Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakim cudem Biedra ma takie same a tańsze promocje niż LIDL?
Autor Wiadomość
rafi651 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-16, 12:08   

no właśnie też tak uważam, że muszą mieć inny sposób. to nie są zbiegi okoliczności ... zbyt często i regularnie się to powtarza.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-16, 16:33   

Biedronka ma taniej za to nie ma dostępności albo jakość powala więc nie ma się czym zachwycać. Akcje promocyjne planowane są przynajmniej z półrocznym wyprzedzeniem i zwyczajnie opierają się na powtarzalności, elastycznych umowach z producentami i nie rzadko na cichej współpracy między sieciami. Obraz w mediach nijak się ma do rzeczywistości.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-16, 19:34   

Dostępność na promocji mięsa i nie rzadko o/w leży i kwiczy... Pamiętajcie że są jeszcze producenci i oni też mają wpływ na to co w danym czasie się sprzeda a nie jeden producent robi dla biedry i lidla.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-16, 20:48   

rafi651, nie wiem jak długo pracujesz w biedronce , uważni pracownicy i czujni klienci już od kilku lat obserwują tendencję "kopiowania" i powtarzania promocji , ofert , materiałów marketingowych a ostatnio nawet wyglądu sklepów , jeśli ktoś ma okazję bywać w nowych biedronkach to wie o czym mówię . Piszesz że musi być jakiś tajemny/zakazany sposób , ja tam tego nie wiem ;) , odezwałam się bo fajny temat :P ale myślę że to nie jeden myk ;) tylko każdy z tych już wymienionych tutaj i te jeszcze nie wymienione składają się na tą całą czarną ;) marketingową robotę .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
rafi651 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-18, 18:33   

No tak, świetnie powiedziane - czarna robota. Ciekawe jak to wygląda w praktyce? Moja teoria jest taka, że kopiowania promocji na taką skalę po prostu nie da się zrobić bez posiadania jakiegoś dobrego sposobu i źródła informacji o planach promocji albo w ostateczności o planowanych gazetkach. I potem co się dzieje? Jest ogłaszana promocja w Biedronce a towarów z promocji nie ma, co jak wiemy sie dzieje stale i wkurza wszystkich na około. Czyli niby teoretycznie jest promocja a praktycznie to jej nie ma.
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-18, 18:38   

zdajesz sobie ,ze duze markety maja zapewnie promocje pewnie z rok do przodu?
pamietam jak pracowalem u konkurencji byl marzec zimno ,snieg lezy za oknem ,a na promocji "sezon rowerowy" na logike kto normalny by zrobil promocje na akcesoria rowerowe gdy za oknem snieg i ujemne temeratury
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-18, 19:49   

Taki normalny co sam jeździ i dobrze wie, że rowerzyści właśnie zimą uzupełniają sprzęt, robią przeglądy i konieczne naprawy :D :D :D
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
rafi651 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-19, 11:38   

rowerki itp to jes NON-FOOD i tam mogą zdarzać się takie klimaty jak z tym rowerkiem.

ale mi chodzi o promocje FOOD a nie NON-FOOD, jak zresztą już pisałem wcześniej.
 
     
ellsi 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Gru 2016
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-02-24, 15:16   

Food się co chwile powtarza. Ściągasz cenówki, nie mija dużo czasu i znów ta sama promocja. A niższe ceny to wynik zapewne większej ilości Biedronek czyli większego runku zbytu. Jm może w wiekszym stopniu negocjować ceny z dostawcami.
_________________
ellsi
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo