Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe karty lojalnościowe oraz 'Gang świeżaków"
Autor Wiadomość
patryk3

Stanowisko:
klient

Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 14
0 UP 2 DOWN
Wysłany: 2016-11-21, 21:09   

krzysieq napisał/a:
patryk3 napisał/a:
Lilith napisał/a:
A w ogóle to w regulaminie jest, że do wyczerpania zapasów, to po co w ogóle te zapisy. Skończyło się i cześć. Teraz zapisy, a co dopiero będzie przy wydawaniu. Jak już to powinni do domów wysyłać, bo my biedronki jeszcze chwila i zwariujemy od tych świeżaków ;(


powiedz to każdemu z osobna dziecku które czeka albo czekało na świeżaka i płacze


Skomentuje to tak albo jestes ch... a nie rodzicem albo dziecko ma wladze nad Toba. Mi w dziecinstwie jak mama raz powiedziala ze nie to znaczylo ze nie. I moje dziecko jest tez tak wychowane nie ma swierzaka to nie ma. Idziemy na zakupy nie ma swierzakow nawet slowa nie pisnie.


jacy wy wszyscy mądrzy jesteście na tych kasach... sami wiecie że wszędzie oszaleli na punkcie świeżaków,w szkołach,w domu ,reklamy w tv i internecie... jest to akcja tylko i wyłącznie w celu zarobienia na dzieciach a więc ja mogę napisac teraz że wy jako pracownicy uczestniczycie w grabieniu nas z kasy,jeszcze na dodatek biedronka jest niemiecka a w tv kolejny raz Niemcy mają kasę na to aby okłamywać w filmach że to polacy tworzyli obozy pracy a niemcy wybielają się jak moga.
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-21, 21:18   

Biedronka jest portugalska
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-21, 21:20   

ło matko :szczena: , ześwieżakowaliście czy co ? :D
patryk3, przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś bo nie wiem co mam o tym myśleć -.-
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@HejaBanana 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 15 Lut 2015
Posty: 134
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-21, 22:17   

:yeah: beczka śmiechu
_________________
Kto pyta, nie błądzi.
 
     
@krzysieq

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 249
Skąd: Bolesławiec
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-21, 23:01   

patryk3 napisał/a:
krzysieq napisał/a:
patryk3 napisał/a:
Lilith napisał/a:
A w ogóle to w regulaminie jest, że do wyczerpania zapasów, to po co w ogóle te zapisy. Skończyło się i cześć. Teraz zapisy, a co dopiero będzie przy wydawaniu. Jak już to powinni do domów wysyłać, bo my biedronki jeszcze chwila i zwariujemy od tych świeżaków ;(


powiedz to każdemu z osobna dziecku które czeka albo czekało na świeżaka i płacze


Skomentuje to tak albo jestes ch... a nie rodzicem albo dziecko ma wladze nad Toba. Mi w dziecinstwie jak mama raz powiedziala ze nie to znaczylo ze nie. I moje dziecko jest tez tak wychowane nie ma swierzaka to nie ma. Idziemy na zakupy nie ma swierzakow nawet slowa nie pisnie.


jacy wy wszyscy mądrzy jesteście na tych kasach... sami wiecie że wszędzie oszaleli na punkcie świeżaków,w szkołach,w domu ,reklamy w tv i internecie... jest to akcja tylko i wyłącznie w celu zarobienia na dzieciach a więc ja mogę napisac teraz że wy jako pracownicy uczestniczycie w grabieniu nas z kasy,jeszcze na dodatek biedronka jest niemiecka a w tv kolejny raz Niemcy mają kasę na to aby okłamywać w filmach że to polacy tworzyli obozy pracy a niemcy wybielają się jak moga.


Ja nie wiem juz naprawde czy bardziej przypadkiem Ty nie potrzebujesz swierzaka anizeli Twoje dziecko. Rada dla Ciebie zostaw ten internet, tv i zabierz dziecko na spacer, wroc do domu zrobcie wspolnie szopke. Dziecko na tym bardziej skorzyszta niz na pluszaku, ktory po 24h bedzie lezal w kacie i zajmowal miejsce...
  Ocena JMP: 10/10
     
~barbara.kalina

Stanowisko:
klient

Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-22, 00:15   

ktoś wyjaśni.. bo dziś w biedronce..

- Klient - mam kupon na naklejki.
- Pracownik - ona już nie działa
- K: to po co to rozdajecie?
- P: tylko kupony zastępujące naklejki liczymy jako naklejki...
- K: to mogę się zapisać?
- P: A ma pan te kupony przy sobie?
- K: nie ale mam tu klaster i pełno tych wydruków to 60 nalepek będzie
- P: to może pan...

Pytania:
A - co to są kupony na otrzymanie naklejek i dlaczego kasjerka tego nie wymieniła na naklejki?
B - co to są kupony zastępujące naklejki
C - skoro coś było wydawane bez daty realizacji jak to teraz będzie? bo gość upierał się że ma A, a nie B
BONUS: :szczena: :szczena: na kasach kartki się walają z danym osobowymi i luz..

PS. czy na sklepach jest ochrona, bo ludzi nosi... raczej tych w kolejce, co jak ja dziś czekałam spokojnie aby pani robiła konkurencje na biurokrację z ZUS...
 
     
@krzysieq

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 249
Skąd: Bolesławiec
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-22, 00:39   

Pani Barbaro powiem od siebie i wiekszosci uzytkownikow forum. My naprawde wiemy tyle co Wy klienci! Nikt nas nie informuje co mamy powiedziec klientom. Siadamy na kase i jakos mamy sobie poradzic. Czytajac komentarze z jednego z portali, klienci dzwonili do bok i tam sami nie wiedza co i jak. To jezeli biuro obslugi klienta nie wie to skad my mamy wiedziec? Firma wprowadzila co wprowadzila informowalismy klientow w trosce o nich zeby dobrali cos do 80zl bedzie wiecej naklejek i szybciej nazbieraja pluszaki, chcielismy jak najlepiej dla Was, ale to, ze teraz firma nas o niczym nie informuje to juz naprawde nie nasza wina...

P.s. nich sie Pani postawi w naszej sytuacji. Pani firma wprowadza maskotki za zakupy, nagle ich brakuje i firma zostawia Pania bez odezwu i co Pani robi? Przychodzi brat po maskotke z dzieckiem, kolezanka, kolega i co ma Pani powiedziec?
  Ocena JMP: 10/10
     
~barbara.kalina

Stanowisko:
klient

Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-22, 01:18   

Mnie dziwą te zapisy, przecież mogą być przekłamania czy zwykłe błędy w tych wszystkich cyferkach. :szczena: Zapewne awantury będą niesamowite jak ktoś nie otrzyma głupiego pluszaka...
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-22, 02:30   

jacy wy wszyscy mądrzy jesteście na tych kasach... sami wiecie że wszędzie oszaleli na punkcie świeżaków,w szkołach,w domu ,reklamy w tv i internecie... jest to akcja tylko i wyłącznie w celu zarobienia na dzieciach a więc ja mogę napisac teraz że wy jako pracownicy uczestniczycie w grabieniu nas z kasy,jeszcze na dodatek biedronka jest niemiecka a w tv kolejny raz Niemcy mają kasę na to aby okłamywać w filmach że to polacy tworzyli obozy pracy a niemcy wybielają się jak moga.[/quote]





my pracownicy......a co my do tego mamy?????????czegoś ty się naćpał człowieku,że takie bzdury opowiadasz.....to wręcz obrażanie pracowników,szczególnie kasjerów,którzy robią co im pracodawca karze..pomyślałeś o tym????
Niemcy....co oni mają z Portugalią?Z naszymi właścicielami?Z biedronką?Pomyśl trochę człowieku zanim coś napiszesz,bo człowiek milczy kilka lat,ale jak czyta takie bzdury,to już się otwiera nóż w kieszeni....mnie możesz obrażać,stara jestem,wytrzymam,wiele zniosę,ale murem stanę za wszystkimi kasjerami,szczególnie siedzących na jedynce.....zrozumiesz jak sam tam kiedyś zasiądziesz choć na jeden dzień i będziesz "śpiewał,jak ci zagrają".....pogadamy jak obsłużysz kilkaset ZADOWOLONYCH klientów..w ciągu 7 godzin pozdrawiam....stara biedrona....
_________________
Paliwo przerosło cenę piwa!!!NIE JEDŹ-WYPIJ!!!
 
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-22, 04:53   

zielonabiedrona, :em29: :em29: :em29: :em29:
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-22, 09:27   

barbara.kalina, kupony zastępujące naklejki tkz ekwiwalent :D drukowały się w ostatnich dniach akcji , wtedy już na większości sklepów nie było naklejek , są one traktowane jak naklejki i pan w takim przypadku mógł się zapisać skoro miał komplet
natomiast vouchery które uprawniały do odbioru naklejek nie wchodziły już od piątku i to nie nasza wina , po prosu zostało to zablokowane przez firmę
jeśli chodzi o listy to tak nie powinno być a ochrona raz jest raz jej nie ma ;)
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
patryk3

Stanowisko:
klient

Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-22, 11:35   

Rzeczywiście przesadziłem,sorry.Człowiek jak to człowiek czasem coś nie przemyśli ,szybko napisze i jeszcze kogoś wkurzy...
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-22, 12:14   

Nie nakręcajcie się wzajemnie. Nie dziwię się ludziom, którzy uzbierali komplet naklejek i są wkurzeni, że nie mogą wymienić na świeżaka. Trochę kasy trzeba było wydać, żeby tych naklejek tyle uzbierać. Nic dziwnego, że firma dbając o wizerunek, jakoś próbuje z tego wybrnąć.
I nie wierzę wam, pracownikom, że w takiej sytuacji was by to nie obeszło, na zasadzie
Cytat:
"I moje dziecko jest tez tak wychowane nie ma swierzaka to nie ma. Idziemy na zakupy nie ma swierzakow nawet slowa nie pisnie."
Może trochę więcej zrozumienia dla klientów i spróbujcie też spojrzeć na całą sprawę z ich perspektywy, zamiast każdemu klientowi kazać wskakiwać w wasze buty. Niech to podziała na zasadzie wzajemności. Szkoda zdrowia na takie nerwy, skoro rozwiązanie już jest.

A skoro akcja była do 20.11. to niech się klient nie dziwi, że nie może już wymienić voucherów na naklejki.
 
     
@kostuch 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 333
Skąd: z piekła rodem
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-22, 15:18   

https://finanse.wp.pl/kat,1033691,title,Swiezaki-znowu-w-Biedronce-Tym-razem-mozna-bedzie-zbierac-karty,wid,18602591,wiadomosc.html
No to ruszamy :boks:
_________________
\.,./ (*l*) \.,./
  Ocena JMP: 3/10
     
@Lilith

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Maj 2013
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-22, 18:26   

Wytłumaczcie mi jeszcze dlaczego to ma większe branie niż spiderman albo inny ewenement? I w sumie nie wiadomo czy to dzieci nakręcają rodziców, czy na odwrót.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo