Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe struktury w firmie
Autor Wiadomość
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-19, 15:19   

ewa1977 napisał/a:
Może ktoś coś więcej wie na temat zmian pracy ks?


Przeczytaj temat to się dowiesz. :regulamin:
  Ocena JMP: 6/10
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-19, 15:39   

Szcerze mówiąc to nic konkretnego kierownik sklepu nie będzie robić... Dojdzie trochę nowości ale same pierdoły!
Rekrutowac będziemy razem z kr, do zatrudnienia będziemy przygotowywać tylko dokumentu.
  Ocena JMP: 10/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-19, 15:47   

Teoretycznie może nie ale praktycznie dużo będzie zależeć od tego jak wysoko dwóch KR nad nim ustawi poprzeczkę. 8)
 
     
ewa1977

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Wrz 2016
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-19, 15:53   

biedronkaaa napisał/a:
Szcerze mówiąc to nic konkretnego kierownik sklepu nie będzie robić... Dojdzie trochę nowości ale same pierdoły!
Rekrutowac będziemy razem z kr, do zatrudnienia będziemy przygotowywać tylko dokumentu.


Ale z tego co już wieści noszą nie będziemy już prowadzić zmian tylko będą konkretne zadania do wykonania
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-19, 16:55   

ewa1977 napisał/a:
biedronkaaa napisał/a:
Szcerze mówiąc to nic konkretnego kierownik sklepu nie będzie robić... Dojdzie trochę nowości ale same pierdoły!
Rekrutowac będziemy razem z kr, do zatrudnienia będziemy przygotowywać tylko dokumentu.


Ale z tego co już wieści noszą nie będziemy już prowadzić zmian tylko będą konkretne zadania do wykonania


Tak chyba za 10 lat... Na razie będziemy i zmianę prowadzić i zajmować się Pierdołami!
  Ocena JMP: 10/10
     
@domin 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 122
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-19, 22:41   

Cos bedziemy robic kr 12 sklepow juz nie bedzie go codziennie.......
Dla mnie super wiecej na naszej głowie i dużo własnych decyzji, tylko....... CZAS :em29:
 
     
#kiki2 

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 77
Skąd: xxxxxxxxx
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-19, 23:37   hahaha

:P :P tylko trzeba miec ks ogarnietego a nie walnietego hahaha a nasz to porazka w 2 lata 14 osob sie zwolnilo i to stazy pracownicy staz 9 -10 lat hahah a firma nic nie robi nawet bop bo ma plecy w firmir haha
 
     
~darkmack 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 12 Lut 2013
Posty: 32
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-31, 20:26   Ostatnie zmiany w biedrze

Witam 2 listopada mam egzamin na zastępcę kierownika
I nie chciałbym podpaść tym że nie znam zmian ostatnich mianowicie nazw nowych naszych wyższych przełożonych
My u siebie jednego nazywamy Świezakiem drugi to Kierownik operacji i sprzedaży a okręgowego nadal jako okręgowy :)
A więc proszę o pomoc jakie są ich prawdziwe oficjalne stanowiska:)
  Ocena JMP: 4/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-31, 23:28   

Oficjalne już mówię 8)
ten operacyjny to kr , który nadal może krzyczeć ,ale rzadziej bywa bo ma więcej sklepów
ten Świeży, zdymisjonowany kr, który nadal krzyczy ale nic nie może jest pod operacyjnym
ten stary kierownik okręgu, to taki kosmonauta, jeszcze pracuje, ale jeszcze bedą zwalniać więc wisi w próżni

I kończąc dowcipy dobrym humorkiem zks -jeszcze nie kierownik a już kawał świnki :)
miłego i powodzenia na egzaminach , w końcu dziś halołyn ;) więc parę duchów trzeba wyjąć z szafy
 
     
~victorr 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 57
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-05, 00:29   Co porabia obecnie KOS

Jak w temacie ... co się dzieje z "byłym KR" obecnie KOS oraz jego "pomocnikiem" od świeżych.
Nie wiem jak u was ale po zmianach przez cały październik KR pokazał się na sklepie może raz tak samo jak jego pomocnik. Dziwne do przy 5 sklepach był może co trzeci dzień albo i lepiej a teraz przy 12 sklepach we dwóch nie widać ich.
Pomijając fakt że teraz KS sprawdza czas pracy z wpisami w pamiętniku, sprawdza i podpisuje rap.got i wydruki kwartalne ECP i wiele innych np.: przegłąd warunków pracy, podpisuje ZFŚS, za chwile szkolenia z rekrutacji.
JA SIĘ DO CHOLERY PYTAM gdzie oni są (nie wszystko da się załatwić sms-ami) GDZIE SĄ zmiany w obowiązkach KS - kasjerzy już plotkują że niedługo będziemy w garniturach w biurze siedzieć bo nie widać NAS na sklepie, a kiedyś to.....wolałem świecić przykładem.
Sypie się powoli wszystko, co budowaliśmy przez długie ciężkie lata.
  Ocena JMP: 8/10
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-05, 10:23   

U nas sa codziennie. Rzadko kiedy zdarza się żeby ich nie było. Czasami zwalaja sie wszyscy z regionu bo u nas są organizowane różne szkolenia i spotkania. Ehhh
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
@owadzik2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 250
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-05, 14:46   Re: Co porabia obecnie KOS

victorr napisał/a:
Jak w temacie ... co się dzieje z "byłym KR" obecnie KOS oraz jego "pomocnikiem" od świeżych.
Nie wiem jak u was ale po zmianach przez cały październik KR pokazał się na sklepie może raz tak samo jak jego pomocnik. Dziwne do przy 5 sklepach był może co trzeci dzień albo i lepiej a teraz przy 12 sklepach we dwóch nie widać ich.
Pomijając fakt że teraz KS sprawdza czas pracy z wpisami w pamiętniku, sprawdza i podpisuje rap.got i wydruki kwartalne ECP i wiele innych np.: przegłąd warunków pracy, podpisuje ZFŚS, za chwile szkolenia z rekrutacji.
JA SIĘ DO CHOLERY PYTAM gdzie oni są (nie wszystko da się załatwić sms-ami) GDZIE SĄ zmiany w obowiązkach KS - kasjerzy już plotkują że niedługo będziemy w garniturach w biurze siedzieć bo nie widać NAS na sklepie, a kiedyś to.....wolałem świecić przykładem.
Sypie się powoli wszystko, co budowaliśmy przez długie ciężkie lata.


Najwidoczniej Twój sklep bardzo dobrze prosperuje i nie mają potrzeby przyjeżdżać :D
_________________
Ludzie sukcesu koncentrują się na szansach, przeciętni koncentrują się na przeszkodach
 
     
~victorr 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 57
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-06, 00:08   

Któryś miesiąc z rzędu srednio 115% budżetu, tylko mnie ludzi trza!
Poprosiłem dzisiaj smsem poczekam na reakcję.
  Ocena JMP: 8/10
     
@Lilith

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Maj 2013
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-08, 18:22   

No, my też miałyśmy nadzieję, że jak będą mieli więcej sklepów i KS przejmie część obowiązków, to te mądre głowy rzadziej będą dojeżdżać ale nic z tego, jest jeszcze gorzej. Nie dość, że trzeba potwierdzać to samo i jednej i drugiej, od obu te same smsy przychodzą, to jeszcze z PL trzeba się tłumaczyć i jednej i drugiej :bu:
 
     
~victorr 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 57
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-10, 01:32   

Lilith napisał/a:
No, my też miałyśmy nadzieję, że jak będą mieli więcej sklepów i KS przejmie część obowiązków, to te mądre głowy rzadziej będą dojeżdżać ale nic z tego, jest jeszcze gorzej. Nie dość, że trzeba potwierdzać to samo i jednej i drugiej, od obu te same smsy przychodzą, to jeszcze z PL trzeba się tłumaczyć i jednej i drugiej :bu:


To chociaż u mnie spokojna głowa, Ale etatów jednak brak
  Ocena JMP: 8/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo