Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
podwyżka na macierzyńskim
Autor Wiadomość
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-10, 23:09   

Cytat:
35 h pracy dla mam z dzieckiem do 10roku życia...co nie którym już piana ścieka...


Nawet 35h tydzień pracy nie jest wart, żeby sobie marnować życie robieniem dziecka. Pewnie do niektórych dociera to już po fakcie i stąd to całe wmawianie sobie, że szczęśliwych bezdzietnych coś ominęło.
  Ocena JMP: 3/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-10, 23:35   

Szczęście, to pojęcie względne i dla każdego inne. Jedni są szczęśliwi z dziećmi, inni bez. W obu przypadkach warto zainteresować się kwestiami prawnymi, które maja wplyw na nasze życia, bo powszechnie wiadomo, że Ignorantia iuris nocet...
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-10, 23:42   

Larrikol napisał/a:
Szczęście, to pojęcie względne i dla każdego inne.


I to właśnie boli dzieciatych, że bezdzietni mogą być szczęśliwy bez tych kosztów i wysiłku jakie niesie za sobą posiadanie dzieci. Część się oszukuje, że im się to opłaca, bo na starość może nie trafią do domu starców, a część po prostu nie przyjmuje do wiadomości, że bezdzietni też mogą być szczęśliwi.
  Ocena JMP: 3/10
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-11, 02:30   

patogen123 napisał/a:
Larrikol napisał/a:
Szczęście, to pojęcie względne i dla każdego inne.


I to właśnie boli dzieciatych, że bezdzietni mogą być szczęśliwy bez tych kosztów i wysiłku jakie niesie za sobą posiadanie dzieci. Część się oszukuje, że im się to opłaca, bo na starość może nie trafią do domu starców, a część po prostu nie przyjmuje do wiadomości, że bezdzietni też mogą być szczęśliwi.

Powiedz to tym, którzy starają się o dziecko bezskutecznie. punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. sam na tą chwile nie mam jeszcze dzieci, ale chce mieć i zdaje sobie sprawę z kosztów i wyrzeczeń, nie zamierzam natomiast stawać do wojny o podwyżki dla mojej drugiej połówki która będąc na macierzyńskim ich nie doświadczy, nie zamierzam płakać jak co niektórzy, że zabiorą bądź nie dadzą 500 plus. albo że bony w pracy będą mniejsze o jakieś tam inne świadczenia, które można uzyskać od państwa. ciąża nie choroba, dziecko nie nowotwór. nikt nikomu nic nie da za darmo. Trzeba samemu zapewnić godny byt, nawet jeśli na początku mają być wyrzeczenia. każdy jest kowalem swojego losu.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
dorotamakota 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Sty 2013
Posty: 14
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2017-05-11, 06:55   

Boli to chyba WAS...I ŻAL CO NIE KTÓRYCH SCISKA.Nie zamieniłabym mojej sytuacji obecnej,na zadna inna,bez dzieci.Strata czasu tutaj wypisywac o tym oh jak mi zle.Zjedzcie Się nawzajem..ble
 
     
Waffen77 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 321
1 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-05-11, 07:24   

Niektórzy powinni być degradowani automatycznie po przekroczeniu limitu bzdur i niewiedzy na forum :D
Ostatnio zmieniony przez Waffen77 2017-05-11, 07:50, w całości zmieniany 1 raz  
  Ocena JMP: 7/10
     
dorotamakota 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Sty 2013
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-11, 07:46   

Waffen77 napisał/a:
Niektórzy powonni być degradowani automatycznie po przekroczeniu limitu bzdur i niewiedzy na forum :D



Tak odrazu Sama się zwolnie,popłaczę .

[ Dodano: 2017-05-11, 07:48 ]
:)
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-11, 10:07   

dorotamakota napisał/a:
Nie zamieniłabym mojej sytuacji obecnej,na zadna inna

Skoro Ci tak dobrze to czemu innym zarzucasz znieczulicę tylko dlatego, że Ci tłumaczą czemu nie przysługuje Ci podwyżka?
  Ocena JMP: 3/10
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-11, 10:24   

Zrobiłabym tutaj inny podział nie na tych z dziećmi i bezdzietnych, tylko na ludzi racjonalnie i logicznie myślacych i na tych co niezależnie w jakiej sprawie uważają, że wszystko powinno im się należeć. Niezależnie z jakich środków jest to finansowane, zus, pracodawca, państwo to bez znaczenia. Mam mieć bo.... Niektórzy chyba myślą, że pieniądze po prostu można dodrukować i rozdać.
 
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-11, 10:31   

brodacz1989 napisał/a:
nie zamierzam natomiast stawać do wojny o podwyżki dla mojej drugiej połówki która będąc na macierzyńskim ich nie doświadczy, nie zamierzam płakać jak co niektórzy, że zabiorą bądź nie dadzą 500 plus. albo że bony w pracy będą mniejsze o jakieś tam inne świadczenia, które można uzyskać od państwa. ciąża nie choroba, dziecko nie nowotwór. nikt nikomu nic nie da za darmo. Trzeba samemu zapewnić godny byt, nawet jeśli na początku mają być wyrzeczenia. każdy jest kowalem swojego losu.


Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to, że prawie nikt nie jest kowalem własnego losu, a już na pewno nie dzieci i dlatego też normalni ludzie, nie pozostawią dziecka na pastwę losu, bo coś poszło niezgodnie z planami jego rodziców, którym się wydawało, że są kowalami własnego losu.

I o ile kłócenie się o podwyżkę na macierzyńskim jest głupie, bo jej brak jest zgodny z zasadami, które były znane wcześniej, to gdyby ktoś chciał nagle wycofać 500+ to to już byłoby naprawdę problematyczne.
  Ocena JMP: 3/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2017-05-11, 14:09   

Myślę, że już dosyć pisania na inny temat. Jeśli ktoś chce kontynuować, zachęcam do otworzenia tematu w off topic'u :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo