Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Godziny otwarcia sklepów
Autor Wiadomość
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-24, 10:44   

u8t3io3p napisał/a:
naprawde ktokolwiek z was myslal ,ze wyjdzie z pracy w sobote o 23 a w poniedzialek przyjdzie na 6? ech w jakim wy swiecie zyjecie
Tam gdzie byly nocki to w sumie jest bez roznicy(przesuniecie zmiany o 3 godziny), oczywiscie gorzej z tymi co dojezdzaja, ale ponoc firma ma "zwracac" koszty, ciekawe jak ktos bedzie jezdzil taksowka do pracy np 20 km bo innej opcji nie ma( przeciez nie pojedzie pociagiem o 21 by czekac 2 godziny pod sklepem)

Wiadome bylo ze odpierdola cos w biedrze. Jak pisalam co nam ta wolna niedziela da to zostalam zbrugana. Ciekawe jak to sie ma jesli ktos dojezdza i musi juz wyjechac o 23 cos zeby dojechac na 00.15. Czyz nie jest to lamanie wolnej niedzieli? Ja tak musze dojezdzac np.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-24, 10:48   

miecia napisał/a:
Czyz nie jest to lamanie wolnej niedzieli?
Nie jest to łamanie czegokolwiek, może humoru... A ustawa jeszcze nie obowiązuje, chyba że coś przegapiłam...
 
     
wiśniowiecki 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 19
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-24, 15:40   

Nie bardzo rozumiem wprowadzenie tej nocki, jakiś konkretny cel?
Rozumiem ze jak jest wolne 11.11 czy 1.05 to przychodzicie na 0:15?

Jestem nie wyspany ale nie wiem o co ten szum.

[ Dodano: 2018-01-24, 15:43 ]
Nie bardzo rozumiem wprowadzenie tej nocki, jakiś konkretny cel?
Rozumiem ze jak jest wolne 11.11 czy 1.05 to przychodzicie na 0:15?

Jestem niewyspany ale nie wiem o co ten szum. Wydluznie sklepow do 23:00 tez ma ekonomiczne uzasadnie jak chuuusteczka. Po 21 ruch zamiera totalnie.
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-24, 16:16   

wiśniowiecki napisał/a:
Wydluznie sklepow do 23:00 tez ma ekonomiczne uzasadnie jak chuuusteczka. Po 21 ruch zamiera totalnie.



Właściciele sklepów postanowili na złość cioci odmrozić sobie uszy. :lol:
  Ocena JMP: 3/10
     
wiśniowiecki 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 19
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-24, 16:40   

Taka prawda...
Ośmiopak żubra, paczka fajek i dwa Danio nie zarobią na tą godzinę pracy 21-22 nawet na prąd :P a 22-23...powodzenia dla tych buedronke gdzie zostanie wprowadzony zakaz obrotu alkoholem między 22-6...Klaudia 49kg wagi albo inny Mariusz wagi piorkowej będą zasłaniać roletami czy będzie szarpanina przy kasie? 😅
Piwo dla pomysłodawców :em29:
Pozdro biura co zamiast życia widzą tabelki 😅
 
     
~Amin 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Sie 2017
Posty: 30
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-24, 16:48   

Przede wszystkim zakaz handlu nie oznacza zakazu pracy. Sklep będzie zamknięty dla klientów nie dla pracowników. Pisanie o bzdurnych zmianach od 0.15 jest bez sensu. Bedzie miała być nocka to będzie normalna
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-24, 16:51   

wiśniowiecki napisał/a:
Taka prawda...

Ale wiesz, że ja sobie z Ciebie kpiłem?
  Ocena JMP: 3/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-24, 17:10   

Amin napisał/a:
Przede wszystkim zakaz handlu nie oznacza zakazu pracy. Sklep będzie zamknięty dla klientów nie dla pracowników.

a czytałaś ustawę ?
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Hynry

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 12 Wrz 2016
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-24, 17:52   

Amin napisał/a:
Przede wszystkim zakaz handlu nie oznacza zakazu pracy. Sklep będzie zamknięty dla klientów nie dla pracowników. Pisanie o bzdurnych zmianach od 0.15 jest bez sensu. Bedzie miała być nocka to będzie normalna


Po pierwsze proszę przeczytać ustawę, ustawa zakazuje handlu oraz pracy.

A co do tych zmian 00.15 to wymysł jakiegoś SOMa, rozmawiałem ze swoim na ten temat i nie ma żadnego narzucania tego typu godzin.

Każdy SOM po konsultacjach ustalał godziny otwarcia, i np dla sklepów w Poznaniu z wyjątkiem tych które już tak funkcjonują, w Piątek i Sobotę sklepy będą czynne do 22.00 a w Poniedziałek otwierane o 6.30, i tylko SOM sugerowal, żeby zmiana ranna w poniedziałek przychodziła na 5.00, żeby na otwarcie było już chociaż trochę pieczywa. Ale to była tylko sugestia a nie narzucanie.

Tak więc się róbcie afery z wymyslu jakiegoś SOMa.
 
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-24, 18:13   

A ja czegoś tu nie rozumiem
Przeciez jak jest w swieta zamknietne to pierwszy dzien po przychodzimy normalnie do pracy na 6 i jakoś to funkcjonuje nie od dzis ....nie ma żadnych innych wymyslonych godzin
Wiec czym sie rozni wolna niedziela od swiat ze nagle trzeba zacząć prace o 0 15 ?
  Ocena JMP: 5/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-24, 18:58   

Gazela34 napisał/a:

Wiec czym sie rozni wolna niedziela od swiat ze nagle trzeba zacząć prace o 0 15 ?


Do tej pory to było kilka razy w roku, że biedra zamknięta, a teraz będzie kilka razy w miesiącu, więc trochę różnica jest. U nas przed świętami ile świeżych się wyrzuca, bo wiadomo, że po świętach już będzie po terminach, po świętach sklep świecił pustkami zanim tir zajechał z dostawą ... więc pewnie biedra boi się strat nie tylko tych wynikających bezpośrednio z braku utargu w niedzielę, ale i takich wiążących się z zamknięciem sklepu pośrednio ... Do tego dochodzi fakt, że w niedzielę mieliśmy 3 godziny rano i 2-3 godziny wieczorem na pracę wyłącznie na sklepie, bez obsługiwania klientów, teraz te godziny znikną, a palety same się nie rozładują ... jak to wszystko rozwiążą, zobaczymy ....
 
     
@stonek52 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 204
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2018-01-24, 18:58   

Gazela34 napisał/a:
A ja czegoś tu nie rozumiem
Przeciez jak jest w swieta zamknietne to pierwszy dzien po przychodzimy normalnie do pracy na 6 i jakoś to funkcjonuje nie od dzis ....nie ma żadnych innych wymyslonych godzin
Wiec czym sie rozni wolna niedziela od swiat ze nagle trzeba zacząć prace o 0 15 ?


To strzał w 10 z tym co piszesz :yeah:
No jasne ze od zawsze tak było i jest do tej pory, aż tu nagle zaczyna się jakiś "sen wariata" 0:15 do pracy; no śmiech na sali. :lol:
Pachnie mi to jakąś tanią wendettą ze strony firmy :ops:
 
     
Tinnaop 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 25 Lis 2017
Posty: 9
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-24, 19:13   Wszystko bedzie ok..

Poprostu logistycznie to jakos rozwiaza i nie bedzie tak zle niech zapozyczą pomysl jak to dziala w innych krajach...
 
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-24, 19:19   

MalaAsia napisał/a:
Gazela34 napisał/a:

Wiec czym sie rozni wolna niedziela od swiat ze nagle trzeba zacząć prace o 0 15 ?


U nas przed świętami ile świeżych się wyrzuca, bo wiadomo, że po świętach już będzie po terminach

U nas sie nie wyrzuca wszystko zabiera caritas


, po świętach sklep świecił pustkami zanim tir zajechał z dostawą ...

Nie przesadzaj ze pustkami :)

... Do tego dochodzi fakt, że w niedzielę mieliśmy 3 godziny rano i 2-3 godziny wieczorem na pracę wyłącznie na sklepie, bez obsługiwania klientów, teraz te godziny znikną, a palety same się nie rozładują ...

Fakt
Wystarczy zaplanować wiecej osób na zmiane w sobote i w poniedziałek


jak to wszystko rozwiążą, zobaczymy ....


Zobaczymy :)
  Ocena JMP: 5/10
     
wiśniowiecki 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 19
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-01-24, 20:51   

patogen123 napisał/a:
wiśniowiecki napisał/a:
Taka prawda...

Ale wiesz, że ja sobie z Ciebie kpiłem?

Daruj sobie z łaski swojej bezwartościowe posty bo póki co jako jedyny straszysz ludzi zwolnieniami i innymi głupstwami bo jak widac polsatnews juz przekopiowal w jakimś celu czesc postów z tego tematu.
Dobranoc.

Chaos jakiś bo ktoś coś skopiował, źle przeczytał ...
Ostatnio zmieniony przez wiśniowiecki 2018-01-24, 20:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo