Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamykanie kas i 1-2 kasjerki na 8 kas.
Autor Wiadomość
picknick

Stanowisko:
klient

Dołączył: 22 Lis 2015
Posty: 5
Wysłany: 2017-09-22, 14:42   Zamykanie kas i 1-2 kasjerki na 8 kas.

O co chodzi z tym zamykaniem co chwilę kas co kilka minut, by po paru minutach otworzyć znowu tyle, że gdzie indziej?

Jest 8 kas, z czego w dwóch kasach siedzą kasjerki, idę do pierwszej kasy, gdzie jest 4 ludzi, bo w drugiej jest już z 10 i babka mi mówi, że zamknięte, po czym po 10 sekundach druga przychodzi na drugi koniec sklepu i otwiera kasę nr. 8 i bydło się do tej kasy rzuca.

Jak sklep śmie tak traktować klienta?

Jak sklep jest w czasie otwartych godzin, TO NIE MA CZEGOŚ takiego jak zamykanie przed klientem kasy. To już obsługa sklepu ma tak ogarnąć wymiany czy co oni tam kombinują na tych kasach, by klient był płynnie obsługiwany.

A w biedronkach wygląda to tak, że co 2 minuty baby kręcą się na tych cholernych kasach, jak Janusze już wystarczająco zrypią tą jedną kasjerkę, po czym jak druga przyłazi, to motłoch rzuca się kto pierwszy, ten lepszy do drugiej kasy, po czym po paru minutach ją ZAMYKA.


Z miłą chęcią jebłem zakupami i oddaliłem się od tego syfu.

I proszę mi nie pisać o trywializmach pod tytułem, bo mało ludzi na sklepie i nie wina kasjerek, bo ten patologiczny stan, to przede wszystkim wina pracujących tam ludzi, którzy godzą się tyrać i być non stop pod ogromną presją niezadowolonych ludzi w długiej kolejce, jak inne kasy są zamknięte.

Oczywiście sama firma ma to w du*ie, bo im się podoba to, że 3 baby zapie***lają jak kretynki za wszystkich i firma ma z tego gruby profit. A klient? Mamy cie w du*ie, bo mamy praktycznie monopol.
Ostatnio zmieniony przez 2017-09-27, 12:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
4 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-22, 14:52   

Zapraszamy na jeden tydzień do pracy wtedy będziesz wiedział co i jak po co i dlaczego
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-22, 16:19   Re: Zamykanie kas i 1-2 kasjerki na 8 kas.

picknick napisał/a:


Oczywiście sama firma ma to w dupie, bo im się podoba to, że 3 baby zapierdalają jak kretynki za wszystkich i firma ma z tego gruby profit. A klient? Mamy cie w dupie, bo mamy praktycznie monopol.
to jest odpowiedź ,trywialna , której sam sobie udzieliłeś
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
picknick

Stanowisko:
klient

Dołączył: 22 Lis 2015
Posty: 5
0 UP 2 DOWN
Wysłany: 2017-09-22, 16:42   

bolka napisał/a:
Zapraszamy na jeden tydzień do pracy wtedy będziesz wiedział co i jak po co i dlaczego


Na prawdę nie obchodzi mnie co się dzieje. Jestem klientem. Przychodzę z pieniędzmi, które zarobiłem na tym, że wchodziłem moim klientom w dupę i wykonywałem im najlepszej i najwyższej jakości produkt, na jaki mnie stać, przekazując mu go w jak najlepszy sposób mnie stać.

I przychodząc z pieniędzmi, oczekuję, jak biały człowiek, usługi, kompletnie przy tym nie interesują mnie sprawy wewnętrzne usługodawcy, bo po co?

Cytat:
Skoro jest tak źle to po co chodzisz do Biedronki? Szmacisz się, bo w innych sklepach drożej?


Monopolizacja i najczęściej najbliższy sklep, co ma cokolwiek. Z wielką chęcią chodziłbym gdzie indziej.
Do tych sklepów powinien wpaść regulator, bo to co tam się dzieje, to istna patologia. Ja wiem, że ci z biedronki tuptają nóżkami, kiedy będzie można wypieprzyć do końca obsługę sklepu i czekają na robotyzację, ale mogą to przeczekać i proponować dzisiaj coś więcej jak gównianą obsługę klienta i traktowanie go jak idiotę.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-22, 16:50   

picknick napisał/a:


, kompletnie przy tym nie interesują mnie sprawy wewnętrzne usługodawcy, bo po co?

.
skoro Cię nie interesują to po co ten cały temat ? chciałeś obrazić ludzi tam pracujących , klientów czy tylko wylać swoje frustracje zupełnie nie związane z zakupami i przy okazji dać o sobie świadectwo tym co napisałeś ?
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-22, 17:13   

picknick skoro jesteś klientem to grzecznie stój w kolejce a jak nie chcesz to wolny rynek jest sklepów od groma.
Co cię to interesuje ile jest osób na sklepie? Masz gdzieś zapisane że musisz być obsłużony w ciągu 5min? Nie więc stój grzecznie i czekaj na swoją kolej.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
@stonek52 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 204
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2017-09-22, 19:53   Re: Zamykanie kas i 1-2 kasjerki na 8 kas.

picknick napisał/a:

Oczywiście sama firma ma to w dupie, bo im się podoba to, że 3 baby zapierdalają jak kretynki za wszystkich i firma ma z tego gruby profit. A klient? Mamy cie w dupie, bo mamy praktycznie monopol.


I uwierz mi, że tak samo jak firmę nie interesuje czy pracujemy w 2 czy 3 osoby na zmianie, bo ma być wszystko zrobione na już, tak samo nie interesuje mnie czy jesteś zadowolony ze stania w długiej kolejce czy nie.
I nie pisz mi banałów typu jak ci się nie podoba to się zwolnij, bo to żenujący oklepany tekst. :lol:
 
     
~agap 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 02 Gru 2016
Posty: 34
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-22, 20:09   

picknik skoro przychodzisz do obory po paszę to nie dziw się że traktują cię jak bydło.

I nie rzucaj się za bardzo bo naprawdę wiele kasjerek jest na wypowiedzeniu (ja np. ja) albo rozważa zmianę tej cholernej pracy gdzie trzeba tyrać za trzy i jak ci walnie fartuchem tak jak ty zakupami to do wieczora nie wyjdziesz ze sklepu z tanim winem, z którym się tak niecierpliwisz bo ci się w rękach grzeje.
 
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-22, 20:40   

I jeszcze jedno BABY TO MASZ W NOSIEpicknick,
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
#qmaks 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 60
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-22, 20:49   

Masakra po co odpisywać człowiekowi skoro nie ma pojęcia o czym mówi i już samym swoim wpisem udowodnił to że jest tym klientem którego w latach 80 byśmy powiesili na tablicę "tych klientów nie obslugujemy" skoro tu już wyzywa od bab dla Pana informacji jak kasjerki widzą Pana w kolejce to specjalnie dla Pana zamykają kasę a nie otwierają taką politykę mamy hehe
_________________
Żyjmy tak bo by jutra miało nie byc
 
     
paint

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 23
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-22, 21:13   

A może tej babie właśnie szczać albo żreć się zachciało?? No jak ona śmie odczuwać głód albo potrzebę oddania moczu??? Pytam no jak?? Wszak w kolejce jasnie wielmożny burak stoi!
 
     
~Wariatka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Wrz 2016
Posty: 26
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-22, 21:20   

picknik takich żałosnych wypocin to już dawno nie czytałam :D
 
     
picknick

Stanowisko:
klient

Dołączył: 22 Lis 2015
Posty: 5
0 UP 3 DOWN
Wysłany: 2017-09-22, 22:04   

oho, słyszę pękające dupy pracowników tych sklepów. Dziwni jesteście, bo powiedziałem 100% prawdę, a wy sracie sobie do gniazda dalej, zamiast przyznać racji i poczuć się największym przegranym, bo cała wina przechodzi na was, a jesteście zwykle niewinni.

Spokojnie, codziennie dziesiątki tysięcy razy ludzi w tysiącach tych sklepów o was i o tym sklepie tak myślą, oczywiście w znacznie gorszy sposób, niż ja tutaj napisałem. Baba, to sama słodycz przy tym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
     
@stonek52 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 204
2 UP 1 DOWN
Wysłany: 2017-09-22, 22:39   

Uwierz mi, że tak samo (niezbyt)miło :boks: myślimy o takich sfrustrowanych klientach jak ty, którzy całe 8 bądź 10 godz w pracy liżą tyłki jak im szef każe, a później wylewają swoje frustracje na personel sklepie.
I nie bronię tu też personelu naszych sklepów bo to nasza wina, że jest jak jest. Jeśli idzie się wg zasady ''zesraj się a nie daj się'' to zamiast 4 osób pracują 2. Bo jeśli mówię idź zjedz śniadanie i słyszę że nie ma czasu bo trzeba coś tam jeszcze zrobić, to mi się nóż w kieszeni otwiera jako wieloletniemu pracownikowi.

PS I nie dziwmy się później, że skoro my się tak traktujemy jak tanie maszyny, to klienci też nie będą nas szanować. Czego przykładem jest gość o nicku picknick.
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-22, 23:17   

Jakie to smutne ,ze nie potrafiles sprawy zalatwic na miejscu tylko musiales przyleciec na NIEOFICIALNE forum biedronki :D
Widac jestes typowy w necie kozak w swiecie p***a ,a skoro przyszedles tutaj sie wyzalic.

Idz liz tylek swoim klientom bardziej i dokladniej zebys niczego nie pominal przypadkiem bo my "niestety" nie musimy tego robic :D :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo