Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Young Talent Programmes
Autor Wiadomość
kasiaaa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Lut 2018
Posty: 6
Wysłany: 2018-02-19, 22:34   Young Talent Programmes

Hej od miesiąca pracuję w biedronce. Jestem po ukończonym liceum z profilem logistyk spedytor. Od niedawna w pracy wiszą plakaty na temat Young Talent Programmes. Kierownik niestety wysyła mnie na stronę programu. Z tego co czytałam to proces rekrutacji jest dość długotrwały. Mam szansę na udział jeśli nie mam studiów. Ktoś z Was również chce tam aplikować a może ktoś już brał w tym udział i podzieli się opinią jak to wygląda?
 
     
@robalna6 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-20, 16:28   

Jakby przeczytała Pani na stronie, którą sama Pani podaje, pisze wyraźnie " oferta kierowana jest do studentów oraz absolwentów". Po wyjaśnienie tych dwóch skomplikowanych terminów zapraszam choćby na stronę wikipedia... Pozdrawiam.
_________________
"Nadzieja- to komfort na , który mnie nie stać"
 
     
sygri75

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 15 Sie 2014
Posty: 20
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-20, 17:19   

wredny kierownik odmawia informacji :em29:
jak chcesz aplikować do programu skoro nawet informacji nie potrafisz znależć i czytać ze zrozumieniem
 
     
@robalna6 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-20, 18:23   

:em29:
_________________
"Nadzieja- to komfort na , który mnie nie stać"
 
     
kasiaaa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Lut 2018
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-20, 21:29   

być może dlatego że studia mogę zacząć od marca tylko nie wiem czy jest sens marnować pieniądze na zdobycie wiedzy którą już posiadam. Ale dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi na ten temat :)
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-20, 22:11   

Wiedza swoją drogą ale liczy się też papier. Ja bym spróbował złożyć podanie może akurat ;) na plus jest na pewno to że pracujesz w firmie.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-20, 23:02   

kasiaaa napisał/a:
być może dlatego że studia mogę zacząć od marca tylko nie wiem czy jest sens marnować pieniądze na zdobycie wiedzy którą już posiadam. Ale dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi na ten temat :)
hehe a jaka wiedze juz posiadasz :) hihi liceum to nie wszystko. Mialam juz dziewczyne na sklepie ktora nie rozumiala pojecia wydawania pieniedzy kiedy klient dawal drobne aby nam ulatwic prace. I tez zaczynala studia. Cud nad Wisłą normalnie .
 
     
kasiaaa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Lut 2018
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-21, 05:57   

miecia napisał/a:
kasiaaa napisał/a:
być może dlatego że studia mogę zacząć od marca tylko nie wiem czy jest sens marnować pieniądze na zdobycie wiedzy którą już posiadam. Ale dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi na ten temat :)
hehe a jaka wiedze juz posiadasz :) hihi liceum to nie wszystko. Mialam juz dziewczyne na sklepie ktora nie rozumiala pojecia wydawania pieniedzy kiedy klient dawal drobne aby nam ulatwic prace. I tez zaczynala studia. Cud nad Wisłą normalnie .


własnie paru znajomych też robi studia z logistyki i materiał na lic jest bardzo podobny do tego co ja już miałam w liceum. Ci po studiach mgr mówili że wykładowcy na egzamin semestralny wysyłali im zestawy pytań w formie testu z zaznaczonymi odpowiedziami. Dlatego właśnie się boje że to będzie po prostu papier i nic więcej.
 
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-21, 08:07   

kasiaaa napisał/a:
miecia napisał/a:
kasiaaa napisał/a:
być może dlatego że studia mogę zacząć od marca tylko nie wiem czy jest sens marnować pieniądze na zdobycie wiedzy którą już posiadam. Ale dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi na ten temat :)
hehe a jaka wiedze juz posiadasz :) hihi liceum to nie wszystko. Mialam juz dziewczyne na sklepie ktora nie rozumiala pojecia wydawania pieniedzy kiedy klient dawal drobne aby nam ulatwic prace. I tez zaczynala studia. Cud nad Wisłą normalnie .


własnie paru znajomych też robi studia z logistyki i materiał na lic jest bardzo podobny do tego co ja już miałam w liceum. Ci po studiach mgr mówili że wykładowcy na egzamin semestralny wysyłali im zestawy pytań w formie testu z zaznaczonymi odpowiedziami. Dlatego właśnie się boje że to będzie po prostu papier i nic więcej.
skoro masz takie ulatwienie to trzeba z tego korzystac ale teraz po twojej wypowiedzi ze ci studenci w praktyce beda zwyklymi matolami.
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-21, 08:14   

To idź studiować coś innego niż logistyka albo rozejrzyj się za inną uczelnią.

Niestety dla wielu pracodawców nadal papier się liczy, nawet taki kupiony.
  Ocena JMP: 3/10
     
kasiaaa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Lut 2018
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-21, 15:36   

znajomi po mgr którą robili prywatnie mówią że to przedszkole w porównaniu do tego co mieli na studiach na uczelnii prywatnej. Koleżanka powiedziała nawet wprost że wstydzi się mówić że jest magistrem logistyki , bo wiedzę ze studiów wyniosła żadną. Niestety studia dzienne też odpadają.
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-21, 17:29   

kasiaaa jak nie zainwestujesz w siebie teraz to za kilka lat będziesz płakać że tego nie zrobiłaś. Nawet wyrobienie tego papierka to jest zawsze rozwój zawodowy i potencjalny pracodawca też na to patrzy czy rozwijasz siebie czy tylko skończyłam to co miałam i dalej nic bo już wszystko umiem. Jak nie chcesz się uczyć to nie tylko nie płacz kiedyś tam że nie dostaniesz takiej pracy bo potrzebny jest jakiś papierek ;]
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-21, 23:04   

Potencjalny pracodawca teraz patrzy w pierwszej kolejności na umiejętności, bo takich z papierkami to jest na pęczki. Jak się wykazujesz i w trakcie pracy szkolisz już pod skrzydłami pracodawcy to jest super.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-22, 02:44   

kluq wszystko zależy od stanowiska na jakie aplikujesz. Na pewne stanowiska mając kosmiczne umiejętności i referencje możesz się nie dostać bo nie będziesz miał papierka ;)
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-23, 16:12   

Chyba pleców :P
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo