Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Niech zaczną się nas BAĆ... JM Na BACZNOŚĆ!
Autor Wiadomość
~pacynka 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-30, 08:13   

Twojego działania nie popieram, bo jest niczym podwórkowa propaganda, za to popieram strone na fp, może klienci (w co wątpie i oczywiscie nie wszyscy) zmienia swoje królewskie podejście.
 
     
@kostuch 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 333
Skąd: z piekła rodem
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-30, 11:23   Re: Niech zaczną się nas BAĆ... JM Na BACZNOŚĆ!

BiedronkaSpisek napisał/a:
Społeczność pracowników i klientów którzy są niezadowoleni.
Przesyłamy anonse oraz zażalenia w wiadomościach prywatnych.
Niech Firma zacznie dbać!!! i może poprawi relacje pracownik - firma....
https://bit.ly/2gSgV8M

Zacznijmy mieszać w mediach, niech wszyscy widzą całą prawdę.!
Społeczność jest anonimowa!


O mnie...
Jestem pracownikiem z kilkuletnim stażem...
Widzę już od paru dobrych lat że firma się rozwija.. ale rozwija się w kierunku zarobku i zaspokojeniu wszystkich wymogów jakie narzuca im klient...

Klient nasz pan
Pracownik nasz sługa

Większość rzeczy to modernizacja sklepów. Tworzenie miejsc pracy żeby tylko zyskiwać więcej pieniędzy. Zatrudnianie byle kogo. Ukraińcy, Ruscy. Nie szanowanie przez to prawdziwych pracowników. Pensja za wykonywane zadania to śmiech na sali. Nie oszukujmy się... Prawdziwego Sprzedawcy-kasjera nie ma na żadnym sklepie.. Każdy jest : Sprzątaczem, kasjerem, księgowym, zastępcą, ochroniarzem, magazynierem i mógłbym jeszcze więcej wymieniać. Gdzie poszanowanie człowieka... który zapieprza na sklepie, dba o standardy, a na koniec przyjeżdża taki KR który widzi tylko liczby i wścieka się na Kierownika. A kierownik nic nie może powiedzieć... A jak powie, to nic to nie zmieni. Ciągle brakuje ludzi, ciągle są tworzone jakieś nowe akcje. Zamiast jednej dostawy są 3... kiedy to przy jednej dostawie i akcji sklep się nie wyrabiał jeśli miał 3-4 osoby na zmianę... przy 2-3 kasach ciągle działających... Nikt tego z góry nie widzi, a jeśli widzą to ich to nie obchodzi. Albo lepiej. Zatrudnić osoby sprzątające, albo ochroniarzy, którzy w momentach kryzysowych sklepu pomagają pracownikom przy towarze lub innych czynnościach.. To nie jest ich obowiązek...

Liczę na Was, podałem stronę na FB. Wystarczy wysyłać mi wiadomości prywatne tam. Opisać sytuacje, a ja wrzucam ją bezpośrednio na stronę. OCZYWIŚCIE DBAM O ANONIMOWOŚĆ....


qweerty to TY :lol:
_________________
\.,./ (*l*) \.,./
  Ocena JMP: 3/10
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-30, 11:35   

:yeah: :D
 
     
pepsi

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 15 Kwi 2014
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-30, 13:01   

Po co ta cała szopka? Jak się chce nagłośnić sprawę w mediach wystarczy wykonać telefon do radia lub telewizji a ci rzucą się na temat złych warunków w biedrze jak hieny. Nikt nie jest zadowolony z pracy w biedrze ale wierzcie mi nigdzie nie jest kolorowo. A na więcej etatów to nie ma co liczyć. ;( ;(
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-30, 13:28   

pepsi napisał/a:
Po co ta cała szopka? Jak się chce nagłośnić sprawę w mediach wystarczy wykonać telefon do radia lub telewizji a ci rzucą się na temat złych warunków w biedrze jak hieny. Nikt nie jest zadowolony z pracy w biedrze ale wierzcie mi nigdzie nie jest kolorowo. A na więcej etatów to nie ma co liczyć. ;( ;(
myślisz że media się rzucą po jednym telefonie ? i gdzie przyjadą ? do kogo ? wszyscy są głośni tu na forum albo na takim fb a jak przychodzi do konkretów to cisza jak makiem zasiał i teraz należy zadać pytanie DLACZEGO ?? może nie jest aż tak źle ? może wolimy pobiadolić anonimowo w internecie ? może boimy się zmian ? może zwątpiliśmy że można coś poprawić na lepsze a może czekamy aż ktoś za nas to zrobi ? pewnie można zadać jeszcze kilkanaście takich pytań ale czy ktoś na nie odpowie ??
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-30, 13:39   

Hue hue hue :D uśmiałem się do bólu:-D. Jak komuś nie pasuje to może sie zwolnić:P cytujac klasyka mamy teraz "rynek pracownika a nie pracodawcy"
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo