Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pracuję w Biedrze, bo....
Autor Wiadomość
sebastianogorek

Stanowisko:
klient

Dołączył: 24 Lut 2017
Posty: 4
Wysłany: 2017-02-24, 22:14   Pracuję w Biedrze, bo....

Hej, jestem dziennikarzem. Ostatnio coraz więcej info, że w Biedronce (czy Lidlu) płacą całkiem nieźle, w porównaniu z tym co w innych branżach

https://finanse.wp.pl/kat,1033781,title,Zarobki-w-Polsce-W-dyskoncie-mozna-zarobic-wiecej-niz-w-policji-szkole-i-szpitalu,wid,18710506,wiadomosc.html

Może ktoś chciałby ze mną pogadać dlaczego zdecydował się na pracę w Biedrze? Może skończył studia z filozofii, ale nie znalazł pracy albo rzucił własną działalność gospodarczą i poszedł na kasę? Będę wdzięczny za kontakt sebastia.ogorek(tuwstawmalpe)grupawp.pl

Oczywiście zapewnia pełną anonimowość.
 
     
~plast

Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 51
4 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-02-24, 23:42   

Proszę nie wierzyć w te bzdury, że kasjer-sprzedawca po roku pracy w Biedronce czy Lidlu ma 2500 zł netto, bo nie osiąga nawet 2000 zł netto na rękę, chyba że wpadnie jakaś super premia. I mówimy tu o dużych aglomeracjach z pominięciem Warszawy. Czyli o 90% sklepach. Pensja kasjera-sprzedawcy w Biedronce na start to obecnie o ile się nie mylę to 2200 zł brutto czyli raptem 10% więcej niż pensja minimalna. Natomiast praca jest cięższa pod względem fizycznym niż nawet początkującego lekarza czy policjanta, a i nie umożliwia przejścia na emeryturę po 15 latach, mimo że dziadem po tych 15 latach można zostać. Idę o zakład, że 99% kasjerów-sprzedawców z dyskontów z pocałowaniem ręki wzięłoby te urzędnicze 1800 na rękę i poszło sobie posiedzieć za biurkiem.
 
     
@xxx2011

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 110
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-02-25, 08:23   

Najpierw niech sie Pan skontaktuje z osobą ktora pisała ten artykul i niech Pan zapyta skąd ma takie informacje???? Po 3 latach pracy bez premii mamy około 1700.
Praca jest bardzo ciężka fizycznie, sprzedawca- kasjer nie siedzi tylko na kasie i kasuje
 
     
Biurowa 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 19 Wrz 2016
Posty: 427
4 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-02-25, 08:51   Re: Pracuję w Biedrze, bo....

sebastianogorek napisał/a:
Hej, jestem dziennikarzem. Ostatnio coraz więcej info, że w Biedronce (czy Lidlu) płacą całkiem nieźle, w porównaniu z tym co w innych branżach

https://finanse.wp.pl/kat,1033781,title,Zarobki-w-Polsce-W-dyskoncie-mozna-zarobic-wiecej-niz-w-policji-szkole-i-szpitalu,wid,18710506,wiadomosc.html

Może ktoś chciałby ze mną pogadać dlaczego zdecydował się na pracę w Biedrze? Może skończył studia z filozofii, ale nie znalazł pracy albo rzucił własną działalność gospodarczą i poszedł na kasę? Będę wdzięczny za kontakt sebastia.ogorek(tuwstawmalpe)grupawp.pl

Oczywiście zapewnia pełną anonimowość.


Pensja, o której piszą na różnych stronach, to pensja + zsumowane chyba wszystkie możliwe dodatki i premie uznaniowe, które trafiają się bardzo rzadko.

A pracuję w Biedrze, bo... w naszym małomiasteczkowym bagienku ciężko o innego pracodawcę, który oferuje umowę o pracę i regularnie odprowadza składki emerytalne. Innych zalet tej pracy nie dostrzegam, to ciężka fizyczna harówa na 5 etatach (kasjera, piekarza, sprzątaczki, magazyniera i wykładacza towaru).
 
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-02-25, 09:05   

Biurowa, jeszcze jesteśmy punktem informacyjnym zwlaszcza dla stalych klientów, bo przecież nie wiedzą gdzie np jajka leżą :P
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
olka3008 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 301
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-02-25, 09:48   

Kto wogole takie bzdury pisze!Ja pierdziele robią ludziom wodę z mózgu żeby chcieli pracować w biedronce i przychodzą i są potem w szoku że wszystko to bzdury i sie zwalniaja po miesiącu!
A pracuje w biedronce bo mieszkam w malej miejscowosci i miejsc pracy jak na lekarstwo!
 
     
@etaba 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Kwi 2012
Posty: 310
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-02-25, 10:45   

Ja pracuję ponad 7 lat i moja pensja waha się w przedziale 1800-2000. I poważnie zastanawiam się nad zmianą pracodawcy.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-02-25, 13:07   

sebastianogorek, jesteś dziennikarzem i wierzysz w to co piszą na portalach bądź w gazetach ? :P
 
     
@piivko19 

Stanowisko:
kadry

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 344
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-02-25, 13:20   

Niestety, ale nie jest tak różowo jak to wygląda na stronach internetowych. Wszystko co wyżej poprzednicy napisali to niestety prawda. Kwoty o których pisze firma to chyba max wszystkich dodatków. Podstawa to 1700-1800 zł na rękę, jak ktoś nie pójdzie na zl czy uż to dostaje "ekstra" ok 150 zł. Premia to coś, co ostatnimi czasy mało kto widzi, więc to że można z niej "wyciągnąć" max 330 zł brutto to kwota której chyba nikt nigdy nie zobaczy. Problem jest w tym, że przez to koloryzowanie warunków pracy, ludzie przychodzą do pracy i oczekują kokosów od pierwszego dnia pracy i małej ilości pracy, a potem szok że trzeba się tyle napracować.
  Ocena JMP: 5/10
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-02-25, 15:26   

Pracuje w biedrze bo...

Jestem masochista;)
  Ocena JMP: 6/10
     
Umbrella 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 19
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-02-25, 19:01   

Pracuję w Biedrze(jeszcze) bo...uwierzyłem w te wszystkie bzdury z tv i gazet!!O super warunkach jak i socjalnych i pracowniczych,premie,dodatkowe bonusy..bla,bla,bla.Niestety miodu nie ma,ba nawet sztucznego!Na 3/4 etatu jesteś najczęściej zatrudniony,walisz normalnie 8,5 h czasem 9 czasem 10,złamie Cię choroba,weżmiesz UŻ premia baj,baj i gołe ciut ponad 1100zł masz wypłaty.Koleżanki mają cały etat i po 3,4 latach pracy mają 2400 brutto.Jakoś nie chce mi się wierzyć w to,że jesteś dziennikarzem,sądzę,że węszysz ale po co??
 
     
@maniek19 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-02-25, 19:05   

plast napisał/a:
Natomiast praca jest cięższa pod względem fizycznym niż nawet początkującego lekarza czy policjanta.



Już tak nie gloryfikujmy swojej pracy. Wiem że jest trudna i ciężka ale nie ma co porównywac jej do odpowiedzialności i obowiązków policjanta i lekarza.
  Ocena JMP: 2/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-02-25, 19:27   

plast nie porównuje odpowiedzialności tylko aspekt fizyczny.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@agusia1612 
Joasia

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 157
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-02-25, 20:34   

Praca fizycznie bardzo ciężka a i psychika przy nawale obowiązków na jedną osobę w tym samym czasie wysiada niestety :nie:
_________________
Joasia !!!
  Ocena JMP: 6/10
     
sebastianogorek

Stanowisko:
klient

Dołączył: 24 Lut 2017
Posty: 4
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-02-25, 22:12   

No dobra, skoro tak, to ja chętnie napiszę ile rzeczywiście zarabia się w Biedrze. Potrzebuję od was dokładnych danych - najlepiej pasków wynagrodzeń. Oczywiście dane osobowe zamazane. Nie interesuje mnie też czy to Pcim Dolny czy Górny.

Z tego co mi jednak wiadomo, to różne pensje są na prowincji i w dużych miastach. Kto się podejmie?

PS. Link to nie mój artykuł, ale kolegi. Pracuję w WP i money.pl :) Jeśli napisaliśmy nieprawdę, to nie ma dla mnie problemu, by sprawę wyprostować.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo