Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2015-09-12, 20:51
Udzielanie pożyczki dla pracownika przez biedronke
Autor Wiadomość
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-11, 11:24   

Blondi,piszesz,że utrzymujesz się sama,dajesz część wypłaty na koszty utrzymania mieszkania rodzicom,a to,co ci zostaje,ledwo starcza na twoje bieżące potrzeby,dlatego prosisz o pożyczkę na opłacenie nauki(i tu dołącz te koszty).I nic więcej.
A czekasz tylko ok miesiąca,jak się zbiera komisja,to przyznają(bo przeważnie pożyczki dają wszystkim),przysyłają ci do domu 2 umowy,jedną podpisujesz i odsyłasz,zrób to priorytetem,jak oni ją dostaną,to zaraz masz przelew na koncie.Więc to czekanie uzależnione jest od daty komisji...Powodzenia ;)
_________________
Paliwo przerosło cenę piwa!!!NIE JEDŹ-WYPIJ!!!
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-11, 12:41   

zielonabiedrona, Tylko że ja nie chce na opłacanie szkoły bo już ją skończyłam, tylko chce na prawo jazdy ale powinnam bardziej napisać że na remont może.
I chodzi mi o to że nie wiem jak mam wpisać "wyliczenie średniej kwoty brutto przychodu na jednego członka rodziny" i jest tam podane pracownik -... mąż./żona-...., dziecko-... ale skoro nie mam ani męża ani dziecka, a tam nie jest podane rodzice, to mam skreślić mąż/ żona i wpisać ojciec, matka, bo to z nimi jestem na wspólnym gospodarstwie
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-11, 14:47   

w warunkach (procedurze) udzielania pożyczki gotówkowej jest napisane że jest ona udzielana na cele mieszkaniowe na okres 6,9,12 miesięcy do wysokości jednego wynagrodzenia brutto. Na prawo jazdy nikt Ci go raczej nie da.

[ Dodano: 2012-08-11, 14:48 ]
wpisz wymiana okien w wspólnym gospodarstwie domowym ;)
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-11, 22:33   

w sumie to możesz nic nie wpisywać w rubryce mąż i dzieci,bo od rodziców w takim wypadku musisz wziąć przychody brutto z ostatnich 3 miesięcy,chyba,że bardziej ci się opłaci,ale myślę,że na pożyczkę nie musisz wpisywać rodziców,zrób tylko siebie,ale jak ktoś wyżej zaznaczył,lepiej wpisz remont kuchni,czy coś..ja napisałam tylko remont kuchni i dostałam odrazu....
_________________
Paliwo przerosło cenę piwa!!!NIE JEDŹ-WYPIJ!!!
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-11, 22:43   

Mo bo myślałam żeby skreślić mąż/żona i wpisać ojciec, matka, ale chyba lepiej tylko siebie, ale znowu tu chodzi o zamieszkiwanie we wspólnym gospodarstwie domowym a mieszkam z rodzicami więc wypadało by wpisać , eh :D może jakiegoś męża sobie szybko załatwię :D
 
     
@Alotquestions

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 201
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-12, 10:34   

Klasyfikacja gospodarstw domowych:

jednoosobowe- osoba utrzymująca się samodzielnie, tj. niełącząca swoich dochodów z dochodami innych osób, bez względu na to, "czy mieszka sama, czy z innymi osobami",
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-12, 11:15   

Czyli jak nie będę wpisywać rodziców będzie dobrze :) dzięki
 
     
@Alotquestions

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 201
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2012-08-12, 12:03   

Gospodarstwo domowe definiowane jest w spisach ludności jako zespół osób mieszkających razem i wspólnie utrzymujących się. Osoby samotne oraz mieszkające z innymi osobami, ale utrzymujące się oddzielnie, tworzą odrębne, jednoosobowe gospodarstwa domowe.

zgodnie z tą definicją, nie musisz uwzględniać rodziców. jesteś jednoosobowym gospodarstwem.... więc.. wstrzymaj się z szukaniem męża.... ;)
 
     
biedronak

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-18, 09:25   

składałem w połowie lipca ale niestety rejonowa pomimo tego że była na sklepie nie popisała papierów na czas poszły 2 dni przed komisją więc za późno-muszę czekać kolejny miesiąc na pożyczkę-tak jak by miała mi to z własnej kieszeni dać.Papiery które są w pamiętniku a do pamiętnika się smaruje nie da się nie zauważyć.dzwoniłem do kadr niestety za późno zostały wysłane-ktoś powinien ponosić odpowiedzialność i rejonowi też nie pisze sie o pożyczkę z jakiegoś widzi mi się tylko na konkretny cel-i się to oddaje to nie zapomoga -ale jak się zarabia kilka tys. jeździ do pracy firmowym samochodem ..,...to się nie rozumie takich potrzeb
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-18, 10:45   

Niestety nic na to nie poradzisz, rejonowi mają nad nami władze, wystarczy że nie podpiszą na czas... a co to ich obchodzi...A w tym miesiącu kiedy ta komisja ma być
 
     
malaczarna

Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-18, 10:56   

komisja jest 23 sierpnia
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-20, 11:32   

A jak ta komisja się już naradzi że mi dadzą to mi przysyłają umowę ? ja odsyłam to zeskanowane z dostawą do centrum i kasa jest od razu czy jeszcze się czeka
 
     
ATI

Dołączył: 29 Mar 2012
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-16, 13:34   

hej czy ktoś już dostał umowę do domu ,bo ja złożyłam na początku sierpnia wniosek o pożyczkę i nic jak narazie... ;(
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-09-16, 18:28   

ja złożyłam 18 sierpnia i też nic, teraz jest komisja 19 września to może w końcu przyślą :)

[ Dodano: 2012-09-23, 11:51 ]
Czy ktoś dostał już umowę do domu po wrześniowej komisji ?
 
     
~monika25075 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Lis 2010
Posty: 37
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-27, 10:11   

Na początku maja składałam wniosek o pożyczkę i cisza. Powiedzcie mi czy ta sama komisja rozpatruje wnioski o zapomogi i pożyczki i gdzie mogę się dowiedzieć czy mi przyznali czy nie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo