Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wolna niedziela ? Czy też nie ? Dyskusja + Ankieta

Wolna Niedziela od Handlu
Jestem za !!
90%
[ 247 ]
Jestem przeciwny
5%
[ 15 ]
Jest mi to obojętne
3%
[ 10 ]
Głosowań: 272
Wszystkich Głosów: 272

Autor Wiadomość
@hamburger

Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-01, 11:44   

Jestem za wolną od pracy niedzielą :)
 
     
replays

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 17 Mar 2016
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-01, 12:18   

ja bym chętnie zrobił zamknięte dla klientów w niedzielę - ale nie dla pracowników - byłby to czas na ogarnięcie po całym tygodniu i przygotowanie pod kolejny, np. tylko 1 zmiana 6-14, i dziękuję. podatek byłby ominięty, nikt by nie stracił pracy. moja opinia.
  Ocena JMP: 7/10
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-01, 13:30   

Etatów nikt nie straci bo ruch się przełoży na piątek i sobotę co będzie skutkowało potrzebą dodatkowego obsadzenia zmian i bicie piany że polecą etaty mija się z celem. Jestem za wolną niedzielą od handlu z paru powodów.
Po pierwsze wnerwia mnie że ludzie zamiast odpoczywać rodzinnie na jakiś wycieczkach, wspólnych wypadach w niedziele to łażą na rodzinne zakupy. Niedziela to powinien być czas dla rodziny !!
Po drugie każdy ma prawo mieć coś zaplanowane, a w Biedronie szans niema na to, bo ustawią Wam niedzielę wolną, no ale co z tego jak zaraz przed nią stwierdzą że potrzebują żeby się przyszło !! I nie mam zamiaru szukać przez to innej pracy skoro to JMP nie potrafi docenić człowieka i pozwala na takie praktyki. !!
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
biedronkowa_mor

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Mar 2016
Posty: 17
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-01, 13:53   WOLNA NIEDZIELA

ojej co niektórzy na tym forum maja pomieszane w glowach :em29:

wy sie martwicie o etaty? utargi ? zakupy? :yeah: kto sie o was martwi? :em29:

jestem jak najbardziej ZA aby niedziele byly wolne! :regulamin:

POZAMYKANE - SKLEPY - wszystkie sklepy !! STACJE !!

OTWARTE - SZPITALE z możliwością czekania max30min a nie 12h i tak nie wiedza co dokładnie człowiekowi jest... , stomatolodzy, lekarz rodzinni itp !!

Ludzie w końcu niech naucza sie szanować NAS i rzeczy które kupują w sklepie. Maja za dobrze w tej naszej Polsce :)
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-01, 15:17   

replays, z całym szacunkiem ale widzisz co piszesz??
1 maja też byś chciała ogarniac sklep zamiast być na działce podworku czy innym miejscu i delektować sie cisza i spokojem od pracy??
Takie dni na ogarnianie częściej przynosza wiecej szkody jak pożytku.
Tutaj będzie system zero jedynkowy albo wolna całkowicie albo niedziela handlowa. Pół środki sa w tym miejscu zbędne.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
@madzia123 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Lis 2014
Posty: 129
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-01, 19:38   

Ja jestem za wolnymi niedzielami. Wreszcie będzie można zaplanować coś z miesięcznym wyprzedzeniem i być pewnym że tego dnia wolnego nikt nie zabierze i nie trzeba będzie przyjść nagle do pracy.
A ponadto fajnie układa się perspektywa świąt przy wolnej niedzieli np jeśli 1 maja wypadnie w sobotę to automatycznie 1, 2 i 3 maja mamy wolne więc wreszcie będzie można ze spokojem zaplanować weekend majowy. Albo jeśli wigilia przypadnie w czwartek to mamy 3 dni z rzędu wolne czyli piątek, sobotę i niedzielę.
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-01, 23:38   

Będzie fala zwolnień? Ja się pytam kogo zwalniać jak sklepy nie mają pełnych etatów? U mnie zna sklepie niedziela jest takim nędznym dniem że nawet połowy utargu nie robi w to co normalny dzień. Także jak dla mnie jest to dzień trochę stracony. Siedzę w tej pracy wystawiam mnóstwo akcji, plakatów itp.
Jakoś w innych krajach ludzie żyją i potrafią sobie zorganizować tak tydzień że zrobią zakupy w inny dzień tygodnia także nie widzę tego tłumaczenia że muszę iść w niedziele na zakupy bo w tygodniu plus sobota jestem w pracy po 10h. To nam daje 60h tygodniowo 3 tygodnie takiej pracy i etat załatwiony a gdzie reszta dni? Ja sam nie chodzę na zakupy w niedzielę jedynie co po fajki i piwo na stację ale do sklepu normalnego nie wchodzę. Co by tylko te żulki co przychodzą po amarenkę i żuberka by robiły w niedzielny poranek jak biedra zamknięta? Bo wiecie oni nie zrobią sobie zapasu na niedzielę bo nie byli by w stanie przeboleć tego że muszą to wino zostawić na jutro a nie mogą tego wypić teraz...
Z drugiej strony nie widzę tego żeby w tym sejmie to przeszło. Istnieje tam pewnie takie lobby handlowców że oni na to nie pozwolą - jeśli by coś takiego się stało to nie wiem... nie potrafię sobie tego wyobrazić.
Reasumując jestem za zamkniętymi sklepami wszystkimi w niedziele.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
@Antrykota 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Sie 2015
Posty: 126
Skąd: 3city
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-02, 05:58   

Jestem na nie- mnie zawsze, ale to zawsze, bardziej potrzebne dni wolne w tygodniu, gdy otwarte sa urzedy i kest wiekszy dostep do uslug. Biedronka to nie jest moje jedyne zajecie ;)
Mnie 1 wolna niedziela wystarcza ;)
  Ocena JMP: 6/10
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-02, 06:43   

Kali ma sie cieszyc, ze ma praca w niedziela....
A ja bym chciala miec kazda niedziele wolna :P
  Ocena JMP: 7/10
     
@stonek52 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 204
2 UP 1 DOWN
Wysłany: 2016-04-02, 20:45   

bolka napisał/a:
Kali ma sie cieszyc, ze ma praca w niedziela....
A ja bym chciala miec kazda niedziele wolna :P


Dodam jeszcze od siebie: Kali najlepiej pracować za miska ryżu i siedzieć cicho bo na miejsce Kali jest 100 inny Kali :P
 
     
figot1990

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 06 Lut 2015
Posty: 2
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-02, 23:02   

Skoro ludzie tak się boją o to ,że nie zdążą zrobić zakupów w innym dniu to mam też taka propozycję pomóżmy też ludzia którzy pracują od pn do pt w godzinach pracy urzędów i nie mogą załatwić swoich spraw. Może niech otworzą urzędy w niedzielę , każdy będzie miał czas na załatwienie sprawy:-) już widzę minę urzedasa który teraz myśli co oni chcą niech siedzą na tych kasach i się cieszą ze maja prace a potem sam teczka pod pache i do roboty >:D :-) :-) ciekawe jaką byłaby reakcją na taki pomysl

[ Dodano: 2016-04-03, 01:59 ]
Tak właściwie to poza tym ,że niedziele miałyby być wolne. Myslę, że powinno się też zabezpieczyć przed nadurzyciami jakie na pewno sieci zaczna stosować. Na pewno jakaś mądra głowa wpadnie na wspaniały pomysł byle na maxa wykorzystać pracownika i pocieszyć klienta który niema czasu na zakupy. Już widzę te komunikaty prasowe ,,w trosce o naszych klientów i dobro pracowników oraz gospodarkę . Zmieniając nawyki zakupowe naszych klientów informujemy ,iż sklepy biedronka będą otwarte do 23.30 .Dzięki temu klienci będą mogli nawet po pracy wybrać się na zakupy a pracownicy sklepów nie stracą pracy. Pracując codziennie 2 h dłużej przez średnio 5 dni daje nam to 10h pracy czyli tyle co stracimy w niedzielę . Zapraszamy wszystkich zakupoholikow ,, i potem te komentarze jaka biedra jest wspaniała , jak dobrze że jest tak blisko. Kolejny order za ratowanie gospodarki itp . A człowiek ma wolną niedzielę i widzi dziecko i rrodzinę tylko wtedy bo w inne dni w domu jest o 1 w nocy .
 
     
@stonek52 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 204
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-04, 11:35   

figot1990 napisał/a:

[ Dodano: 2016-04-03, 01:59 ]
Tak właściwie to poza tym ,że niedziele miałyby być wolne. Myslę, że powinno się też zabezpieczyć przed nadurzyciami jakie na pewno sieci zaczna stosować. Na pewno jakaś mądra głowa wpadnie na wspaniały pomysł byle na maxa wykorzystać pracownika i pocieszyć klienta który niema czasu na zakupy. Już widzę te komunikaty prasowe ,,w trosce o naszych klientów i dobro pracowników oraz gospodarkę . Zmieniając nawyki zakupowe naszych klientów informujemy ,iż sklepy biedronka będą otwarte do 23.30 .Dzięki temu klienci będą mogli nawet po pracy wybrać się na zakupy a pracownicy sklepów nie stracą pracy. Pracując codziennie 2 h dłużej przez średnio 5 dni daje nam to 10h pracy czyli tyle co stracimy w niedzielę . Zapraszamy wszystkich zakupoholikow ,, i potem te komentarze jaka biedra jest wspaniała , jak dobrze że jest tak blisko. Kolejny order za ratowanie gospodarki itp . A człowiek ma wolną niedzielę i widzi dziecko i rrodzinę tylko wtedy bo w inne dni w domu jest o 1 w nocy .


U nas w małych miasteczkach to wydłużanie godzin już teraz niespecjalnie się sprawdza więc nie sądzę by mieli później na stałe wydłużać godziny.
Ale to fakt jakieś takie zabezpieczenie jest potrzebne przed nadgorliwymi ludźmi z zarządu chcącymi niby to dla dobra ludzi wydłużać godziny otwarcia sklepów.
I nie straszmy się już na zapas, poczekajmy do końca wakacji aż projekt ustawy wejdzie pod głosowanie. Potem się pomartwimy.
Ostatnio zmieniony przez stonek52 2016-04-04, 11:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
@robalna6 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 146
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-04, 11:38   

figot1990 napisał/a:

A człowiek ma wolną niedzielę i widzi dziecko i rrodzinę tylko wtedy bo w inne dni w domu jest o 1 w nocy .

a jest jakaś różnica jeśli widzi je o 1 w nocy, a o 23.30 ??? bo chyba to wielkiej różnicy nie robi i tak "normalni" ludzie śpią
_________________
"Nadzieja- to komfort na , który mnie nie stać"
 
     
~victorr 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 57
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-07, 01:05   

Niedziela Wolna.
Klient się przyzwyczai kupi więcej w sobote, a i sklep przyoszczędzi na mediach i na godzinach i pracownik będzie zadowolony tylko nie ten który dostał poniżej bo zaraz się okaże że za dużo NAS. Sam juz nie wiem i nie glosuje w ankiecie.
PIS wie najlepiej
  Ocena JMP: 8/10
     
@kachen 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Mar 2012
Posty: 393
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-07, 13:12   

Pewnie tak wolna niedziela nie wejdzievw zycie...szkoda...w Niemczech z tego co kojarze w niedziele jest wszystko zamniete...nie ma co porownywac jednak polski z niemcami..Bo polska w porownianiu z naszyn sąsiadem jest biedna ze aż piszczy..wuec sobie na to pozwolili...nawet jakby weszli to na poczatku bedzie szal a potem wszystko sie unormuje
  Ocena JMP: 10/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo