Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Warunki pracy
Autor Wiadomość
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-22, 16:10   

3 osoby na zmianie , 2 na kasie ta trzecia na sklepie i robotni kierownicy , jakoś ciągniemy , najciężej jest jak mamy napięty harmonogram , czasami zostajemy na nadgodziny
 
     
@moli 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Maj 2010
Posty: 309
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-22, 16:14   

Ale kierownictwo nic nam nie pomaga, nie zbiera zgrzewek, nie robi przy towarze nie siedzi na kasie, nie ściąga terminów. No może jest jedna co na drugiej zmianie zbierze nam zgrzewki z chemi ;)

[ Dodano: 2016-06-22, 16:18 ]
Czyli calaki, chłodnie i wypiek ma jedna osoba do tego siedzi na kasie? I nadwyżka z magazynu do wywiezienia? U nas wczoraj samej nadwyżki było 9 palet + 4 palety nadwyżki z chłodni ja nie wiem jak by to wszystko jedna osoba miała ogarnąć :szczena:
  Ocena JMP: 6/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-22, 16:21   

no skoro Was tyyyle jest to kierownicy mogą się skupić na swojej robocie , zamówienia pewnie są przemyślane , na sklepie wszystkie ceny , grafik pasuje każdemu :) , tak to można pracować i cieszyć się z pracy

[ Dodano: 2016-06-22, 16:23 ]
moli, bywa tak że nie ogarnia , no a u Was skąd takie nadwyżki ? Nie wyrabiacie się w takim składzie , czy zamówienia nieprzemyślane ?
Ostatnio zmieniony przez marta1 2016-06-22, 16:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
@moli 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Maj 2010
Posty: 309
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-22, 16:34   

Z grafikiem nie ma problemu ;)

[ Dodano: 2016-06-22, 16:37 ]
Marta widać my mamy dobrych KR u nas zawsze było tyle osób ;) A jedną zks mamy taką, że jak leży na sklepie pusta paleta to jej nie podniesie tylko zawoła kasjera żeby ją zabrał na magazyn ;)
  Ocena JMP: 6/10
     
#alekss187 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Mar 2016
Posty: 76
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-22, 18:24   

U nas zależy jaka kierowniczka robi zamówienie, bo nie które robią tak że zostaje dużo resztek, a nie które że wejdzie wszystko w półkę. A nasz KR też jest spoko tylko jest przewrażliwiony na punkcie kolejek i warzywniaka (nie może być nic zgniłe). A z grafik to mamy miesięcznie 16 wersji ale nasza KS nie miesza nam w dniach wolnych, tak jak mamy wolne na 1 grafiku tak jest do końca miesiąca. Także nie jest źle. Jakoś się kręci rano - mixy, resztki, poobiedzie całości, przygotowanie magazynu na dostawę i kartonowanie, nocka- nabiał, warzywniak i co tylko się da.

_____________________
rodzimy się by żyć, żyjemy by umierać.
  Ocena JMP: 5/10
     
żabolek13 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 17 Wrz 2014
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-05, 11:53   

Jak ja bym chciała mieć chociaż 3 kasjerki na zmianie, u nas choćby wczoraj na 14 zmiana 1+1, o 14 zeszły 2 i kiero, na 16 1 osoba ale świeża jeszcze bez kasy, a ludzi pełno i weź tu ogarnij wszystko jak siedzisz na kasie do 18 i nic nie zrobione, terminy, wypiek, miksy ledwo ruszone, a ludzie ciągle czy może Pani kasę dodatkowa otworzyć, ciekawe chyba ochroniarza posadzę bo nikogo nie ma. Jest sezon urlopowy i chorobowy przynajmniej u nas, ja sama nie wiem czy urlop dostanę mimo że mam zarezerwowany.
 
     
JazzMen
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-16, 12:26   

marta1 napisał/a:
Nie wypowiadałam się w tym temacie bo nie jestem osobą narzekającą ale przeczytawszy to co napisała Larrikol, muszę odpowiedzieć bo inaczej się uduszę :D . Otóż , do usprawnień które wymieniła Larri teraz klientka ja dorzucę jako pracownik : akcje tematyczne i cała oprawa z nimi związana , piec , mini inwentaryzacje , ciągłe alokacje i przerzuty między sklepami , mnogość inoutów , większy asortyment , więcej mamy też klientów z czego się oczywiście cieszymy :D , no i co z tym związane : 3 osoby a nie tak jak kiedyś 5 to kolejka , pewnie każdy to czytający dopisze coś od siebie i nie jest to z mojej strony biadolenie bo firma faktycznie się rozwija i zmienia na plus tylko my pracownicy też nie stoimy w miejscu i widzimy różnice między tym co było a co jest teraz i jedyne co się nie zmienia a powinno to ilość etatów . Firma zamiast wymyślać nam niby usprawnienia takie jak specjalista pierwszej alejki i sms powinna zainwestować w etaty ponieważ dobry kasjer wie co ma robić i to od nas zależy jak funkcjonuje sklep , wystarczy tylko nie przeszkadzać .



skoro twierdzisz ze kolejka to trzy osoby to czemu jak dzwonek sie naciska przy tych trzech dzwonek po kasjera to pozniej na zapleczu masz ochrzan od kierownika! lepiej jak jest kolejka kilometr a klienci cie jepia z blotem! takie jet prawdziwe dzialanie w biedronkach. jako klient i jako pracownik mialem okazje tego zasmakowac

[ Dodano: 2016-07-16, 12:27 ]
oczywiscie jeden bedzie narzekac na prace w biedronce a inny se chlebic ale jest jak jest.

[ Dodano: 2016-07-16, 12:29 ]
a jak mam zaplanowany urlop przykladowo komunie za graqnica u rodziny, wykupione bilety lotnicze i kolega/kolezanka idzie na uzetke a mnie sciagaja do pracy to kto mi odda za bilety? skoro nie pojade.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-16, 13:56   

JazzMen, tak właściwie to o co Ci chodzi ?
czy nie jest prawdą że 3 osoby to kolejka ?
czy o to że dostajesz ochrzan od kierownika ?
czy może o to że sam się zgodziłeś na to przyjście do pracy ?
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-16, 20:41   

JazzMen napisał/a:

a jak mam zaplanowany urlop przykladowo komunie za graqnica u rodziny, wykupione bilety lotnicze i kolega/kolezanka idzie na uzetke a mnie sciagaja do pracy to kto mi odda za bilety? skoro nie pojade.
nie musisz przychodzic i mozesz zadac zwrotu kosztow, jest odpowiedni zapis w kodeksie pracy
 
     
@madzia123 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Lis 2014
Posty: 129
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-16, 21:32   

JazzMen
Wystarczy że powiesz KS o wykupionym pobycie/biletach i powinna/powinien zrozumieć. Jeśli nie to jest art.167 kodeksu pracy

Art. 167. § 1. Pracodawca może odwołać pracownika z urlopu tylko wówczas, gdy jego obecności w zakładzie wymagają okoliczności nieprzewidziane w chwili rozpoczynania urlopu.

§ 2. Pracodawca jest obowiązany pokryć koszty poniesione przez pracownika w bezpośrednim związku z odwołaniem go z urlopu.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-16, 21:49   

i dodfam że na urlopie lub wolnym dniu nie masz obowiązku odbierania telefonu :D
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Mariano

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 356
0 UP 1 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2016-07-21, 16:57   

Larrikol napisał/a:
pepsi, skoro jeden wpis tak doprowadza Cie do wscieklosci, to moze Ty masz nieodpowiednie podejscie do pracy?
jebnij się w łeb ze swoimi mądrościami życiowymi. podstawowa zasada zdrowego rozsądku mówi o tym, że nie wypowiada się na tematy, o które nie ma się bladego pojęcia. gówno wiesz o wewnętrznej sytuacji firmy kilka lat po odejściu, więc nie możesz mówić że poza paroma usprawnieniami "na plus" pracuje się nadal tak samo jak kiedyś

a, zapomniałem. masz taki strasznie irytujący styl bycia, że sprzedałbym ci orzeźwiającego sierpowego. pozdro

[ Komentarz dodany przez: Larrikol: 2016-07-21, 17:23 ]
tak chamskiej i wulgarnej wypowiedzi, nawet nie bede komentowac. Normalnie bym usunela, ale ze jest jakas awaria, to jak nigdy zostawiam w profilu niespodzianke. Na nastepny raz prosze o wypowiedzi w lzejszym tonie i z odrobina chociaz kultury. Tymczasem rowniez pozdrawiam ;)
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-21, 17:13   

Mariano, zluzuj gacie ;P na tym forum padlo juz tyle negatywow tyle pozytywow. Wytlumaczen jak pracowac z ta i z tamta procedura ze nie trzeba byc nawet bylym pracownikiem sklepu by znac bierzaca sytuacje firmy i wewnetrznych problemow ktore ochoczo i wylewnie kazdy tu wypisuje. Nieznajomość prawa szkodzi. Pracownik ktory nie zna swoich praw i obowiązków jestj ak choragiewka na wietrze. Kazdy go przestawia uztawia i wygina jak chce. Tacy ludzis tez sa na stanowisku kierowniczym . sami sobie szkodzimy swoja niewiedza.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
@Maefistofeles25
Sir


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 182
Skąd: Niybylandia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-22, 15:09   

Nie ma lekkej i przyjemnej pracy, każdy ma parcie z góry. Razem pracujemy razem cieszymy się z chwil dobrych i wkur... się z tych złych. Każdy z nas jest wolnym człowiekiem ;) Życzę dużo siły i cierpliwości ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo