Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rafal.P. Rzeszowski tyran
Autor Wiadomość
~magdula052 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 14 Gru 2011
Posty: 36
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-05, 10:47   

ja myśle że media to najlepsza opcja. juz widze pierwszą strone np w gazecie Nowiny z jakims mocnym nagłówkiem, wtedy by sie zaczeła afera, ale czy znajdzie sie tu ktoś na tyle odważny? bo ja faktycznie nie mam odwagi by tak zrobic??
 
     
zenia880

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 03 Wrz 2016
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-05, 13:22   

Ten Pan przynajmniej przywita się z kasjerami, poda rękę a nie jak jedna PANI KR nawet dzień dobry nie powie bo ona jest gwiazdą a ludzie pracujący na sklepie nikim. Lepiej opowiadać przez telefon jacy to "idioci" i tym podobni pracują, a niestety często ktoś to słyszy. I to najgorzej, że dowiesz się co sądzą o Tobie od kolegi z innego sklepu bo właśnie tam toczyły się pogaduszki. Ludzie nie mają motywacji do pracy bo i tak wszystko źle, dlatego zaczynają szukać pracy, przynoszą chorobowe. A jak wszyscy mówią będzie jeszcze gorzej.
 
     
agata_mloda 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 22 Mar 2012
Posty: 9
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-05, 13:56   

Rękę może i poda ale pójdzie w nastepna alejkę zrobi zdjęcie i zaraz Tel do KR bo przecież "ten sklep nadaje sie do zamknięcia"ulubione zdanie pana R
 
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-05, 15:11   

A cos ktos na temat pana Wiec***rka ? Bylego Ko ?
Ktory teraz bedzie jednym z kr na rejonie

Sorry ze wpielam sie w temat o innym ,,dżentelmenie,, ;)
Ostatnio zmieniony przez DarkSide 2016-09-05, 16:57, w całości zmieniany 1 raz  
  Ocena JMP: 5/10
     
~Brigid 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 20 Maj 2013
Posty: 49
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-05, 18:04   

Czy ktoś mi może napisać na pw jak ma na nazwisko ten Pan?
 
     
gaba3005

Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-06, 07:35   

Na co najbardziej zwraca uwagę jak jest na sklepie?
 
     
donna 323

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 04 Wrz 2016
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-06, 18:47   

ten Pan czepia się wszystkiego nawet jak jest dobrze to i tak coś znajdzie, zależy od jego chumoru i co z tego że poda ręke, jak zaraz zje..ie bo ma taki kaprys. Teraz na Rzeszowie szał pewna kr wiadomo o kogo chodzi sieje zamęt niby na lepsze, Rafał.P dał jej wolną ręke i robi się niezły burdel a będzie jeszcze gorzej, nikt nie wie gdzie się jutro znajdzie i po co to wszystko? żeby wku...ć i pi....nąć tą robotą ale nie tak szybko, najpierw trzeba tego Pana sprowadzić do parteru.Trzeba w końcu przestać się bać ludzie on nie jest niezastąpiony! dalej damy się terroryzować? artykul w gazecie to może być początek jego końca :)
 
     
estera24

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 06 Wrz 2016
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-06, 21:27   

witus89 napisał/a:
za nie dlugo to beda musieli dac kasjerom z 2.500 wyplaty na reke zeby ktokolwiek chcial przyjsc do biedronki, bo jak na razie to sie wszyscy zwalniaja a na Rzeszowie wszyscy zks mówią, że jak zrobia z zks starszych kasjerow to wszyscy sie zwalniaja, takze nadchodzą piękne czasy dla tej firmy

[ Dodano: 2016-09-05, 07:20 ]
a co do Bop-u to nic nie da jak jedna osoba bedzie dzwonic muszą wszyscy dzwonic wtedy zareaguja



Starszych kasjerów ? :szczena: Co to znaczy ?
_________________
Pra­ca uod­parnia na ból.
 
     
biedronkeczka

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 04 Wrz 2016
Posty: 5
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-06, 21:47   

donna 323, ale kto sie odważy pójść do gazety? Niestety wszyscy piszą i narzekają ale nikt sie nie postawi bo jednak pracy szkoda ... I tak konczy sie nasza dyskusja ;(
 
     
~witus89 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 27
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-07, 07:52   

krążą ploty coraz częściej, że stanowiska zks zmienią nazwę na starszych kasjerów tak jak dyrektora na starszego kierownika sprzedaży, tylko,że w razie czego w cv to będzie wyglądać jak degradacja więc zks zaczynają się burzyć i mówić głośno o tym, że się będą zwalniach. z resztą już się zaczęły wypowiedzenia z tego co wiem .
  Ocena JMP: 9/10
     
jasmin

Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-07, 15:02   

Temat pana P. jest znany wszystkim. Od lat tak się dzieje. Jest wulgarny i nie szanuje ludzi. Zarządza przez zastraszanie ludzi. Wszyscy się go boją. Kr boją się własnego cienia. Zdarza się, często, nawet bardzo często, że nasza Kr jest na sklepach od otwarcia do zamknięcia i sama układ towar bo nie ma ludzi do pracy, a pan P., każe jej nie wychodzić dopóki nie będzie dobrze na sklepie. Co ma zrobić? Ale, czy za to jej płacą? Szkoda mi jej, a do domu 1,5 godz drogi. Ciekawe jak długo tak dadzą radę pracować. Teraz mamy nową Panią Dyrektor, liczymy, że może to przeczyta...
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-07, 19:05   

Jesli macie pania ewe mic..... To ja proponuję interweniować właśnie u niej! Pani ewa jest wymagająca ale jest dobrym człowiekiem!
  Ocena JMP: 10/10
     
donna 323

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 04 Wrz 2016
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-07, 21:13   

Witam wszystkie nasze siostry i braci "przepraszam ale poczatek postu brzmi jak za czasów niewolnictwa" w ostatnich dniach jest coraz gorzej nowi zastepcy, kierownicy ,chaos, burd... i ogromny stres .Nie bylo tak od lat 10 , namawiam wszystkich zainteresowanych do kontaktu z BOP - narazie interwencje anonimowe- tez przyjmuja, a dla odważnych (twardzieli i twardzielki po sapie) ja zaczynam od dzisiaj .
 
     
kropa1008

Stanowisko:
klient

Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-07, 22:02   

Witam. Powiedzcie mi prosze, czy ten tyran Rafal P. to mlody chlopak? Czarne wlosy, wysoki?
 
     
agata_mloda 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 22 Mar 2012
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-08, 07:22   

Może nie taki młody ale czarny i wysoki.
_________________
🐞
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo