Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Niech zaczną się nas BAĆ... JM Na BACZNOŚĆ!
Autor Wiadomość
BiedronkaSpisek 

Stanowisko:
ochrona

Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 6
Wysłany: 2016-11-29, 17:43   Niech zaczną się nas BAĆ... JM Na BACZNOŚĆ!

Społeczność pracowników i klientów którzy są niezadowoleni.
Przesyłamy anonse oraz zażalenia w wiadomościach prywatnych.
Niech Firma zacznie dbać!!! i może poprawi relacje pracownik - firma....
https://bit.ly/2gSgV8M

Zacznijmy mieszać w mediach, niech wszyscy widzą całą prawdę.!
Społeczność jest anonimowa!


O mnie...
Jestem pracownikiem z kilkuletnim stażem...
Widzę już od paru dobrych lat że firma się rozwija.. ale rozwija się w kierunku zarobku i zaspokojeniu wszystkich wymogów jakie narzuca im klient...

Klient nasz pan
Pracownik nasz sługa

Większość rzeczy to modernizacja sklepów. Tworzenie miejsc pracy żeby tylko zyskiwać więcej pieniędzy. Zatrudnianie byle kogo. Ukraińcy, Ruscy. Nie szanowanie przez to prawdziwych pracowników. Pensja za wykonywane zadania to śmiech na sali. Nie oszukujmy się... Prawdziwego Sprzedawcy-kasjera nie ma na żadnym sklepie.. Każdy jest : Sprzątaczem, kasjerem, księgowym, zastępcą, ochroniarzem, magazynierem i mógłbym jeszcze więcej wymieniać. Gdzie poszanowanie człowieka... który zapieprza na sklepie, dba o standardy, a na koniec przyjeżdża taki KR który widzi tylko liczby i wścieka się na Kierownika. A kierownik nic nie może powiedzieć... A jak powie, to nic to nie zmieni. Ciągle brakuje ludzi, ciągle są tworzone jakieś nowe akcje. Zamiast jednej dostawy są 3... kiedy to przy jednej dostawie i akcji sklep się nie wyrabiał jeśli miał 3-4 osoby na zmianę... przy 2-3 kasach ciągle działających... Nikt tego z góry nie widzi, a jeśli widzą to ich to nie obchodzi. Albo lepiej. Zatrudnić osoby sprzątające, albo ochroniarzy, którzy w momentach kryzysowych sklepu pomagają pracownikom przy towarze lub innych czynnościach.. To nie jest ich obowiązek...

Liczę na Was, podałem stronę na FB. Wystarczy wysyłać mi wiadomości prywatne tam. Opisać sytuacje, a ja wrzucam ją bezpośrednio na stronę. OCZYWIŚCIE DBAM O ANONIMOWOŚĆ....
_________________
Będziemy nagłaśniać całą prawdziwą sytuacje. Jaka panuje w sieci sklepów Jeronimo...
Może w końcu coś się zmieni!
Ostatnio zmieniony przez 2016-11-29, 18:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
@żuczek1 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Maj 2015
Posty: 297
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-29, 17:47   

Strona ma półtora roku i nie widać żeby coś się tam działo -.-
 
     
BiedronkaSpisek 

Stanowisko:
ochrona

Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-29, 17:49   

Dziś ją zmieniłem pod wpływem postów tutaj zawartych, Jestem pracownikiem i widzę co się dzieje na sklepie, zero poszanowania. Jeśli płaca była by adekwatna to zadań bym umilkł. Jednak na ten moment trzeba o to zawalczyć. Lidl a biedronka, to jak Japonia, a Polska...
_________________
Będziemy nagłaśniać całą prawdziwą sytuacje. Jaka panuje w sieci sklepów Jeronimo...
Może w końcu coś się zmieni!
 
     
@żuczek1 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Maj 2015
Posty: 297
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-29, 17:56   

Trawa zawsze wydaje się bardziej zielona za płotem...biedronka ma swoje minusy i mnóstwo problemów ale lidl to nie znowu takie ciasteczko dla wszystkich ;) a jeśli o pensję chodzi to ja ze swojej jestem zadowolona wolałabym za to żebyśmy mieli choć ze dwa etaty więcej :)
 
     
BiedronkaSpisek 

Stanowisko:
ochrona

Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-29, 18:10   

No właśnie 2 etaty, 2 etaty kosztują, nie lepiej dać podwyżkę ? i żeby osoby na sklepie czuły pieniądze za swoją robotę jaką wykonują ? Bo jak narazie większość osób robi za 2 a nawet 3 osoby. A pensja jest stale taka sama... nieadekwatna to obowiązków
_________________
Będziemy nagłaśniać całą prawdziwą sytuacje. Jaka panuje w sieci sklepów Jeronimo...
Może w końcu coś się zmieni!
 
     
@żuczek1 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Maj 2015
Posty: 297
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-29, 18:24   

Podwyżka właśnie była :) jeśli będzie w przyszłym roku kolejna to oczywiście się ucieszę ale moim zdaniem bardziej potrzebne są nam etaty bo żadne pieniądze nie zrekompensują mi pracy ponad siły i nadszarpniętego zdrowia :) ale Ty masz chyba nieco inny zakres obowiązków? To miłe że jako pracownik ochrony tak się przejmujesz nami pracownikami ;)
 
     
BiedronkaSpisek 

Stanowisko:
ochrona

Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-29, 18:31   

Mogłem i wpisać Kierownik, To bez znaczenia <Ochrona> jako osoba która chce lepszych warunków
Podwyżka ? to 50-100zł brutto ? nazywasz podwyżką? Zobacz na zarobki lidla ;)
A i uwierz że pieniądze się przydają, jeśli jesteś mocnym zawodnikiem i naprawdę latasz na sklepie to musisz odczuwać po tym bóle po powrocie z pracy. Kogo bym nie znał skarzy się jakimis dolegliwościami, kręgosłup, ręka, nogi itp. I WŁAŚNIE NA to powinny być pieniądze, na wyleczenie lub kuracje, masaże, leki. a obecnie większość nie ma za tą marną pensje iść do prywatnego lekarza żeby sobie poprawić stan zdrowia i dalej zasuwa...
_________________
Będziemy nagłaśniać całą prawdziwą sytuacje. Jaka panuje w sieci sklepów Jeronimo...
Może w końcu coś się zmieni!
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-29, 19:01   

Przywołujesz ciagle tego super Lidla. Sprawdź jak są rozliczani i w jakim systemi pracują, nie wiem czy na pewno chciałbyś w taki sposób pracować. Po kilku miesiącach pewnie byś powiedział, że wolisz trochę mniej zarobić, ale przyjść i wyjść z pracy wg grafiku, a nie nadziei.

Będziecie nagłaśniać prawdę... a ja pytam w jaki sposób? Pisząc codziennie posta na FB? Mało już napisali użytkownicy tego forum? A głośno jakoś jeszcze nie jest. Musisz chyba na nowo przeanalizować sposób swojej "pracy".

Anonimowa społeczność... anonimowa dopóki ogranicza się do polubienia strony, bo każdy komentarz automatycznie dodaje się z zalogowanego konta. A tam komentarz... polubić wystarczy :) Ach ta fejsbukowa anonimowość :)
 
     
@żuczek1 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Maj 2015
Posty: 297
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-29, 19:49   

W moim mieście kilka osób z biedronek przeszło do lidla i dużej różnicy nie widzą :D a jeśli chodzi o naszą pracę to oczywiście że bolą nas kręgosłupy itd bo pracujemy każdy za dwie osoby a czasem nawet za trzy dlatego uważam że potrzebujemy więcej etatów. Kiedyś mieliśmy kilku kasjerów więcej i praca wyglądała zupełnie inaczej. I wolę być zdrowa niż mieć większą pensję którą będę mogła na lekarzy wydawać ale to oczywiście kwestia gustu :P
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-29, 20:54   

Larrikol, ja nie wiem czy nie wywalę tego tematu, jest odnośnik jakby to innego forum i jego reklama
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-29, 21:16   

DarkSide, nie wywalaj , zobaczymy czy się rozwinie , bo krążą opinie że jest tu smutno i nic sie nie dzieje ;) , a fb nie trzeba reklamowac :D , toż to taka społeczność :P że czy tak czy siak każdy wie i zna :D
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
BiedronkaSpisek 

Stanowisko:
ochrona

Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-29, 21:21   

Odnośnik jest do nie forum, lecz do stworzenia społeczności na FB gdzie można mi przesyłać swoje spostrzeżenia, zażalenia, coś co tak naprawdę każdy spotyka w swojej pracy...
Jeśli będziemy tworzyć wpisy, ludzie z zewnątrz zaczną spostrzegać bardziej naszą pracę. Może dojdziemy do takiej widowni że coś zacznie się dziać, może kiedyś media przytoczą jakąś naszą historie.
Wszystko ma na celu pomocy nam, na zmniejszenie ignorancji, zwiększenie płacy, szacunek itp..

To że ktoś lajkuje stronę lub post nie oznacza że ten ktoś to napisał. Jeśli będzie nas tam więcej to pracownicy zleją się z normalnymi ludzmi "klientami"

Prosiłbym moderatora o nie usuwanie tego tematu.
Chciałbym Was takze prosić o jakieś wpisy które mogę tam udostępnić.

Możecie tutaj pisać posty, ja będę je obserwował i wrzucał na strone.

W ten sposób Temat będzie aktywny i ludzie będą chętni do wchodzenia na Forum w celu poczytania sobie co w "trawie piszczy"

[ Dodano: 2016-11-29, 21:23 ]
I ja zacznę historyjke ;)

Jak tam u Was z pająkami z bananów ^^>? Latają sobie po sklepie? :P
_________________
Będziemy nagłaśniać całą prawdziwą sytuacje. Jaka panuje w sieci sklepów Jeronimo...
Może w końcu coś się zmieni!
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-29, 21:29   

BiedronkaSpisek, latającymi pająkami to raczej nie rozkręcisz tematu :P
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
BiedronkaSpisek 

Stanowisko:
ochrona

Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-29, 21:36   

Ale zawsze można. :)
Ktoś miał jakieś fajne przeżycia ze zwierzątkami ^?
Pająki, szczury itp :P ?
_________________
Będziemy nagłaśniać całą prawdziwą sytuacje. Jaka panuje w sieci sklepów Jeronimo...
Może w końcu coś się zmieni!
 
     
sygri75

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 15 Sie 2014
Posty: 20
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-29, 23:18   

BiedronkaSpisek Ty to Ku kux klan w zielonym uniformie a na głowie masz niebieski fartuszek, z czym do mediów chcesz pójść z żałosnymi wpisami na fb ? Jaki masz plan działania poza '' obserwowaniem'' wpisów ? Mnie interesują konkrety proszę porwij mnie do walki o poprawę sytuacji ludu uciśnionego ! Łzawe historyjki o ciężkiej pracy to za mało. Przebij OHR, EECP,
SZBHP, wózki elektryczne , platformy komunikacyjne, pakiety socjalne.
I Wy, którzy mnie zaraz zakrzyczycie wiem co to praca, jestem z czasów gdzie palety ciągnełam ręcznym wózkiem, ECP były papierowe i tworzone jak pasowało a grafik był abstrakcja i mam chory kręgosłup. Wiem,że bez wspólnego działania nic nie zrobimy,tyle sklepów tyle problemów i tyle głosów. Jeżeli mamy coś zdziałac głos powinien być jeden.
A Ty chcesz taniej sensacji w mediach, kto nas wtedy potraktuje powaznie, będziemy partnerem do rozmów ?
Nie podpiszę sie pod Twoją propozycją.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo