcel1980 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 88
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-28, 15:29   

patusss933 napisał/a:
Marcel1980 napisał/a:
celina napisał/a:
Zwolniłam sie po 9 latach i nie załuje ani przez sekude.Mam prace za najnizsza krajowa ale moj spokój psychiczny nie da sie opisac.


Najniższa krajowa w dzisiejszych czasach???!!!! Ja ostatnią wypłate w Biedronce jaką wziąłem to 3200pln i nie wyobrażam sobie upaśc tak nisko(płacowo) do 1530pln na poczet spokoju psychicznego.Wole zapierdalać bo przynajmniej wiem za co pracuje i wiem,że okolice 10 jest przelew co miesiąc. Mój wujek pracuje za nędzne 1800pln u prywaciarza i jak mi mówi,że czasami 1,5 miesiąca nie dostaje wypłaty to mnie aż krew zalewa. Nauczmy sie doceniać to co mamy bo przekonamy się dopiero jak to stracimy a tego Wam nie życzę.Pozdrawiam




3200 w biedrze chyba w warszawie albo za kierownika, bo ja za kasjera mam 1630zl...


Żadna kasa,żaden kierownik,żaden sklep, żadna Warszawa! Zwykły najzwyklejszy pracownik magazynu a konkretnie pracownik DC z kilkuletnim stażem(ponad 5 lat) w mieście poniżej 200tyś mieszkańców.
  Ocena JMP: 3/10
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-28, 18:01   

Marcel1980 napisał/a:
Ja ostatnią wypłate w Biedronce jaką wziąłem to 3200pln i nie wyobrażam sobie upaśc tak nisko(płacowo) do 1530pln na poczet spokoju psychicznego.

Są tacy, którym 10 000 na rękę nie starcza do pierwszego.
  Ocena JMP: 3/10
     
@stonek52 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 204
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-28, 19:06   

patogen123 napisał/a:
Marcel1980 napisał/a:
Ja ostatnią wypłate w Biedronce jaką wziąłem to 3200pln i nie wyobrażam sobie upaśc tak nisko(płacowo) do 1530pln na poczet spokoju psychicznego.

Są tacy, którym 10 000 na rękę nie starcza do pierwszego.


Pani prezes sądu najwyższego (jeśli się nie mylę) mówiła że za 10 000 to tylko na prowincji można przeżyć. :lol:
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-28, 19:25   

Marcel1980, za 3200 to bym nawet nie wstawał aby w biedronce "zapierdalać" Ciekawie jak pracują Ci za 4200 :D :D
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-28, 19:41   

kluq napisał/a:
Marcel1980, za 3200 to bym nawet nie wstawał aby w biedronce "zapierdalać" Ciekawie jak pracują Ci za 4200 :D :D
kurde normalnie chwalipiety . Pewnie na DC macie takie zarobki. :P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo