Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: DarkSide
2016-11-16, 19:05
Paczki na Boże Narodzenie 2016
Autor Wiadomość
@kostuch 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 333
Skąd: z piekła rodem
18 UP 1 DOWN
Wysłany: 2016-11-03, 10:49   

No dobra, więc tak:

paczka dla dziecka:

- gra edukacyjna
- małe puzzle w pudełku z czymś słodkim
- poduszka z zapięciem - oczywiście w kształcie biedronki :D
- skittlesy
- mamba
- dumle
- nimm 2
- śmiej żelki
- duży lizak
- chyba coś jeszcze słodkiego ale nie pamiętam

paczka dla pracownika:

- kosmetyki serii MarseilliaiS (żel pod prysznic, mleczko do ciała i jakiś krem)
- ciastka choinki z cynamonem
- figurki korzenne do zawieszenia na choinkę
- kawa rozp. w szklance
- herbata truskawkowa green Hills
- jakieś słodkości z firmy Wawel (chyba mieszanka cukierków)
- praliny Lindor
- może coś jeszcze słodkiego lecz nie pamiętam

Wszystko to w pudłach podobnych do tych z ubiegłego roku. Może coś pominąłem ale z grubsza tak to będzie wylądać. Chyba, że czymś nas zaskoczę jeszcze :) .
Moim zdaniem rok temu były wartościowsze. A Wy jak myślicie?
W przyszłym roku zapowiada się na rewolucję w paczkach, pożyjemy - zobaczymy...

a teraz proszę o lajki :yeah: :D
_________________
\.,./ (*l*) \.,./
  Ocena JMP: 3/10
     
janosik8713

Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-03, 11:14   

Lepszy rydz jak nic ale na pewno lepsze byly w tamtym roku...
 
     
@madzia123 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Lis 2014
Posty: 129
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-03, 12:53   

kostuch dzięki za info, lajk dla Ciebie :yeah:
Zgadzam się z Tobą - paczki gorsze niż w tamtym roku.
 
     
#grubymisiu

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-03, 13:07   

Tak, w przyszłym roku to już nie będzie,, forum biedronki,, bo nastąpią Wielkie Zmiany. Jeszcze zatesknimy za obecnymi czasami , a może nie....?
_________________
grubymisiu
 
     
~rodzic 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Paź 2015
Posty: 41
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-03, 13:10   paczki swiateczne 2016

jesli natura nasza jest narzekac na paczki swiateczne to stworzmy je sami wybierajac interesujace nas produkty w ankiecie jaka proponuje jmp na naszej nowej stronie pracownikow biedronki:0 jest tam ankieta dotyczaca oferowanych przez firme swiadczen socjalnych czy nam sie podobaja czy nie i na koncu sa pytania dotyczace co chcielibysmy dostac w paczce w 2017r do wyboru jest m.in walizka,torba podrozna,wielofunkcyjny robot kuchenny,blender,tarka,deski babbusowe,sztucce itp itd ....ja juz wypelnilem:)
  Ocena JMP: 7/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-03, 14:26   

Kod:
 kosmetyki serii MarseilliaiS (żel pod prysznic, mleczko do ciała i jakiś krem)
Hm??:) Kosmetyki ....już raz były w walizce. chusteczki , pasta....... potem KR ,która poszła teraz do Kauflandu na dyr centrum (ale tam jest innaczej niż w biedrze i już uruchomiłem kontakty) pracując w Nowym Sączu narobiła afery starszej Pani kasjerce ,że je ukradła ze sklepu bo są nieopisane!!! Potem na następny dzień ,zrobiła jej przeszukanie szafki i na nic się nie dało tłumaczenie ,że te nawilżane chusteczki są z walizki na święta .Naskoczyła na Panią w niedzielę i kazała jej napisać rozwiązanie o pracę strasząc 52 paragrafem, Poszło pismo z zz o przywrócenie do pracy i wycofanie oświadcznia woli pracownika ale pracodawca nie widział potrzeby. Pamiętasz sprawę Dark Side? Pani nie udało się pomóc, raz nie była w zz, dwa podpisała porozumienie rozwiąznia umowy.

Inna kwestia. Pościel w zeszlym roku była zajeb........ kosmetyki mogę oddać zawsze bezdomnym ,ale jak idzie to z pieniędzy Funduszu niech jest wydawane z głową

[ Dodano: 2016-11-03, 15:27 ]
zapewne kostuch to te

https://www.balbinaogryze...lais-zel-i.html




[ Dodano: 2016-11-03, 15:30 ]


Kod:

balsam do ciała , le petit marseillais , pielęgnacja ciała , żel pod prysznic
A jednak! LE PETIT MARSEILLAIS - żel i mleczko do ciała
8/30/2014
Miałam odpuścić sobie i Wam tysięczną recenzję tych dwóch kosmetyków, ale jednak postanowiłam Was pomęczyć. Czemu? Między innymi dlatego, że to wyjątkowa nowość w mojej pielęgnacji ciała. Co w niej takiego wyjątkowego? Ano to, że od dawna, daawna, daaawna nie używam żeli pod prysznic ani nawilżaczy do ciała z parafiną. Dlatego recenzja będzie pisana z perspektywy kogoś, kto stawia na naturalne mydła z powodu wrażliwej i kapryśnej skóry.


 'Zostałam ambasadorką Le Petit Marsellais!', pewnego dnia wykrzyknęły zgodnie tysiące kobiet. Co tu dużo mówić, też się ucieszyłam, ambasadorka brzmi dumnie. Do czasu... kiedy okazało się, że takich wyjątkowych ambasadorek jak ja są nieprzebrane tłumy. To nic, że mój entuzjazm nieco opadł. Może i powinnyśmy nazywać się testerkami, ale przecież tak czy siak przyszła do nas przepięknie zapakowana paczka. Z listem, z przewodnikiem po świecie Le Petit Marseillais, z dwoma pełnowymiarowymi kosmetykami do testów i toną próbek dla znajomych. To było naprawdę miłe i nie wierzę, że znalazła się choć jedna osoba, która nie doceniła tej uroczej paczki.


Kosmetyki od razu poszły w ruch. Zacznę od żelu pod prysznic. Producent opisuje go tak: Kremowy żel pod prysznic z kwiatem pomarańczy delikatnie oczyszcza i nawilża skórę. Gładka i łatwo spłukująca się piana daje wyrafinowany i relaksujący zapach. Twoja skóra pozostanie miękka, nawilżona i odżywiona. Nawilża górne warstwy naskórka. Kwiat pomarańczy znany jest z właściwości relaksujących, które koją zmysły. Bogata w witaminę C pomarańcza odświeża i tonizuje. Jak wszystkie żele pod prysznic tej francuskiej firmy zawiera naturalne składniki, ma neutralne pH dla skóry, nie testowany na zwierzętach.

Na pierwszy plan wysuwa się zapach. Jest wyraźny, ale niemęczący, słodki i gorzki zarazem. Wyczuwam w nim nutę hydrolatu z kwiatu pomarańczy, a jeśli ktoś zna ten zapach, musi przyznać, że jest specyficzny. Na szczęście dla mnie i mojego nosa, całkiem mi się podoba. Jednak już tak dawno nie używałam do kąpieli żelu z SLS-em (głównie mydła w kostce, czasem BabyDream), że po pierwszym użyciu czekałam na wysuszenie, podrażnienie i inne cuda, ale nic takiego nie miało miejsca. Co prawda nie zgadzam się z szumnym opisem producenta, bo żel za nic nie nawilża, nie odżywia ani nie pozostawia skóry miękkiej. No, przynajmniej mojej skóry nie pozostawia. Jednak jak na zwykły, drogeryjny żel, to ma całkiem skład do strawienia, olej słonecznikowy błąka się gdzieś u góry razem z ekstraktem z pomarańczy. Dodatkowo, polubiłam opakowanie tego żelu. Może nie porywa serca wyszukaną szatą graficzną, mimo wszystko ten minimalizm zyskał moje uznanie. Opakowanie jest przyjemne dla oka. Proste, matowe, kanciaste. Zamyka się szczelnie, a przy otwieraniu nie łamiemy paznokci. Nie wyślizguje się z rąk pod prysznicem. Konsystencja jest wodnista, wolałabym, gdyby był bardziej gęsty. Podsumowując, to dla mnie zupełny średniak. Jednak przekonałam się, że mogę od czasu do czasu sięgnąć po żele z SLS-em tylko dla zapachu. Nie sądzę, żebym kiedykolwiek do niego wróciła, ale może skusi mnie inna wersja zapachowa? Kto wie.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Helianthus Annuus Seed Oil, Citrus Aurantium Dulcis Flower Extract, Cinnamic Acid, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Sucrose Cocoate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Caprylate, Lecithin, Polysorbate 20, Cocamide MEA, Lauryl Glucoside, Disodium Cocoamphodiacetate, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Sodium Lauryl Sulfate, Styrene/Acrylates Copolymer, Polyquaternium-7, Xanthan Gum, Sodium Chloride, Sodium Glycolate, Disodium EDTA, Sodium Phytate, Citric Acid, Tocopherol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.

żel pod prysznic
le petit marseillais żel pod prysznic

Teraz czas na mleczko. Zacznę od zapewnień producenta: 'W linii `Receptury Śródziemnomorskie` Le Petit Marseillais stworzył kompozycję, która spełnia potrzeby bardzo suchej skóry. Połączył trzy wyjątkowe składniki z Południa: masło Shea, które odżywia i optymalnie nawilża, niezwykły olejek arganowy, magicznie wygładzający skórę, oraz wspomagające ich działanie słodkie migdały. Dzięki lekkiej konsystencji mleczko nawilżające Le Petit Marseillais w jednej chwili wnika w głąb skóry, spełniając jej potrzeby i zapewniając komfort. Skóra relaksuje się, jest miękka, nawilżona i pachnąca.
Skład: masło shea, olej arganowy, olej ze słodkich migdałów.'

Opis brzmi uroczo. Jednak jak się ma w zderzeniu z rzeczywistością? Marnie. Zacznę znowu od zapachu, bo wyjątkowo mi się spodobał. Myślę i myślę jakby go opisać i wymyśliłam, że to słodki zapach migdałów z nutą mentolu ..... komentarz ze strony
 
     
@HejaBanana 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 15 Lut 2015
Posty: 134
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-03, 18:18   

No w zeszłym roku było przynajmniej coś przydatnego do domu, pościel i świece zapachowe. A tą paczkę to się przeje, wymydli, wysmaruje i nic po niej nie zostanie.... ;(
_________________
Kto pyta, nie błądzi.
 
     
Moni36

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-03, 22:34   

Czy na te paczki trzeba będzie składać jakiś wniosek ?
Czy bony też będą nie pracowałam jeszcze 1 temu wiec nie wiem a teraz jestem na L4 i nie wiem co powinnam zrobic :)
_________________
czują jak wazka
  Ocena JMP: 4/10
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-03, 23:01   

Moni36, dostaniesz je obligatoryjnie :) a co do bonów za wcześnie gadać o kryteriach i nie temat do tego.
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@kostuch 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 333
Skąd: z piekła rodem
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-04, 12:17   

Uwaga, to ważne. Skład paczek może się zmienić! Na bardziej atrakcyjną :yeah: Czekajcie na info.
_________________
\.,./ (*l*) \.,./
  Ocena JMP: 3/10
     
~andzia91 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Lis 2015
Posty: 57
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-04, 12:52   

Mogliby chociaż jedną rzecz dać co przydałaby się na dłużej, jak w tamtym roku pościel
  Ocena JMP: 6/10
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-04, 14:42   

Kostuch brawo TY :em29: to podgrzałeś temat
 
     
~pacynka 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Lis 2016
Posty: 42
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2016-11-04, 15:22   

Czytam Wasze wypowiedzi i nóz w kieszeni sie otwiera. Zamiast cieszyc sie, ze cokolwiek dostaniecie, to cały czas narzekacie, czego sie spodziewaliście, tableta dla dziecka i laptopa dla pracownika? A no i bon na conajmniej 1000zł? Nie jestem w temacie jak jest w innych sieciowkach, ale uwazam, ze socjal mamy bardzo doby, docencie to, bo za rok moze nic nie być.
 
     
@adrianooo 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 247
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-05, 09:42   

pacynka napisał/a:
Czytam Wasze wypowiedzi i nóz w kieszeni sie otwiera. Zamiast cieszyc sie, ze cokolwiek dostaniecie, to cały czas narzekacie, czego sie spodziewaliście, tableta dla dziecka i laptopa dla pracownika? A no i bon na conajmniej 1000zł? Nie jestem w temacie jak jest w innych sieciowkach, ale uwazam, ze socjal mamy bardzo doby, docencie to, bo za rok moze nic nie być.


ooooo totototo!! :zdrowie:

niestety chyba taka ludzka mentalność że jak nie ma to żle a jak coś jest to jeszcze gorzej...
  Ocena JMP: 8/10
     
~andzia91 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Lis 2015
Posty: 57
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-05, 10:44   

Ja nie mówię, że odrazu tablet czy coś ale np deska bambusowa, jakies akcesoria do łazienki. Te rzeczy nie były aż takie drogie a jednak komuś mogą się przydać.

Ta nic może nie być. A co roku jest informacja, że zyski biedronki co roku ma większe
  Ocena JMP: 6/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo