Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe karty lojalnościowe oraz 'Gang świeżaków"
Autor Wiadomość
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-06, 19:33   

ja tam wydawałam naklejki bo sama na miejscu klienta bym sie wkurzyla a ze nie rozliczamy sie z naklejek to tym bardziej najwazniejsze zeby klient byl zadowolony no nie? a
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-06, 19:48   

U nas KR kazal wydawac naklejki jesli cos nie dziala wiec sie juz nie zastanawiamy co robic
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-06, 20:13   

claudia76 napisał/a:
O co z tym chodzi? jakoś nie w temacie jestem .^.
https://dziennikpolski.prv.pl/krakow/gang-swiezakow-znika-z-biedronki-natychmiastowo/


Jednym słowem to ściema i tyle :bu:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
patryk3

Stanowisko:
klient

Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 14
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-06, 21:11   

żuczek1 napisał/a:
Ja bym tylko chciała żeby były jakieś jasne wytyczne jak mamy postępować w takich sytuacjach kiedy np. wiesza się system bo jak do tej pory panuje w tej kwestii totalny chaos :zly: jednego dnia każą nam nie wydawać naklejek kolejnym razem zmieniają zdanie i jednak mamy je wydawać no istny cyrk ;/ wszyscy totalnie zdezorientowani a obrywa się oczywiście od klientów Bogu ducha winnym kasjerom :bu:


Z moje punktu widzenia jako klienta jeśli system nawalił a z tego co słysze to ostatnio często- pracownik powinien wydać naklejki tak jak się należy - a kierownictwo też powinno uznawać takie ręczne wydawanie w razie awarii w innym wypadku -nie nazwę tego inaczej jak po imieniu-akcja biedronki jest oszustwem i niech się lepiej podobnych akcji nie podejmuje - bo z tymi świeżakami to zarobili na wszystkich od groma pieniedzy bo jednak na dzieciach najlepiej się zarabia i marketingowo wygrali i to bardzo (nawet ostatnio rozmawiałem o tym z koleżanką). Zresztą z tego co widzę już wiem że do Biedronki niemieckiego kapitału to całe +500 idzie najwięcej -bo najwięcej Polacy kupują w Biedronce-czy biedny czy bogaty. Jeśli nie potrafią zachowywać się z godnością -system nie działa albo pokazuje złą ilośc naklejek to przepraszam kasjer powiniem mieć uprawnienie do wydawnia większej ilości naklejek. Znam niejednokrotnie przypadki że ludzie mają mały rachunek i dobierają towary aby mieć tylko naklejki bo dziecko w domu czeka na upragnionego świeżaka i za błąd ma płacić klient- w takim wypadku jeśli nie wydaje się wtedy naklejek bo system nie działa to JA NIE PŁACĘ ZA ZAKUPY,zostawiam w sklepie przyjdę jak system zadziała i zakupię wtedy. Niech Ci kierownicy popatrzą trochę na ta sytuację z EMPATIĄ a nie tylko cyferki i zarobki ich interesują!
 
     
bilet_do_nieba 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 04 Wrz 2016
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-07, 18:23   

Mam pytanie, dowożą wam do sklepów te maskotki? Często? A może w jakiś konkretny dzień tygodnia? Uzbieraliśmy już całą planszę, może nawet jeszcze druga będzie, bo nam rodzinka pomaga ale... objechałam kilka biedronek i zostały tylko pomidory i marchewki ewentualnie śliwki. Chcemy truskawkę lub brokuła... Jestem trochę zawiedziona, na odbiór jest jeszcze czas do grudnia, a tu już nie ma wyboru spośród pluszaków.
 
     
@Antrykota 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Sie 2015
Posty: 126
Skąd: 3city
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-07, 18:30   

Truskawka i brokuł są najbardziej chodliwe, więc może być ciężko ;) Ostatni raz miałam truskawkę w dostawie w połowie października, brokuł na początku listopada. U mnie przychodzi raz w tygodniu dostawa pluszaków.
Pytaj się kasjerów na bieżąco o pożądanego maskota, może doradzą gdzie widzieli. Często sami próbują dorwać brokuła czy truskawę :P ;)
  Ocena JMP: 6/10
     
bilet_do_nieba 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 04 Wrz 2016
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-07, 18:54   

Dzięki za info, może jeszcze mi się uda trafić na dostawę, która będzie zawierać akurat te pluszaki.
 
     
@stonek52 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 204
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-07, 21:30   

[quote="patryk3"]
żuczek1 napisał/a:
za błąd ma płacić klient- w takim wypadku jeśli nie wydaje się wtedy naklejek bo system nie działa to JA NIE PŁACĘ ZA ZAKUPY,zostawiam w sklepie przyjdę jak system zadziała i zakupię wtedy. Niech Ci kierownicy popatrzą trochę na ta sytuację z EMPATIĄ a nie tylko cyferki i zarobki ich interesują!


:szczena:
Czy ty poważny jesteś? :lol: Seryjnie zostawiłbyś zakupy bo nie wydali tobie jakichś głupich naklejek? :lol: Czy ten naród już do reszty zgłupiał? O zgrozo! :nie:
Boże widzisz i nie grzmisz.
 
     
@anka1

Stanowisko:
klient

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 230
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-08, 10:04   

https://dziennikpolski.prv.pl/krakow/gang-swiezakow-znika-z-biedronki-natychmiastowo/
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-08, 10:45   

anka1, przecież to ściema :pa1:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@anka1

Stanowisko:
klient

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 230
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-08, 11:55   

DarkSide, jak cała reszta przechwałek na łamach prasy :P Pozdrawiam
 
     
MarcinL

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Paź 2016
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-09, 14:10   

U mnie też brak świeżaków.
Polowaliśmy na truskawkę i jabłko. W jednej z Biedronek widziałem 2 jabłka, ale nie miałem planszy, zanim wróciłem (30 minut) to już ich nie było... Wtedy pojechaliśmy szukać dalej, łącznie byłem w 10 okolicznych Biedronkach i wszędzie to samo: pomidor i marchewka, ewentualnie śliwka. Dzieciaki zrozpaczone. :(

Jeśli się nie uda dorwać jabłka, to planujemy wziąć pomidora i przerobić mu uśmiech. "Projekt" już przygotowaliśmy (poniżej) 8) ciekawe jak wyjdzie realizacja. ;)

 
     
@moli 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Maj 2010
Posty: 309
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-09, 17:55   

U nas dziś była dostawa świeżaków ;)
  Ocena JMP: 6/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-09, 18:29   

U nas puściutko. ;]
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@malwis19 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Kwi 2010
Posty: 422
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2016-11-09, 18:57   

U nas wczoraj były tylko 4 pomidory-bida aż piszczy ;/
  Ocena JMP: 3/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo