Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Toaleta
Autor Wiadomość
skazany24
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-19, 02:45   

Nie zwracalem uwagi na fajki innych pracowników nim oni nie przyczepiali sie pojscia 1-2do toalety w ciagu dnia. Ja robie swoje zawsze zadane rzeczy wykonam i to szybciej niz inni. A skoro oni mnie sie trzepiaja o wc to ja ich o fajki bede. Wczoraj zastepczyni z kasjerka 20minut przed koncem pracy pala fajke i wyszedlem na chwile zobaczyc co robia i juz zjebe dostałem ze jeszcze pelno cenowek jest do rozniesienia mimo ze swoje wykonałem a one ceny rozkladaly. Tak nie wiedziałem czy sie plakac czy smiac=) A dzis ta sama kierowniczka już uzala sie na ta kasjerke ze obija sie^^
 
     
~irmina

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Lut 2016
Posty: 33
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-19, 17:50   

Sa rowni i rowniejsi :boks:

[ Dodano: 2016-08-20, 21:02 ]
Niech jej zaproponuje wyjscie na fajeczke bo moze kasjerka motywacji nie miala i sie obijala ;)

[ Dodano: 2016-08-20, 21:09 ]
U mnie na sklepie do niedawna bylo tak ze nam na przerwie nie mozna bylo zapalic a ks co chwila jaral.Mozna???Mozna.Slabe to bylo :bu: zmienil zdanie i na przerwie wypalam jedna fajke bo poza przerwa nie musze az znowu cos mu sie nie spodoba i zastosuje kare PALENIE WZBRONIONE
 
     
@madzia123 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Lis 2014
Posty: 129
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-02, 20:35   

Nie chce tworzyć nowego tematu więc podpinam się pod podobny.
W necie ukazał się taki artykuł :
https://kobieta.wp.pl/kierowniczka-dyskontu-zabronila-4-latce-skorzystac-z-toalety-dziewczynka-musiala-sikac-pod-sklepem-6064847998854273a

Fragment artykułu :
„Miałam taką sama sytuację w Biedronce. Pani kasjerka kazała mi wyjść szybko z dzieckiem na dwór, na tył sklepu. Wstyd! To chore, żeby w tych czasach, w takich sklepach nie były dostępne toalety.”
„Ja to samo miałam w Biedronce na Krolewieckiej. A że córka lat 4 nie chciała sikać przed sklepem, dziecko się męczyło całą drogę do domu. Przykre.”
„Mnie też to spotkało. Nie pozwolono mi skorzystać z tolaety. To było straszne. Popłakałam się z bezsilności.”



Powiedzcie mi jak to wygląda u was ? Tylko szczerze
. Pozwalacie klientom korzystać z toalet dla pracowników ?
_________________
Pozwólmy ludziom być szczęśliwymi według ich własnego uznania - B. Prus -
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-02, 20:59   

Tak pozwalam, klienci korzystają z męskiej bo mało używana, zawsze chodzą z kasjerem który sprawdza czy zostawili po sobie czysto.
  Ocena JMP: 6/10
     
@krzysieq

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 249
Skąd: Bolesławiec
4 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-03, 00:43   

U nas ida dzieci i i kobiety ciezarne. No i zdarzyla sie pani ze sraczka ale to juz nie szlo jej powstrzymac :P
  Ocena JMP: 10/10
     
#Seven of Nine 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 08 Gru 2014
Posty: 99
2 UP 1 DOWN
Wysłany: 2016-12-03, 09:50   

jeśli chodzi o toalety to np ja nie pozwalam mam gdzieś opinie co mi po tym jak sanepid się przyczepi że to nie toaleta publiczna itp poza tym nie wiemy czy taki klient nie ma jakiejś choroby(wiem że to pewnan nadwrażliwość) i nie zarazimy się tą drogą a to jednak praca z żywnością więc moim zdaniem nie ma co ryzykować np żółtaczki itp
A co do tego ile razy kasjerzy chodzą do toalety to uważam za absurd wyliczanie komuś ile razy był w toalecie a jak kasjer-ka jest ok (większość u mnie jest spoko)to też nikt nie robi problemu z papierosa za sklepem,nie wiem co się dzieje na innych sklepach ale zabranianie np kobietom wyjść do toalety kiedy mają miesiączkę to moim zdaniem podpada pod znęcanie się
 
     
#malgooooo 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 24 Lip 2010
Posty: 63
Skąd: z brzucha matki
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-05, 01:06   

Nie wyobrażam sobie nie dać skorzystać z toalety dla własnego "widzi mi siè" . Bo nie wierzę, że chodzi o obawę przed zarażeniem się bakteriami. Idąc do kina też nie korzystasz z WC? W pracy jak masz obawy, to zawsze możesz wziąć szmatę i przetrzeć toaletę, że chyba to zbyt duży wysiłek. Nie mówię, że mamy wpuszczać każdego. Klieci wiedzą, że nie mamy toalet publlcznych, więc jeśli już ktoś prosi, to znaczy, że jest mu ciężko wytrzymać. Gdybyś tak odesłał moje dziecko z kwitkiem, to ja już odpowiednio bym cię potraktowała. Bądźmy ludźmi, a nie zadufanymi w sobie pracownikami. Korona z głowy nam nie spadnie. I pamiętaj: "Co rzucisz za siebie, znajdziesz przed sobą". Pozdrawiam.
_________________
...malgo...
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-05, 16:51   

Nie udostępnienie toalety w sklepie spożywczym to nie jakieś widzi mi się tylko jest do tego srosowny zapis w polskim prawie. Ty jako kierownik sklepu powinnaś to wiedzieć.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-05, 17:22   

Przepraszam ale to jest toaleta publiczna czy to jest toaleta dla personelu? Bo żeby to była toaleta publiczna to trzeba pewne normy prawne spełniać. Ktoś będzie tak uprzejmy że wysle zgłoszenie do odpowiednich organów że robił siusiu na sklepie gdzie nie była do tego przystosowana toaleta i zaczną się kwiatki. Tu nie chodzi o czynnik ludzki po prostu prawnie nie możesz udostępniać takiego miejsca klientowi.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-05, 19:40   

A jak ten klient, którego w myśl przepisów nie wpuścimy do toalety, za przeproszeniem, obrzyga pół sklepu to to będzie w zgodzie z bezpieczeństwem i higieną i sanepidowi się spodoba, i nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia, że ktoś się czymś zarazi, a produkty spożywcze dopiero będą super zabezpieczone, jest prawo, są przepisy i dobrze, ale jest też rozum i jakiś ludzki odruch zwyczajnie, bo od każdej reguły jest potwierdzający ją wyjątek :) takie moje zdanie :)
 
     
@Antrykota 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Sie 2015
Posty: 126
Skąd: 3city
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-05, 19:54   

Miłego klienta, zwłaszcza w ciąży lub małoletniego, bez problemu się wpuszcza do toalety. Klienta niemiłego, uważającego, że wpuszczenie do toalety mu się wręcz należy lub trafiącego na regionalnego lub jakąś kontrolę na sklepie, się nie wpuszcza bo "przepisy zabraniają" >:D
Tak jest u mnie ;)
  Ocena JMP: 6/10
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-05, 21:37   

Tak zgadza się tylko nikogo to nie będzie interesować co by było gdyby się tego klienta nie wpuściło. Jest jak jest jedni wpuszczają i są pewnie świadomi konsekwencji inni nie wpuszczają i nie muszą się martwić bo nie mają toalet dla klientów.
Ja osobiście nie wpuszczam ;] kiedyś wpuszczałem to mi klient narobił co nieco i nie trafił swoim moczem do toalety i od tego momentu koniec kropka.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
@kachen 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Mar 2012
Posty: 393
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-05, 21:51   

Ja tez nie wpuszczam...pracownicy maja badania sanitarne wiec jestesmy zdrowi..a taki klient kto wie co w sobie nosi..heheh...po za tym po co nasze zaplecze ma ogladac :regulamin:
  Ocena JMP: 10/10
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-06, 08:34   

Pracownicy też w każdej chwili mogą złapać gdzieś syfa
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-06, 08:54   

Tym wszystkim tak stanowczym , kategorycznym , stosującym się do przepisów , tym wszystkim na NIE !! życzę żeby choć raz znaleźli się w takiej sytuacji że nie są personelem tylko potrzebującym
pamiętajcie : nie znacie dnia ani godziny kiedy Was przypili :D ;)
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo