Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Już od 5 grudnia Biedronka rusza ze sprzedażą towaru na raty
Autor Wiadomość
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-27, 17:34   

A jakie dodatkowe obowiązki miałeś PRZED podwyżka? Przecież najpierw była podwyżka a wtedy dopiero poinformowali że stanowisko ks zostanie rozbudowane. Wiadomo że teraz wszystko pod to będą podciągac.
  Ocena JMP: 6/10
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-27, 19:35   

Będą a nie powinni

[ Dodano: 2016-11-27, 19:36 ]
Wraz ze wzrostem odpowiedzialności powinni dać podwyżkę
 
     
sygri75

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 15 Sie 2014
Posty: 20
5 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-28, 12:05   

wiecie co kierownicy, nadmiar obowiązków ble ble ble a co z tym robimy ?! Jeżdzimy na zebrania, spotkania w centrach, mamy związki zawodowe i co ?! Kto z Was wstał i powiedział głośno,że ma problmy z etatami, z nadmiarem pracy i obowiązków ? Zapewne ci krzyczący skrzywdzeni.
Jeżdzę i widzę co się dzieje, zwykle na zebraniach gdzie mógłby nas ktoś usłyszeć wszystkim wszystko pasuje. Na te kilkanaście osób ja mam tylko pytania i problemy, ja mam za mało godzin w kwartale,
za mało etatów,pytania o techniczne rozwiązania innowacji wprowadzanych przez firmę. Jestem tam sama, żadnego wsparcia choć chwilę wczesniej na ''fajce'' żale wylewali wszyscy. I wiecie co, przestałam się odzywać na forum, załatwiam swoje sprawy bezpośrednio z SOM i dbam o swój sklep i swoich ludzi . Nie należe do związków. Pracuję. Dopóki jednym głosem nie będziemy mówić co nas boli nie oczekujmy ,że ktoś nas uleczy. Stójcie w tłumie i narzekajcie. Ja robię tyle ile mogę bo zbawiać na siłe nie zamierzam nikogo.
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-28, 12:50   

Ja także mam tyle etatów ile chce, jedynie właśnie co ostatnio zauważyłem to że przydałby mi się jeszcze jeden zastępca jeśli mam być kierownikiem a nie jak do tej pory najlepiej opłacanym magazynierem w Polsce ;) poza tym swoje zale wylewam na platformie więc sumienie mam czyste
  Ocena JMP: 6/10
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-28, 13:27   

Mój mąż też zrobił ile mógł powiedział co robi nie tak ks został zwolniony
 
     
pepsi

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 15 Kwi 2014
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-28, 17:33   

wszyscy tylko krzyczeć, wylewać żale potrafią na forach ale jak już przyjdzie co do czego to głowy w piasek chowają bo jak można się sprzeciwić KR czy KO.Czas się pożegnać z ta chorą firma bo dla firmy nie liczą się pracownicy tylko kasa i klienci a my to zaprogramowane roboty którzy nie mają głosu bo jak się odezwie to Ci tak uprzykrzą życie ze masz dosyć wszystkiego. Większość KS to same przydupasy :nie: :nie:
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-28, 22:38   

A większość zks to przydupasy ks :P
  Ocena JMP: 6/10
     
@domin 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 122
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-29, 02:28   

sygri75, mało osób się odzywa ,a Ci odzywający się uważani są za problematycznych lub nieradzących sobie ;)
Znam to !:D >:D
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-29, 09:00   

I są zwalniani lub przenoszeni
 
     
@kachen 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Mar 2012
Posty: 393
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-29, 09:10   

Wlasnie większość ks to przydupasy kr!!dobre wiemy ze tacy ks którzy na kasjerów sie nie nadają..nikogo nie obrażając...znam i pracowałam z takim ks który wiedza byla znikoma..porazka..a jak się sperzeciwisz to wiesz co cie czeka przeniesienie gdzie za kare!!! :boks: >:D

[ Dodano: 2016-11-29, 09:13 ]
Moja koleżanka zks miala ks.który grafik robiony przez zks zmieniała pod siebie..nio ja bym się wkurzyla..czlowiek poświęca swój czas a czasami jest 100tysiecy prozb!!wiec nie jest to takie latwie każdemu dogodzić..moze to niech ks sobie robią sami grafiki...i sprawiedliwie!!😈 :regulamin:

[ Dodano: 2016-11-29, 19:38 ]
A co do systemu ratalnego..to kasjer nie może patrzeć gdy kierownik obsluguja klienta który bierze na raty..a klienci??!!przeciez to takie ciekawe jaja i tak bede sie gapić....oby chętnych na to nie bylo... :em29:
  Ocena JMP: 10/10
     
~lenka32 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 26 Paź 2016
Posty: 34
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2016-12-03, 15:15   Sprzedaż ratalna w biedronce

Nie wiem , czy jest już ten temat, jak tak to przepraszam :) ,ale nie znalazłam. Sprzedaż ratalna w biedronce :
"Rewolucja zakupowa w Biedronce? Dyskont właśnie poinformował, że rozpoczyna sprzedaż na raty. Na początku w ten sposób będzie można kupić tylko jeden produkt - robot kuchenny, ale jak testy usługi wypadną pozytywnie, to w przyszłości na raty będzie można kupić znacznie więcej.d 5 grudnia w wybranych sklepach dyskontu Biedronka będzie dostępny robot kuchenny HOFFEN Chef Express. Jego standardowa cena to 1499 zł, ale z zarejestrowaną kartą Moja Biedronka będzie można go kupić z 500 zł rabatem. To nie wszystko. Użytkownicy karty lojalnościowej będą mogli kupić ten artykuł na raty. W przypadku Biedronki to nowość.

"Biedronka wraz z Santander Consumer Bank udostępni dla swoich klientów posiadających zarejestrowaną kartę Moja Biedronka na co dzień także możliwość zakupu robota HOFFEN Chef Express w systemie sprzedaży ratalnej Santander Consumer Banku" - czytamy w komunikacie sieci.

Niestety, Biedronka jeszcze nie podaje szczegółów dotyczących kredytu. Nie wiadomo więc, jakie będzie oprocentowanie, oraz czy będą potrzebne dodatkowe ubezpieczenia, np. od utraty pracy.
Umowa kredytowa będzie podpisywana przy kasach?

Zakupy na raty będą możliwe tylko w wybranych sklepach, to będzie to przełom. Biedronka jest największym detalistą w Polsce, posiada blisko 2700 sklepów. Do tej pory sprzedaż ratalna jest prowadzona przez hipermarkety, jak Tesco i Carrefour. Mają one jednak osobne stanowiska, przy których można podpisać umowę kredytową i dowiedzieć się, jakie są warunki rat.

W większości sklepów Biedronka nie ma miejsca na ustawienie dodatkowych stoisk. Mogą więc pojawić się komplikacje (kolejki, brak prywatności) przy weryfikowaniu tożsamości klientów przy kasach.

Dodatkowo Santander Bank, który będzie obsługiwać system ratalny w Biedronce, informuje na swojej stronie, że w przypadku korzystania z rat, "kupujący zobowiązany jest przedstawić osobie sporządzającej umowę o kredyt wszystkie wymagane przez Santander Consumer Bank S.A. informacje dotyczące źródeł i wysokości osiąganych dochodów oraz posiadanych zobowiązaniach finansowych. "Bank zaznacza jednak, że oryginalne dokumenty muszą być okazane tylko na wyraźną prośbę personelu.

[ Dodano: 2016-12-03, 15:23 ]
stoneczka napisał/a:
Mnie rozwalił tekst, że każdy kierownik i zastępca mysi być przeszkolony przez bank. Szkolenie polega na przeczytaniu i podpisaniu dokumentów wydrukowanych w p.k.s. 😬szkolenie jak ta lala....z innej beczki: nie wiem jak to jest u Was ale u mnie na dzień dzisiejszy jest tak że kasjerzy non stop na kasach a kierownictwo popieprza po sklepie. Nie nadążamy z rozk£adaniem towaru a nasze obowiązki leżą. Przełożeni nie rozumieją i nie widzą problemu...każą się tłumaczyć z bałaganu w biurze z niewykonanej inwenrury jakbyśmy byli leniami a my już ledwo wyrabiamy. Doszły zapisy na świeżaki teraz jeszcze raty. Miejmy nadzieję że chętnych nie będzie bo nie wiem jak mamy godzić obowiązki. To już przegięcie. Nawet do kibla nie można iść bo dwa dzwonki non stop.

Szkolenie z punktu prawnego bardzo słabe. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych powinno być przeszkolenie z danych wrażliwych. Posiadanie dokumentów w biurze, na podstawie , których można np zaciągnąć kredyt w innej placówce, danych wrażliwych chyba jest nie do końca przemyślane.
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-03, 17:34   

lenka32 napisał/a:
Szkolenie z punktu prawnego bardzo słabe.


Przeczytanie 4 plików w formacie .pdf i potwierdzenie tego w ankieterze nie nazwałbym "szkoleniem" tylko czystą kpiną, jak zresztą cała ta firma.
  Ocena JMP: 6/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-03, 17:37   

No to czekamy na pierwszych zainteresowanych, robot Hoffen w cenie 799 zł dla 4000 klientów z kartą. :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-03, 18:40   

Hell napisał/a:
robot Hoffen w cenie 799 zł dla 4000 klientów z kartą
jeszcze trochę i będzie za darmo :)
 
     
@Maefistofeles25
Sir


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 182
Skąd: Niybylandia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-03, 18:45   

Spoko dużo roboty nie będzie jeżeli będzie to dotyczyć tylko tego robota. U nas 2 sztuki przyszły. Więcej draki od klientów będzie że nie ma niż całego zachodu. Ludzie są bardzo podenerwowani promocjami z biedronki. Wczoraj prawie zostałem pobity przez klienta który nie dostał 8 saszetek a uważał że mu sie należą za poprzednie zakupy.
Wybacz Dark za duży rozbieg w wypowiedzi.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo