Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Biedronka przejęcie sklepu do prowadzenia
Autor Wiadomość
kierownik Łódź
[Usunięty]

Wysłany: 2017-04-16, 20:09   

Jedną ze zmian w mojej Biedronce byłoby przecenianie produktów 2-3 dni przed upływem terminu ważności np. Nabiał aby zmniejszyć straty sklepu.
Obecnie w z Biedronkach nic nie przeceniają tylko wyrzucają a potem straty.
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-16, 20:24   

Zdajesz sobie sprawe ze kiedys tak bylo?
Towar z krotkim terminem/uszkodzonym upakowaniem byl sprzedawany taniej, posadzili pracownikow ze jak chca kupic np. cukier to dziurawili opakowanie i kupowali go taniej.
To jest jedna firma i nie moze byc tak ze na sklepie A sa przeceny terminu z krotka data a na skelpie B nie ma
 
     
kierownik Łódź
[Usunięty]

Wysłany: 2017-04-16, 20:28   

u8t3io3p napisał/a:
Zdajesz sobie sprawe ze kiedys tak bylo?
Towar z krotkim terminem/uszkodzonym upakowaniem byl sprzedawany taniej, posadzili pracownikow ze jak chca kupic np. cukier to dziurawili opakowanie i kupowali go taniej.
To jest jedna firma i nie moze byc tak ze na sklepie A sa przeceny terminu z krotka data a na skelpie B nie ma


A u mnie będą przeceny produktów.
Jeśli zdarzył by się taki przypadek o jakim napisałeś to taki pracownik za celowe niszczenie produktów by płacił a za drugim razem dyscyplinarka.
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-16, 21:03   

Obstawiam ze z handlem i prowadzeniem sklepu to masz tyle wspolnego ze moze grałeś w jakas gierke typu Restaurant tycoon na facebooku i to by bylo na tyle.
  Ocena JMP: 6/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-16, 22:24   

sebcio napisał/a:
niekoniecznie, a gdyby tak komuś na zasadzie franczyzy dać jedną biedrę do prowadzenia, taki eksperyment, ciekawe co by z tego wyszło?

Już są takie biedronki więc to nie byłby żaden eksperyment.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-17, 00:15   

kluq napisał/a:
sebcio napisał/a:
niekoniecznie, a gdyby tak komuś na zasadzie franczyzy dać jedną biedrę do prowadzenia, taki eksperyment, ciekawe co by z tego wyszło?

Już są takie biedronki więc to nie byłby żaden eksperyment.

a ja dodam że ich "właściciele" nie mają dobrych opinii jako pracodawcy (chociaż nie wiem czy to teraz jest różnica ;) ) no i sposób ich prowadzenia odbiega od standardów , ale to co proponuje a raczej co wynika z wypowiedzi kierownik Łódź to już totalna fantazja :D
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@sebcio

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Kwi 2016
Posty: 157
Skąd: Warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-17, 00:19   

Nawet nie wiedziałem.
_________________
Biedronkowy bylem, Biedronkowy jestem, Biedronkowy będę
 
     
~ZibiRozalski 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 43
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-17, 10:10   

kierownik Łódź napisał/a:
u8t3io3p napisał/a:
Zdajesz sobie sprawe ze kiedys tak bylo?
Towar z krotkim terminem/uszkodzonym upakowaniem byl sprzedawany taniej, posadzili pracownikow ze jak chca kupic np. cukier to dziurawili opakowanie i kupowali go taniej.
To jest jedna firma i nie moze byc tak ze na sklepie A sa przeceny terminu z krotka data a na skelpie B nie ma


A u mnie będą przeceny produktów.
Jeśli zdarzył by się taki przypadek o jakim napisałeś to taki pracownik za celowe niszczenie produktów by płacił a za drugim razem dyscyplinarka.


Czlowieku juz teraz sa braki w sprzedawcach-kasjerach a po "Twoim wkladzie wlasnym" zostalbys pewnie sam. Czy firma generuje wielkie straty?? Uwazam ze nie, jeden z czynnik do premii jest Likwidacja na okreslonym poziiomie i sklepy w wiekszosci wyrabiaja je. Poza tym firma straty odlicza od zysku i placi mniejsze podatki.
  Ocena JMP: 10/10
     
kierownik Łódź
[Usunięty]

Wysłany: 2017-04-17, 10:39   

marta1 napisał/a:
kluq napisał/a:
sebcio napisał/a:
niekoniecznie, a gdyby tak komuś na zasadzie franczyzy dać jedną biedrę do prowadzenia, taki eksperyment, ciekawe co by z tego wyszło?

Już są takie biedronki więc to nie byłby żaden eksperyment.

a ja dodam że ich "właściciele" nie mają dobrych opinii jako pracodawcy (chociaż nie wiem czy to teraz jest różnica ;) ) no i sposób ich prowadzenia odbiega od standardów , ale to co proponuje a raczej co wynika z wypowiedzi
kierownik Łódź
to już totalna fantazja :D


MARTA 1 fantazją jest Twoja praca jako kasjer.
Biedronka pewnie pożytku z Ciebie nie ma.
A może pracujesz dla Lidla?
Najgorszego z sieci sklepów.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-17, 10:53   

kierownik Łódź napisał/a:


MARTA 1 fantazją jest Twoja praca jako kasjer.
Biedronka pewnie pożytku z Ciebie nie ma.
A może pracujesz dla Lidla?
Najgorszego z sieci sklepów.


kierownik Łódź to twoje 'Biedronka pewnie pożytku z Ciebie nie ma' jest tak samo pewne jak to, ze przejmiesz biedronke i zaprowadzisz w niej swoje rzady .... teraz to juz nawet nie jest opinia, tylko 'totalna fantazja' w najczystszej postaci, bo swoje niezyczliwe zlosliwe domysly probujesz przedstawic jako niezbity i pewny fakt, by kogos zdeprecjonowac, bo brak ci argumentow na to, ze ktos twoje pomysly uwaza za nierealne - pokazujesz tym takii brak klasy, ze brak slow
 
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-17, 11:07   

kierownik Łódź, dobrze że za marzenia nie karaja, napewno bym u Ciebie nie chciała pracować.
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
1 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-04-17, 11:08   

kierownik Łódź napisał/a:
marta1 napisał/a:
kluq napisał/a:
sebcio napisał/a:
niekoniecznie, a gdyby tak komuś na zasadzie franczyzy dać jedną biedrę do prowadzenia, taki eksperyment, ciekawe co by z tego wyszło?

Już są takie biedronki więc to nie byłby żaden eksperyment.

a ja dodam że ich "właściciele" nie mają dobrych opinii jako pracodawcy (chociaż nie wiem czy to teraz jest różnica ;) ) no i sposób ich prowadzenia odbiega od standardów , ale to co proponuje a raczej co wynika z wypowiedzi
kierownik Łódź
to już totalna fantazja :D


MARTA 1 fantazją jest Twoja praca jako kasjer.
Biedronka pewnie pożytku z Ciebie nie ma.
A może pracujesz dla Lidla?
Najgorszego z sieci sklepów.


kierownik Łódź, czy Ty wiesz czym się różni fantazja od rzeczywistości? Może czegoś Ci brak? ... ;)
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-17, 11:13   

kierownik Łódź, normalny to ty nie jesteś :-P
Jeszcze większych głupot nie czytałem 😊
Hahaha
Są dwie opcje:
1 uciekłes z zakładu psychiatrycznego.
2 robisz sobie beke z nss wszystkich :-P
  Ocena JMP: 10/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-17, 11:34   

kierownik Łódź, różni nas to że ja pracuję i wiem jak to wygląda w rzeczywistości a Ty masz jak na razie utopijną wizję swojej Biedronki , jak przejdziesz od fantazji do czynów to porozmawiamy , być może że uda Ci się realizacja a wtedy będziesz potrzebował solidnych i doświadczonych pracowników i nie ważne z jakiej sieci aby pociągnęli ten projekt z Tobą lub za Ciebie i będzie to idealna Biedronka , pięknie zatowarowana z miłą , profesjonalną obsługą , najlepszymi kierownikami , super pakietem socjalnym , pracownicy będą dobrze opłacani i szanowani :) , a i zapomniałam o kasach samoobsługowych :P , uff ... chyba mnie poniosła fantazja :D :D :D ale życzę Ci tego serdecznie ;)
p.s. jaki ze mnie pożytek , to nie mi a tym bardziej nie Tobie oceniać :)
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-17, 11:41   

kierownik Łódź napisał/a:
marta1 napisał/a:
kluq napisał/a:
sebcio napisał/a:
niekoniecznie, a gdyby tak komuś na zasadzie franczyzy dać jedną biedrę do prowadzenia, taki eksperyment, ciekawe co by z tego wyszło?

Już są takie biedronki więc to nie byłby żaden eksperyment.

a ja dodam że ich "właściciele" nie mają dobrych opinii jako pracodawcy (chociaż nie wiem czy to teraz jest różnica ;) ) no i sposób ich prowadzenia odbiega od standardów , ale to co proponuje a raczej co wynika z wypowiedzi
kierownik Łódź
to już totalna fantazja :D


MARTA 1 fantazją jest Twoja praca jako kasjer.
Biedronka pewnie pożytku z Ciebie nie ma.
A może pracujesz dla Lidla?
Najgorszego z sieci sklepów.



Akurat w lidlu jest znacznie wieksza dyscyplina, a sposob jaki sie wypowiadasz czyli nie szanujesz innych osob bo sie z toba nie zgadzaja sporo mowi, dajac 2 netto nie zrobisz z pracownikow niewolnikow, bo tak to bedzie wygladalo, już widze te grafiki i slowa " musisz przyjść co z tego zemasz wizyte u lekarza, biedra cie potrzebuje" przyjmij na klate wiadro pomyji bo ktos sie z toba nie nie zgadza
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo