Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
podział obowiązków wśród kadry kierowniczej
Autor Wiadomość
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
Wysłany: 2016-04-05, 18:28   podział obowiązków wśród kadry kierowniczej

hej wszystkim, zakładam jeśli jest, proszę DARKSIDE o przekierowanie na temat.
zapytanie do zastępców kierownika sklepu, jakie macie obowiązki biurowe zlecane do wykonania przez swojego KS. Wszyscy marudzą, że "wszystko" robią to się pochwalcie :)
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
króliczek 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-05, 19:50   

Planowanie bilansu, robienie grafików, zaplanowanie dla KR sprzedaży , produktywności oraz like na przyszły kwartał każdy miesiąc osobno, estymacje, pakowanie archiwum, pakowanie dokumentów zeskanowanych, wysyłanie zgłoszeń kradzieży, zgłaszanie ZPW, zgłaszanie awarii, jak był folder wsparcia ustalałem z KR ile palet potrzebujemy oraz co, ile, kiedy i jakich ilościach zamawiamy, załatwianie rezygnacji z dostaw lub dodatków,itd...
  Ocena JMP: 5/10
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-05, 20:36   

króliczek napisał/a:
Planowanie bilansu, robienie grafików, zaplanowanie dla KR sprzedaży , produktywności oraz like na przyszły kwartał każdy miesiąc osobno, estymacje, pakowanie archiwum, pakowanie dokumentów zeskanowanych, wysyłanie zgłoszeń kradzieży, zgłaszanie ZPW, zgłaszanie awarii, jak był folder wsparcia ustalałem z KR ile palet potrzebujemy oraz co, ile, kiedy i jakich ilościach zamawiamy, załatwianie rezygnacji z dostaw lub dodatków,itd...


A kierownik siedzi i pije kawę przez 8h
  Ocena JMP: 10/10
     
@stoneczka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 284
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-05, 21:01   

My też wszystko to robimy....nie chodzi o to że siedzi i pije kawę ale nie robi nic ponad to co zastępcy a kasę ma dużo większą
  Ocena JMP: 5/10
     
eugenia1 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-05, 21:09   

Ale kierownik ma dużo innych jeszcze obowiązków niż tylko te co zostały wymienione :)
  Ocena JMP: 7/10
     
króliczek 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-05, 21:21   

Każdy KS i każdy ZKS jest inny, znam kierowników co wszystko sami zrobią ale są tacy co nawet nie potrafią prostych czynności zrobić sami jak zgłoszenie monitoringu czy ZPW, niejeden zastepca wie więcej od kierownika a ale i są tacy co w biurze nic nie potrafią zrobić

[ Dodano: 2016-04-05, 21:26 ]
Praca Kierownika sklepu od pracy zastępcy różni się tylko tym, że zastępca idzie do domu i ma wszystko w w głębokim poważaniu, a kierownik nawet jak ma wolne to i tak myślami jest w pracy. Bo jak się coś dzieje to do niego dzwonią i pytają się co ma mają zrobić. Wiem to z własnego doświadczenia :)
  Ocena JMP: 5/10
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-05, 22:43   

króliczek napisał/a:
Każdy KS i każdy ZKS jest inny, znam kierowników co wszystko sami zrobią ale są tacy co nawet nie potrafią prostych czynności zrobić sami jak zgłoszenie monitoringu czy ZPW, niejeden zastepca wie więcej od kierownika a ale i są tacy co w biurze nic nie potrafią zrobić

[ Dodano: 2016-04-05, 21:26 ]
Praca Kierownika sklepu od pracy zastępcy różni się tylko tym, że zastępca idzie do domu i ma wszystko w w głębokim poważaniu, a kierownik nawet jak ma wolne to i tak myślami jest w pracy. Bo jak się coś dzieje to do niego dzwonią i pytają się co ma mają zrobić. Wiem to z własnego doświadczenia :)


no niestety z ostatnim zdaniem się nie zgodzę...robiłam wszystko za Ks....dostałam ocene powyżej oczekiwań z potencjałem do awansu w przeciągu roku...i co? złożyłam wypowiedzenie bo ile można.... ona nawet po pracy nie odbierała tel chodż wiedziała że zmianę prowadzi osoba która wczoraj zdała egzamin. robiłam wszystko włącznie ze szkoleniem na zks czy kasjerów bo ona jak tylko się dowiadywała brała sobie tydzień PILNEGO urlopu a Kr na to wszystko przystawał chodz wiedział ze zks nie powinien szkolić ...
 
     
~kret410

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-06, 05:08   

Czołem Kadra!

Wypowiem , się pod kątem nowego podręcznika bo dane mi było się już z nim zapoznać :)
Moim zdaniem to w 90%

KS=ZKS uważam tak ponieważ zakres obowiązków jest teoretycznie i praktycznie taki sam :)
zapomnieli dodać w, że zakresie obowiązków ZKS są również Inwentaryzacje Cząstkowe :)
Kierownikom zapomnieli dopisać "obsługę kasetki " -może nie musza :D
Realia są takie , że rzeczywistość koryguje i czasami daję nam obraz KS=ZKS 95%:)
Nie wszędzie tak jest, ale na większości obiektach . Taka nasza dola biednych żuczków , ja osobiście się przyzwyczaiłem ,że cześć bądź większość obowiązków jest przeniesiona na moje plecy , jednak nowym osoba, może się to nie spodobać ponieważ nie przypuszczali , że ten nowy zakres obowiązków będzie do nich należał i zaczyna kiełkować flustracja :D Nie będę się rozwijał , każdy z nas coś tam przeżył i ma jakieś refleksje . Nie będę wymieniał więcej rzeczy bo w podręczniku wszystko jest ;) , ale coś dodam.

Zamówienia materiałów biurowych :)
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-06, 08:30   

króliczek napisał/a:
Planowanie bilansu, robienie grafików, zaplanowanie dla KR sprzedaży , produktywności oraz like na przyszły kwartał każdy miesiąc osobno, estymacje, pakowanie archiwum, pakowanie dokumentów zeskanowanych, wysyłanie zgłoszeń kradzieży, zgłaszanie ZPW, zgłaszanie awarii, jak był folder wsparcia ustalałem z KR ile palet potrzebujemy oraz co, ile, kiedy i jakich ilościach zamawiamy, załatwianie rezygnacji z dostaw lub dodatków,itd...


druga połowa tego co mówiłeś to codzienna praca ;p

do moich najważniejszych obowiązków należy bilans wraz z grafikiem, wykłócanie się o etaty i moja ulubiona działka wk..... kr :D
poza tym pilnowanie sklepu podczas dluzszej absencji ks, i wdrażanie nowych zastępców przydzielonych na nasz sklep.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-06, 11:14   

Ja jako z-ks też robiłem wszystko za ks, dlatego kiedy już awansowałem to praktycznie nic się nie zmieniło oprócz pensji :) Poza tym cieszę się z tego że mój ks był totalnym obibokiem i wszystkie jego obowiązki spadały na mnie ponieważ wiedziałem że przygotowują mnie na wyższe stanowisko.
  Ocena JMP: 6/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo