Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe struktury w firmie
Autor Wiadomość
michalek710 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 483
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-12, 14:57   

nigdy.
_________________
a czas tak szybko ucieka...
  Ocena JMP: 6/10
     
ewa1977

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Wrz 2016
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-14, 09:59   

Hej. Czy jest ktoś bardziej zorientowany w sprawie pracy KS? Podobno od nowego roku ma się to bardzo zmienić. KS nie ma prowadzić zmiany (nie zamyka i nie otwiera sklepu ) będzie tzw. kierownikiem zadaniowym. Czy ma ktoś jakieś info?
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-14, 10:55   

może to będzie ta zmiana na lepsze , niech kierownik będzie kierownikiem tak jak to wygląda w innych firmach , życzę wszystkim kierownikom żeby wreszcie mogli poświęcić swoją uwagę i swój czas na prowadzenie swojego sklepu , na budowaniu najlepszego zespołu na relacje z każdym kasjerem które zaprocentują wynikami :) . Myślę że tak powinna wyglądać praca kierownika a jak będzie pożyjemy zobaczymy , oby tylko nie skończyło się tak jak zwykle : nowe pomysły , nowe obowiązki tylko brak narzędzi .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@anna 125 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 05 Sie 2015
Posty: 110
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-14, 12:29   

marta1 masz zupełną rację jestem za, ale jeśli nie będzie ludzi do wykonania zadań i tego czego panowie z góry sobie zaplanowali, to wszystko to tylko puste słowa ,a z braku ludzi nadal będzie tak jak jest a do zrobienia jeszcze więcej ,karty ,naklejki i inne pierdoły
  Ocena JMP: 3/10
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-14, 18:31   

ewa1977 napisał/a:
Podobno od nowego roku ma się to bardzo zmienić. KS nie ma prowadzić zmiany (nie zamyka i nie otwiera sklepu ) będzie tzw. kierownikiem zadaniowym. Czy ma ktoś jakieś info?


Coś jest na rzeczy, bo u nas kr szybko szuka osób do awansu.
  Ocena JMP: 6/10
     
ewa1977

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Wrz 2016
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-14, 18:48   

Szkoda tylko, że jeszcze nie połatali obecnych dziur w etatach. Krążą pogłoski,że będziemy mieli tel.służbowe a nawet takie plotki doszły,że auto
 
     
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 671
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-14, 19:20   

u nas podobno nie zatrudnia nikogo bo 3 zks ma dać rade (robili jakieś próbne grafiki).Ks ma do 7 razy prowadzić zmianę i tak może być.No to zobaczymy ;)
 
     
ewa1977

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Wrz 2016
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-14, 19:54   

no tak będą na siłę wiązać zmiany
 
     
tornado 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 16 Cze 2011
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-14, 21:15   

Z tego, co słyszałem kierownikom w dc dodano część obowiązków kierowników personalnych tym samym podnieśli ich rangę w strukturach firmy, więc o odbiorze samochodów służbowych raczej mowy nie ma, swoją drogą fajnie by było mieć taki samochód, ale tak jak napisał kolega "Klug" zawsze możesz się wykazać i aplikować na stanowisko kierownika dc :D

[ Dodano: 2016-09-15, 00:58 ]
JanK napisał/a:
Kiedy zabiora kierownikom na CD samochody sluzbowe? Szczerze na to czekam.ciekawe jak moj kierownik bedzie zadowolony. Skonczyly by sie wyjazdy weekendowe .


Powyższe jest odpowiedzią na pytanie " Jan K" :)
  Ocena JMP: 10/10
     
@domin 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 122
10 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-15, 20:16   

Jest wiele super pomysłów i złotych środków na zysk: odpiek,swieże ciasta,kurczaki, specjalista pierwszej aleji, milony promocji w celu zwiększenia asortymentu ,1500+aso ,crossy,3 grupy towarowe w mega rabatach 2 x na tydzien tak tylko ,naklejki pluszaki ,drukujace sie bony ktore zwalniaja prace kasjerów................. gdzie na to etaty!!!!!. Ludzie mają DOŚĆ!

Tak samo bedzie z KS 7 razy będzie musiał prowadzić zmianę a pozostałe 13 razy będzie tez musiał żeby grafik pokleić bo jedna osoba poszła na zl i tak w kółko :/
Tak sobie czasem myśle pracujemy w największej firmie w Polsce,aspirującej na mega potentata obsługi jakosci czystości itd ........ wypada ze zmiany jeden kasjer i sklep klęka.......... WTF!

Czasami mam wrażenie że cześć z tych pomysłów i super promocji to kogoś z Lidla żeby nas wykończyć od środka demotywując maksymalnie ludzi.
 
     
babuska 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Lut 2012
Posty: 9
4 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-16, 09:15   

domin racje to ty masz na 100%...
ja np.juz sie z tego smieje,z tych ich promocji,smieje sie dlatego bo nie mam juz na to siły,a plakac nie bede bo za duzo nerwow przez te wszystkie lata zmarnowalam.pracuje juz 15 rok i bede sie pomalu zegnac,szukam czegos innego,pracy,ktora mnie nie bedzie wykanczac.wychodzac po poludniowce czuje sie wypluta,zalamana,ze nie zrobilysmy wszystkiego chociaz checi byly,ale czasu brak i ludzi.to boli najbardziej,chcesz a nie mozesz-nie dasz fizycznie rady.zarabiam 2 tys jako zks,kasjer z premia 1800,gdzie tu logika?bardzo lubie ta prace,ale brak stabilnosci mnie zabija,ktos zachoruje i twoje plany legna w gruzach,ok raz na jakis czas moze tak byc,ze grafik sie zmienia ale pare razy w tyg.?ja nie daje juz rady.firmo otworz oczy!!!!błagam!!!sami dazycie,ze czlowiek oddany,lubiacy swoja prace sie wypala.na dzien dzisiejszy mam doscyc biedronki....
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-16, 09:28   

Najbardziej mnie śmieszą te promocje przesyłane na pocztę o 23, które obowiązują od dnia następnego i te dopiski "prosimy o pełną dostępność towaru". :D
  Ocena JMP: 6/10
     
ewa1977

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Wrz 2016
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-16, 09:34   

Dokładnie. A na dodatek oferta od czwartku a kolorowe ceny dostarczają w czwartek razem z dostawą. :yeah:
 
     
babuska 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Lut 2012
Posty: 9
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-16, 09:50   

widze,ze nie tylko mnie smiesza pewne rzeczy w firmie:DDDpytanie kto ma to robic? ja ostatnio nawet kr mowie ze nie wykonam tego czy tamtego bo nie damy rady,to cwana bestia chce na wieczor potwierdzenia ze zrobione...moja mysl przewodnia w tej pracy?jaka płaca taka praca! my nawet juz za bardzo na kolejki nie reagujemy,bo i tak nie ma premii i nie warto latac z jezorem.
mam nadzieje,ze ktos z gory to przeczyta i przemysli wszystko
 
     
ewa1977

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Wrz 2016
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-18, 10:23   

Może ktoś coś więcej wie na temat zmian pracy ks?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo