Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
nowa karta przedpłacowa dla pracowników
Autor Wiadomość
man1907 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 21 Lis 2016
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-05, 14:21   

Hejka :) Z koleżanka jesteśmy zatrudnione od 18,11.2016 i wypełnialiśmy te dane o dochodach i koleżanka dziś otrzymała karte ( ja mam wolne dziś i jutro) wiec pewnie dostane w środe rano i kierownik mówił ze nie ma szans na to aby były uzupełnione i prezenty na świeta tez nie sa pewne na 100 % . Jest w ogóle jakas szansa ze co kolwiek dostaniemy :) ??
_________________
Mow mi Dave
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-05, 16:09   

Na święta dostaniecie prezenty od rodziny ;)
Zatrudnieni i z wydaną kartą na stan 16. XI (o ile się nie mylę) dostaną zasilenie i paczki.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
seler

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Gru 2016
Posty: 4
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2016-12-05, 16:37   

Witam, zgubiłem swoją kartę przedpłacową i mam już nową. Wiem jak wygląda procedura przeksięgowania środków z jednej karty na drugą. Przeksięgowanie takie kosztuje tylko 12,90 zł i jest to opłata pobierana z salda karty. Totalna bzdura. Jeśli JMP S.A. zdecydowało się na wprowadzenie takich kart to powinno raczej siebie obarczyć kosztami związanymi z obsługą takiej formy odbioru bonów a nie pracowników. Dlaczego my pracownicy mamy płacić za przelew własnych środków zgromadzonych na naszej karcie, które należą nam się jak psu buda. Jeśli miałbym na starej karcie 12,80 zł to ten "1 kg fileta z piersi kurczaka w promocji" trafia do kosza. W takim wypadku wolę zrealizować bon normalnie w sklepie jak było wcześniej. Pilnujcie swoich kart jak oka w głowie. Nie dajcie się naciągnąć. Jeśli macie podobne zdanie na ten temat, że koszty związane z obsługą tych kart powinien ponosić pracodawca to można próbować coś z tym zrobić. Nie dość że za listopad premii w sklepach dużych miast nie będzie jak również w grudniu to te 13 zł ma dużą wartość dla wszystkich rodzin, które przygotowywują święta.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-05, 17:10   

Skoro gubisz to jest twoja wina. Ktoś ma płacić za twoje roztargnenie?
Jak zgubisz karte i ktos ci oprozni konto, to moze bank ma za to pozniej odpowiadac?
 
     
~pasek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Lis 2014
Posty: 26
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-05, 17:13   

seler Przecież to Ty zgubiłeś więc firma prawidłowo robi obciążając Ciebie za Twoje roztrzepanie, trzeba było pilnować jej.. Koszt obsługi i wydania pierwszej karty poniosła firma ale tego to nie widzisz, bank za duplikat karty też Ci ładnie liczy a Biedronka odrazu zła.. Ech kiedy ktoś doceni to co ma.. W innych firmach nawet bonów nie mają i dobrze jest..
_________________
Kto chce szuka sposobu kto nie chce szuka powodu...
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-05, 17:14   

Niektórzy ludzie są bardzo zabawni ;]
  Ocena JMP: 6/10
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-05, 17:15   

Bardzo dobrze że są takie opłaty bo wtedy jest pewien bodziec że jak zgubisz kartę to poniesiesz za to odpowiedzialność. Ja jestem za takim rozwiązaniem bo to wprowadza pewną odpowiedzialność. Trzeba w pewien sposób płacić za swoje decyzje - life is brutal ;] i teraz pytanie czy to ty zgubiłaś kartę czy firma zgubiła twoją kartę?
Nie przesadzajmy że te 13 zł to jest taka kwota że przez to będziesz miała gorsze święta...

Poproś kierownika zmiany żeby odpalił ci platformę komunikacyjną i napisz tam o tym że trzeba płacić za zgubienie karty.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-05, 17:20   

seler, chyba sobie żartujesz :szczena: przelew jest Twoją winą więc i Ty za to płacisz, proste i logiczne.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
seler

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Gru 2016
Posty: 4
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2016-12-05, 18:01   

OK, wiem o tym że plastik kosztuje. to jest 55 tysięcy kart. Ale wysokość opłaty jest totalną przesadą. Tym bardziej firma musi zapewnić każdemu pracującemu, każdemu nowemu pracownikowi taką kartę. Opłata 12,90 zł jest wyssana z palca, bo to nie jest opłata za kawałek plastiku tylko za przelanie środków z starej karty na nową kartę. To jest PRZELEW, nic innego. Jak chcecie to się zgadzajcie ze mną lub nie. Ale ten temat poruszę dalej.

[ Dodano: 2016-12-05, 18:05 ]
Larrikol napisał/a:
Skoro gubisz to jest twoja wina. Ktoś ma płacić za twoje roztargnenie?
Jak zgubisz karte i ktos ci oprozni konto, to moze bank ma za to pozniej odpowiadac?


Tu sie mylisz. Kartę zgubiłem i zastrzegłem. Więc jestem bezpieczny. Wiem o tym że jakbym nie zastrzegł i ktoś płaciłby moją kartą to moja wina.

[ Dodano: 2016-12-05, 18:11 ]
Włodarz napisał/a:
Bardzo dobrze że są takie opłaty bo wtedy jest pewien bodziec że jak zgubisz kartę to poniesiesz za to odpowiedzialność. Ja jestem za takim rozwiązaniem bo to wprowadza pewną odpowiedzialność. Trzeba w pewien sposób płacić za swoje decyzje - life is brutal ;] i teraz pytanie czy to ty zgubiłaś kartę czy firma zgubiła twoją kartę?
Nie przesadzajmy że te 13 zł to jest taka kwota że przez to będziesz miała gorsze święta...

Poproś kierownika zmiany żeby odpalił ci platformę komunikacyjną i napisz tam o tym że trzeba płacić za zgubienie karty.


1. Opłata to nie kara dla pracownika.
2. Opłata dotyczy transferu środków z jednej karty na drugą a nie wydania plastiku.
3. Nie pisałem że przez 13 zł będę miał gorsze święta, tylko że jest to dużo, np 2 kg karpia, którego na wigilijnym stole nie będzie.
4. O dostęp do platformy komunikacyjnej nie muszę prosić kierownika zmiany!!!
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-05, 18:42   

seler, a poruszaj sobie dalej, będziemy mieć wiekszy ubaw tylko :)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
ficka90

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Sie 2016
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-05, 19:25   

Zgubilam kartę podczas przeprowadzki czy jest szansa ze dostane nowa kartę? Czy saldo przepadnie posiadajac nowa karte? Gdzie powinnam to zgłosić poprzez infolinie? Pomozcie...

[ Dodano: 2016-12-05, 19:26 ]
Cytat:
masz nową? A zglosiles przez infolinie czy kierownikowi?
 
     
~Near

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Lip 2016
Posty: 32
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-05, 19:29   

Włodarz a jak wyglądają takie paczki na Święta? Tak wgl to trzeba po nie przyjść do sklepu tak (i tu nie chodzi o pieniądze wysyłanie przelewem)?

Seler a powiesz mi jak się przelewa fundusze z jednej takiej karty na drugą? Zgubiłam pin i nie wiem gdzie mam złożyć wniosek o przelanie pieniążków.
 
     
ficka90

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Sie 2016
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-05, 19:36   

Paczki na święta to duze pudlo w nim kosmetyki reczniki i slodycze oraz kawa i herbata.

[ Dodano: 2016-12-05, 19:37 ]
Co w przypadku zgubienia karty?
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-05, 19:46   

nie temat o paczkach !!!!
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-05, 21:30   

seler opłata to nie kara zgadza się ale teraz będziesz miał/miała większą uwagę na kartę. Cóż ktoś musi zaksięgować ten przelew z karty na kartę ktoś musi pokryć nową twoją kartę poniekąd masz płatny przelew ale nową kartę masz za free więc pewnie w tym przelewie jest pobrana opłata za nową kartę.
Powodzenia w walce z wiatrakami ;]

[sarkazm mode=on]
Przykro mi że nie będziesz mieć 2kg karpia (btw 6.50 za kg karpia? gdzie ty go kupujesz?!) na wigilijnym stole. Wszystkim wytłumaczysz że zgubiłaś kartę musiałaś przelać hajs z jednej na drugą i przelew kosztował 13 zł więc musicie mi wybaczyć za rok już będzie lepiej ;)
13 zł to paczka fajek lub x-pak piwa lub zestaw bombek na choinkę lub kg fileta z kutaka lub jakiś żel pod prysznic lub ... może po prostu zrezygnuj z czegoś w grudniu i te 13zł przeznacz na rybkę ;] no w najgorszym wypadku podeślij numer konta to wyśle ci 13zł żebyś miała tradycyjne święta z rybką :*
[sarkazm mode=off]
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo