Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wolna niedziela ? Czy też nie ? Dyskusja + Ankieta

Wolna Niedziela od Handlu
Jestem za !!
90%
[ 247 ]
Jestem przeciwny
5%
[ 15 ]
Jest mi to obojętne
3%
[ 10 ]
Głosowań: 272
Wszystkich Głosów: 272

Autor Wiadomość
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-11, 16:35   

Ktoś tutaj wspominał o tym że na Węgrzech wprowadzono zakaz pracy w niedziele, prawda? :)

https://www.bankier.pl/wi...le-7359091.html
  Ocena JMP: 6/10
     
#tmen

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 66
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-14, 09:50   

Co nas obchodzą Węgry? My jesteśmy w Polsce!!! Niedziela powinna być dla rodziny a nie dla handlu co mam kupić w niedziele kupie w sobotę.
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-14, 13:11   

tmen napisał/a:
Co nas obchodzą Węgry? My jesteśmy w Polsce!!! Niedziela powinna być dla rodziny a nie dla handlu co mam kupić w niedziele kupie w sobotę.


Jak byś czytał wcześniejsze posty to byś wiedział. :bu:
  Ocena JMP: 6/10
     
gosia4237 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 23 Kwi 2013
Posty: 18
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-14, 16:56   

Jestem za wolną niedzielą kiedys w sobotę były sklepy otwarte do 13 niedziele były wolne i wszyscy żyli tylko mi żal emerytów co będą robić w niedziele po Kościele chyba wreszcie będą chodzić na spacery i się dotlenia a nie ploty w sklepie między jedną a druga alejką :)
  Ocena JMP: 3/10
     
Mariano

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 356
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2016-04-14, 21:13   

stare baby wracające z kościoła to największe hipokrytki. kościół wyraźnie potępia handel w niedzielę, a osoby wracające z mszy stanowią lwią część klientów w niedzielę. taka nasza mała polska hipokryzja;)
 
     
~Rufin

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Kwi 2016
Posty: 29
0 UP 1 DOWN
  Wysłany: 2016-04-21, 15:00   

15 osób za pracą w niedziele, pozdrawiam komunistów i ich dzieci :( to już nie chodzi o wiare w Boga. Tu chodzi najbardziej o najbliższych, bo wolne prawie wszyscy mają w niedziele. Po co mi wolne w czwartek,albo w poniedziałek.
_________________
Jeżeli przechodzisz przez piekło-nie zatrzymuj się
  Ocena JMP: 7/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
1 UP 1 DOWN
Wysłany: 2016-04-21, 21:04   

Po to aby uprawiać sex pół dnia gdy chata wolna, po to aby z żoną zerwać się na zakupy nim dzieciarnia wróci ze szkoły, po to aby z dzieciarnią iść do lekarza, po to aby z dzieciarnią zrobić sobie wagary i wypaść gdzieś gdzie bez kolejek zobaczyć co chcemy zobaczyć, po to aby załatwić coś w urzędzie :P itp itd
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~Rufin

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Kwi 2016
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-21, 22:26   

kluq napisał/a:
Po to aby uprawiać sex pół dnia gdy chata wolna, po to aby z żoną zerwać się na zakupy nim dzieciarnia wróci ze szkoły, po to aby z dzieciarnią iść do lekarza, po to aby z dzieciarnią zrobić sobie wagary i wypaść gdzieś gdzie bez kolejek zobaczyć co chcemy zobaczyć, po to aby załatwić coś w urzędzie :P itp itd
A to co nie możesz seksu uprawiać w nocy? Poza tym przy wolnej niedzieli będzie Ci wypadał jeden dzień w tygodniu wolny przynajmniej. Te same rzeczy co wymieniłeś można spokojnie zrobić od pon do soboty,czy przed drugą zmianą... A chyba że w centrum jest tylko 1 zmiana, no to jeśli tak to pozazdrościć normalnych godzin pracy


Z dzieciarnią do lekarza masz spokojne 2 dni na dziecko plus użetki,plus takie coś to można na drugich zmianach załatwiać. Z dzieciarnią zrobić wagary?Ach no to bardzo poważny argument żeby niedziele byly zajęte, bo przecież wtedy mają szkołe nie ;) ?
Na szczęście, wszystko do tego zmierza, że w tym momencie prawica jest u władzy i wszystko idzie w ludzkim kierunku.
Kiedyś walczono o wolne soboty, a niektórzy nadal w tych czasach chcą zajęte niedziele. Nie wierze w niektórych ludzi,poważnie.

Kwestia gospadarcza jest tu największą ściemą, eby w Polsce rozwineła się gospodarka potrzebne są niskie podatki, a nie zapipsz w niedziele.
_________________
Jeżeli przechodzisz przez piekło-nie zatrzymuj się
  Ocena JMP: 7/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
1 UP 1 DOWN
Wysłany: 2016-04-21, 23:11   

Są dwie zmiany dzień i noc :P a wagary są aby nie stać w kolejkach które są w niedzielę, bo każdy jedzie w niedzielę :P nie korzystam z uż i tym podobnych, bo nie mam takiej potrzeby a co do sexu w nocy to nie wiem jak Ty ale ja mam piękną żonę i nie muszę tego z nią robić po ciemku :P Jedna góra dwie niedziele mi w zupełności wystarczają, resztę mogę pracować :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~Rufin

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Kwi 2016
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-21, 23:25   

Słuchaj no jest cos takiego jak światło, taki tam wynalazek ;) Poza tym co to w ogóle za argument,wobec argumentu innych, że chcą się cały dzień widzieć ze swoimi żonami i dziećmi? U nas w niedziele są najmniejsze utargi, przyjdź sobie w piątek wieczorem.
Dla mnie to jest żałosne jak ktoś chce mieć zajętą niedziele. Wszyscy moi znajomi niedziele mają wolną,dosłownie wszyscy.
_________________
Jeżeli przechodzisz przez piekło-nie zatrzymuj się
Ostatnio zmieniony przez Rufin 2016-04-21, 23:28, w całości zmieniany 1 raz  
  Ocena JMP: 7/10
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-21, 23:27   

myślę że dość już zbędnego OT !! :regulamin:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo