Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Już od 5 grudnia Biedronka rusza ze sprzedażą towaru na raty
Autor Wiadomość
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
Wysłany: 2016-11-26, 22:54   Już od 5 grudnia Biedronka rusza ze sprzedażą towaru na raty

Witam, jak szacowne grono ustosunkowuje się do takich nowości? Informacja przyszła dzisiaj na poczte, jak na razie będzie to jedna rzecz( jakiś multicooker o wartości 1000 zł). Umowa jest podpisana z Santander Consumer Bankiem, będzie to polegało na tym że klient przynosi nam to urządzenie do biura i je "rezerwuje", my za to w zamian dajemy mu blankiet z którym on idzie do banku itd. itd. Ja im dłużej czytałem procedury tym głośniej się śmiałem aż w pewnym momencie musiałem przerwać i ochlonac, zastanawiam się także czego to jeszcze firma nie wymyśli, zakupy na zeszyt?
  Ocena JMP: 6/10
     
~Kot_kreskowy 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Sty 2016
Posty: 36
Skąd: 5 chmurka na niebie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-27, 10:05   

dla mnie to jest totatln porażka. dokładanie dodatkowej pracy w biurze - rezerwowanie, wypisywanie, potem sprawdzanie rezerwacji, a już totalnie rozwaliło mnie stwierdzenie, że przy wydawaniu jak siadamy na kasie kasjera ten musi się odwrócić, żeby nie widzieć pulpitu. ehh żal... i to jeszcze przed świętami gdzie i tak jesteśmy zawaleni robotą - zapisy na świeżaki, analiza zamówienia, wydawanie paczek pracownikom, ogarnięcie dostawy, wykonywanie miliona poleceń wpisanych w pamiętnik i przysłanych przez sms, wpisywanie tych saszetek i ich inwentaryzacja... żyć nie umierać normalnie...
_________________
Kobieta musi mieć poukładane w głowie - na głowie nie koniecznie
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2016-11-27, 10:57   

Kot_kreskowy napisał/a:
a już totalnie rozwaliło mnie stwierdzenie, że przy wydawaniu jak siadamy na kasie kasjera ten musi się odwrócić, żeby nie widzieć pulpitu.

o co chodzi z tym odwracaniem?
 
     
@stoneczka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 284
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-27, 11:00   

Mnie rozwalił tekst, że każdy kierownik i zastępca mysi być przeszkolony przez bank. Szkolenie polega na przeczytaniu i podpisaniu dokumentów wydrukowanych w p.k.s. 😬szkolenie jak ta lala....z innej beczki: nie wiem jak to jest u Was ale u mnie na dzień dzisiejszy jest tak że kasjerzy non stop na kasach a kierownictwo popieprza po sklepie. Nie nadążamy z rozk£adaniem towaru a nasze obowiązki leżą. Przełożeni nie rozumieją i nie widzą problemu...każą się tłumaczyć z bałaganu w biurze z niewykonanej inwenrury jakbyśmy byli leniami a my już ledwo wyrabiamy. Doszły zapisy na świeżaki teraz jeszcze raty. Miejmy nadzieję że chętnych nie będzie bo nie wiem jak mamy godzić obowiązki. To już przegięcie. Nawet do kibla nie można iść bo dwa dzwonki non stop.
  Ocena JMP: 5/10
     
~edziunka 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Wrz 2016
Posty: 32
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-27, 11:08   

A o co chodzi z tymi ratami to nie żart jakis
 
     
#Seven of Nine 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 08 Gru 2014
Posty: 99
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-27, 11:09   

U mnie dokładnie to samo po prostu trzeba się rozdwoić by to wszystko ogarnąć,nie dość że co chwilkę jakaś kolejna akcja z bóg wie czym to teraz jeszcze to ja też jak to przeczytałem to pomyślałem że teraz to już koniec i nie da się już nic poza sprzedawaniem kredytu zrobić,a tu cały magazyn alokacjami zawalony a w zamówieniu tylko parę palet na świeże nam dają przez cały tydzień latam w te i we w tę bo brak ludzi do pracy a ci którzy niby są to albo się nie nadają albo co chwilkę na L4.
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-27, 11:38   

Bo wiecie ze świeżakami ktoś dał mega dupy bo nie potrafił dobrze operować matematyką naje... naklejek i nie potrafił wyciągnąć z tego średniej ważonej ile musi zamówić ty pojeb... świeżaków. Teraz pewnie ten sam ktoś wymyślił że będą zapisy na nie i niech ludzie walą tabunami do sklepu zapisywać się. W pierwsze cztery dni prawie 400osób zapisane na te maskotki... niech sobie teraz ktoś wyobrazi ile to by trzeba by było latać do biura z klientem w celu podpisania czegoś tam... debilizm do potęgi. Dziw mnie bierze że firma daje dupy kolejny raz z taką promocją gdzie reklamowali ją non stop w każdych mediach. Brawo firma!!!
Nie przesadzajmy że ludzi będą zaraz walić drzwiami i oknami z tymi ratami. Dla mnie ok że taki coś wprowadzają my i tak za dużo w tym przypadku nie będziemy robić tylko coś wydrukować i podbić podpisać. Jest ok. W końcu moze zacznie drogi non food schodzić :yeah:
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-27, 11:51   

już sobie wyobrażam tą wyspę rtv/agd - to w ramach rozszerzenia oferty :D , bo zmiana zakresu obowiązków ks i zks już stała się faktem ;)
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-27, 13:57   

No właśnie o to chodzi ze ta urządzenie pewnie jest na próbę, nie zdziwie się jak od przyszłego roku będzie co raz więcej tv, konsol, a pralka czy zmywarka też mnie nie zdziwia, ktoś po prostu chce zobaczyć czy bardziej mu się będzie kalkulowalo sprowadzić średnio dwa produkty ale drogie na sklep czy dalej siedzieć w tym lumpeksie. Poza tym mogli właśnie dać jakieś tv albo konsole a nie takie coś.
  Ocena JMP: 6/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-27, 14:22   

Po prostu jaja. Współczuję wam. A to, że wprowadzili akurat teraz jest oczywiste. Pewnie z myślą, że w okresie przedświątecznym klienci chętniej skuszą się na taki zakup.
 
     
@żuczek1 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Maj 2015
Posty: 297
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-27, 14:26   

Boże widzisz i nie grzmisz ;( kierownicy dawniej pracowali z nami na sklepie a teraz praktycznie nie wychodzą z biura i jeszcze trzeba im zajęć dołożyć :szczena: nowi pracownicy chodzą po sklepie i uprawiają tumiwisizm bo jak nikt nad nimi z batem nie stoi to z własnej inicjatywy do żadnej roboty się nie wezmą >:D
 
     
kajtek30

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 15 Mar 2013
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-27, 14:48   

Jak Ci "mądrzy" na górze myślą-że ile jeszcze tak wytrzymamy??? Myślą nad tym jak przyciągnąć nowych pracowników -nie zdając sobie sprawy , że Ci starzy mają chęć uciec! Ta praca jest już po prostu niewykonalna!!! Ja osobiscie mam dosc 8 lat w firmie (bez absencji) i chyba dość tej głupoty! dołączę do 25% (taki wskaźnikma nasza firma...) pracownikow przebywajacych na l4 (a mam podstawy -moj stan psychiczny-bolący kregosłup itp) poczekam kiedy to wreszcie pierdzielnie!!! pozdrawiam wytrwałych
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-27, 15:09   

Ciekawe tylko czy wraz ze wzrostem obowiązków zwiększy się pensja
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-27, 15:13   

biedronka1477 napisał/a:
Ciekawe tylko czy wraz ze wzrostem obowiązków zwiększy się pensja


No przecież dyrektor nam powiedział że ta podwyżka 500 zł dla ks to za to że teraz mamy więcej obowiązków, poza tym wszystko by grało jeżeli na każdy sklep przypadłby jeden zastępca więcej, a ks nie miałby prowadzić zmian.
  Ocena JMP: 6/10
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-27, 16:29   

Tak tylko podwyżka była do poprzednich obowiązków a nie do sprzedaży ratalnej
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo