Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
motywowanie :)
Autor Wiadomość
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-06, 19:15   

wiec uwazam ze jest oki i nikt nie moze ciebie za to oceniac trzymaj sie
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-03-06, 20:25   

Szkoda że u nas nie pytają czy chce cały etat czy 3/4 jak się przyjmuje, było by fajnie :) każdy by miał cały :) Jeżeli ktoś ma jakiś powód że wybiera 3/4 to oki ale myśle że każdy w większości wybiera cały :)
 
     
@Virus 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 314
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-03-07, 08:39   

Mi zaproponowano cały etat parę miesięcy temu, ale zrezygnowałem. Jak wiadomo studiuję a dodatkowo praca na cały etat odbierałaby mi jakikolwiek czas wolny taki dla siebie, nie przeznaczony na naukę. Dodatkowym czynnikiem dlaczego zrezygnowałem była wiadomość z co prawda nieoficjalnego źródła, że są 3 osoby w kolejce na cały etat a tyko 2 miejsca. W każdym bądź razie uważam, że z całym etatem powinno wyglądać tak, że okres próbny 3/4 etatu jeśli Ci przedłużą i chcesz to przeskakujesz na cały i jest OK ;]
_________________
Wszyscy gramy do jednej siatki, za 8 groszy!!
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-03-07, 10:09   

U mnie jest spora koleja na cały etat bo jest 7 osób na 3/4
 
     
@Virus 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 314
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-03-07, 10:34   

No u mnie na 3/4 na chwilę obecną jest 6 osób w tym 3 studiujące.
_________________
Wszyscy gramy do jednej siatki, za 8 groszy!!
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-21, 20:00   

amelia69 napisał/a:
Ja pracuję na 3/4 etatu już rok ciągle słyszę że już niedługo dostanę cały etat,ale nic z tego.Coraz częściej dochodzę do wniosku że Biedronka wyciąga z pracownika ile się da a następnie wywala na pysk.Na naszym sklepie wyleciała prawie cała ekipa łacznie z kierownictwem tylko dlatego że pani KR nie spodobała się nasza kierownik (kobieta pracowała już ponad 10 lat na tym sklepie).A wracając do 3/4 etatowców cały czas mnie zastanawia co z tym problemem mają zamiar zrobić związki zawodowe.



To jest pytanie Amelio czy Twoja kierownik sklepu należy do jakiejś z 3 organizacji które funkcjonują w JMP albo czy zwróciła się o reprezentowanie czy też nie. W innych przypadkach nie można ingerować bez osoby zainteresowanej
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-28, 22:21   

Cytat:
Ja pracuję na 3/4 etatu już rok ciągle słyszę że już niedługo dostanę cały etat,ale nic z tego.Coraz częściej dochodzę do wniosku że Biedronka wyciąga z pracownika ile się da a następnie wywala na pysk.Na naszym sklepie wyleciała prawie cała ekipa łacznie z kierownictwem tylko dlatego że pani KR nie spodobała się nasza kierownik (kobieta pracowała już ponad 10 lat na tym sklepie).A wracając do 3/4 etatowców cały czas mnie zastanawia co z tym problemem mają zamiar zrobić związki zawodowe.


zastanawia mnie ile można wyciągnąć z pracownika który ma 3/4 etatu? jakoś niewiele, bo jeśli nawet ustawimy go po 8 godzin do pracy przez dwa miesiące to w trzecim miesiącu praktycznie nie pracuje odbierając przysługujące mu dni wolne. więc w takim razie gdzie ten wyzysk??
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-29, 12:42   

brodaczu :) prosty rachunek 3/4 :D no ale jeśli chodzi o motywowanie to wszyscy powinniśmy być motywowani tak samo albo powiem inaczej tyle samo ;)
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-29, 17:55   

Marta, wiesz o co mi chodziło nie czepiaj się słówek;p wiesz ile bym dał by mieć znów 3/4 etatu, przepracowac na fula dwa miesiące a trzeci siedziec i nic nie robic, to były czasy... rapem miesiąc;p
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-29, 21:49   

nie bądź taki "niedotykalski" :D , nie czepiam się słówek i wiem o co ci chodziło brodaczu :) też pracowałam na 3/4 etatu i wiem sama po sobie że nikt nie musiał mnie dodatkowo motywować do zapierniczania , dawałam z siebie wszystko bo zależało mi na pełnym etacie i nie myśl że teraz mój stopień zaangażowania się zmienił a czy chciałabym wrócić na 3/4? raczej nie :)
 
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-29, 21:59   

tak było dużo wolnego czasu i mało kasy na to 3/4
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-30, 19:13   

Marta, wiesz fizycznie to jestem nie do zajechania (pewnie do czasu) ale psychicznie czasami mam ochote kogoś zabić, tępym nożem, najlepiej rękojeścią ;p ale wiedziałem na co się pisze i szczerze, są gorze prace za gorsze pieniądze w tym kraju także czasami zamiast narzekać możemy pomyśleć jak to niektórzy maja bardziej przej...... :D
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-30, 19:16   

no cóż zwątpienie dopada nawet największego twardziela :) a moim zdaniem najważniejsza jest zawsze własna motywacja i pozytywne podejście :) którego jak czytam ci nie brakuje :D
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-30, 19:22   

wiesz trzy lata na studiach dziennych przepracowałem jako manager w mc donalds, także gorzej już chyba nie może być;p
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-30, 19:23   

nie wierzę że mc donald jest gorzej ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo