Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
nowa karta przedpłacowa dla pracowników
Autor Wiadomość
seler

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Gru 2016
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-05, 23:23   

Near napisał/a:
Włodarz a jak wyglądają takie paczki na Święta? Tak wgl to trzeba po nie przyjść do sklepu tak (i tu nie chodzi o pieniądze wysyłanie przelewem)?

Seler a powiesz mi jak się przelewa fundusze z jednej takiej karty na drugą? Zgubiłam pin i nie wiem gdzie mam złożyć wniosek o przelanie pieniążków.


Zaloguj się na stronie dla nas w JM. Tam masz porady jak i co. Ja zgłosiłem na infolinii banku zagubienie i zastrzeglem kartę. Potem dostałem nowa od kierownika, a teraz trzeba ze strony jw. wydrukować wniosek o przeksiegowanie środków i wysłać osobiście do UP Bonus w Warszawie albo skanem ze sklepu. Tak to wygląda. Ponoć kodu PIN nie można odzyskać. Trzeba nowa wyrabiać.

Oczywiście to że zgubilas pin to twoja wina i świadczy to o braku odpowiedzialności z twojej strony. Tak twierdzą niektórzy z tego forum. Przekonałem się dzisiaj sam na własnej skórze. Oczywiście życzę powodzenia w szybkim załatwieniu sprawy.

[ Dodano: 2016-12-05, 23:31 ]
Włodarz napisał/a:
seler opłata to nie kara zgadza się ale teraz będziesz miał/miała większą uwagę na kartę. Cóż ktoś musi zaksięgować ten przelew z karty na kartę ktoś musi pokryć nową twoją kartę poniekąd masz płatny przelew ale nową kartę masz za free więc pewnie w tym przelewie jest pobrana opłata za nową kartę.
Powodzenia w walce z wiatrakami ;]

[sarkazm mode=on]
Przykro mi że nie będziesz mieć 2kg karpia (btw 6.50 za kg karpia? gdzie ty go kupujesz?!) na wigilijnym stole. Wszystkim wytłumaczysz że zgubiłaś kartę musiałaś przelać hajs z jednej na drugą i przelew kosztował 13 zł więc musicie mi wybaczyć za rok już będzie lepiej ;)
13 zł to paczka fajek lub x-pak piwa lub zestaw bombek na choinkę lub kg fileta z kutaka lub jakiś żel pod prysznic lub ... może po prostu zrezygnuj z czegoś w grudniu i te 13zł przeznacz na rybkę ;] no w najgorszym wypadku podeślij numer konta to wyśle ci 13zł żebyś miała tradycyjne święta z rybką :*
[sarkazm mode=off]


Te dwa kilo karpia to przykład. Poprostu to jest przegięcie z 13 zł. Ale ok. Ja się już nie odzywam. Bo przecież niektórzy mają kasy jak lodu. Wyszczekali się chyba na tych kasach tak... Żal...
 
     
~Near

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Lip 2016
Posty: 32
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-06, 00:25   

Dobra słuchajcie, a może ktoś wkleić link do tej stronki, gdzie trzeba się zalogować? Tam gdzie trzeba wydrukować pismo (nie można mailowo?) żeby przeksięgowali pieniądze z jednej karty na drugą. Jutro chyba będę u siebie w Biedro, więc takie pytanko- będzie mi coś dodatkowo potrzebne, żeby się tam zalogować na tej stronce? Jakiś mój nr pracownika, czy coś? Ja naprawdę jestem zielona i nie umiem tego znaleźć :( Bardzo bym była wdzięczna za pomoc.
 
     
seler

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Gru 2016
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-06, 22:13   

Near napisał/a:
Dobra słuchajcie, a może ktoś wkleić link do tej stronki, gdzie trzeba się zalogować? Tam gdzie trzeba wydrukować pismo (nie można mailowo?) żeby przeksięgowali pieniądze z jednej karty na drugą. Jutro chyba będę u siebie w Biedro, więc takie pytanko- będzie mi coś dodatkowo potrzebne, żeby się tam zalogować na tej stronce? Jakiś mój nr pracownika, czy coś? Ja naprawdę jestem zielona i nie umiem tego znaleźć :( Bardzo bym była wdzięczna za pomoc.


Wchodzisz na https://dlanaswjm.pl/zaloguj logujesz się przy pomocy swojego numeru SAP (numer ten widnieje w grafiku obok twojego nazwiska). Jeśli nie masz tam konta to zarejestruj się. Następnie klikasz w zakładkę aktualności i tam klikasz w link "zgubiles kartę przedpłacona lub numer pin" (https://dlanaswjm.pl/aktualnosci/29,zgubiles-karte-przedplacona-lub-numer-pin). I tam na dole jest link do pobrania pt. "wniosek o przeniesienie środków na nową kartę przedpłacona"
 
     
Klikus

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Gru 2016
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-07, 09:46   

Mam pytanko :) gdzie dzwonić po jakiekolwiek informacje o braku przelewu na karte?
 
     
Pela

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 06 Gru 2016
Posty: 2
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2016-12-07, 11:05   

Mam pytanie do kiedy będą pieniądze na karcie.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-07, 11:24   

Klikus, Pela, jesteście w dobrym temacie , tu znajdziecie odpowiedzi na Wasze pytania , wystarczy poczytać :) ale pewnie Wam się nie chce :P więc :
-zasilenia kart przedpłaconych już były
-można zapytać ks , można zadzwonić do kadr ale najpierw proponuję przeczytać kryteria korzystania z pakietu świątecznego
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Klikus

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Gru 2016
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-07, 11:38   

Wszystkie kryteria spełnione. Oświadczenie wypełnione, kartę odebrałam 15.11 i tak wiem że pieniądze były wysyłane ale czekałam z nadzieją że może w ostatni dzień jeszcze dojdą. Kierowniczka kazała dzwonić pod numer z karty ale to chyba nie będzie odpowiednie miejsce.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-07, 11:47   

Sprawdź stan konta , jeśli nadal zero dzwoń do kadr
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Klikus

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Gru 2016
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-07, 11:48   

Zero. A jakiś numer ? Jestem w tym zielona. Jak zadzwonię na infolinię to mi podadzą?
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-07, 11:53   

Numery tel do kadr też są na forum , wpisz w wyszukiwarkę na forum ogólnym :)
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
~Near

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Lip 2016
Posty: 32
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-07, 12:53   

seler napisał/a:
Near napisał/a:
Dobra słuchajcie, a może ktoś wkleić link do tej stronki, gdzie trzeba się zalogować? Tam gdzie trzeba wydrukować pismo (nie można mailowo?) żeby przeksięgowali pieniądze z jednej karty na drugą. Jutro chyba będę u siebie w Biedro, więc takie pytanko- będzie mi coś dodatkowo potrzebne, żeby się tam zalogować na tej stronce? Jakiś mój nr pracownika, czy coś? Ja naprawdę jestem zielona i nie umiem tego znaleźć :( Bardzo bym była wdzięczna za pomoc.


Wchodzisz na https://dlanaswjm.pl/zaloguj logujesz się przy pomocy swojego numeru SAP (numer ten widnieje w grafiku obok twojego nazwiska). Jeśli nie masz tam konta to zarejestruj się. Następnie klikasz w zakładkę aktualności i tam klikasz w link "zgubiles kartę przedpłacona lub numer pin" (https://dlanaswjm.pl/aktualnosci/29,zgubiles-karte-przedplacona-lub-numer-pin). I tam na dole jest link do pobrania pt. "wniosek o przeniesienie środków na nową kartę przedpłacona"



Super udało się, dzięki wielkie :)
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-07, 16:16   

W ostatnim Raporcie też jest sporo na ten temat.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
pracowniklist

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-08, 20:53   

A ja mam pytanie, czy jeśli zatrudniłam się na początku listopada, kartę dostałam dopiero teraz kilka dni temu. KS mówiła, że upominała się o karty, bo nie miała ich na sklepie, to czy jest możliwe, że te karty będą zasilone jakieś 24 48h od zarejestrowania, tak coś wspominali mi
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-09, 10:03   

Jeżeli nie złożyłaś oświadczenia o dochodach do 16 listopada to nie dostaniesz nic.
  Ocena JMP: 6/10
     
pracowniklist

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-09, 10:47   

oświadczenie złożyłam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo