Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wolna niedziela ? Czy też nie ? Dyskusja + Ankieta

Wolna Niedziela od Handlu
Jestem za !!
90%
[ 247 ]
Jestem przeciwny
5%
[ 15 ]
Jest mi to obojętne
3%
[ 10 ]
Głosowań: 272
Wszystkich Głosów: 272

Autor Wiadomość
~martin153 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 46
1 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2016-03-31, 15:50   

u nas to samo bedzie juz biedronka robi 1 kroki ku temu dlatego ze ma wejsc nowy podatek i chca jak najwiecej sprzedazy przeniesc do handlu internetowego zeby ograniczyc podatek handlowy :)
  Ocena JMP: 6/10
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-31, 15:53   

Tylko przypominam że przy handlu internetowym nie jest potrzebne tylu ludzi co przy handlu detalicznym.
  Ocena JMP: 6/10
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-31, 16:45   

Jak najbardziej za wolna niedziela
Nikt nie pracuje od 6-22 codziennie bezprzesady
Więc napewno przy dobrej organizacji da radę zrobić zakupy i to nie tylko spożywcze

A czy będą zwolnienia przez zamknięte sklepy w niedzielę to wszystko się okaże nie zakładamy najgorszego scenariusza ....bo to też da się obejść

Ot tyle
  Ocena JMP: 5/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-31, 16:57   

Ludzie nie pracujacy w handlu maja w nosie to, czy w niedziele jest otwarte czy nie. To nie problem kupic troche wiecej w sobote. Wcale nie bedzie dzien przed takiego szalu zskupow, bo z czasem ludzie sie przyzwyczaja i zaczna robic zakupy tylko troche wieksze w sobote. Utargi nie beda wygladaly jak teraz, kiedy przez jeden dzien bedzie zamkniete. Wartosc weekendowych sprzedazy spadnie, wiec sklepy nie beda potrzebowaly tylu pracownikow. Poza tym, bedzie to bardzo dobry pretekst do zwolnien w firmach, ktore nawet nie beda tego potrzebowac i wtedy to martin153, bedzie najglosniej krzyczal, ze go zwolnili ;) dobrze, ze nie znosze zakupow, wiec mi to ganz egal ;)
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-31, 18:15   

Jest chodzi o sklepy jest mi to obojętne ale jeśli chodzi o mnie to wolę mieć wolne naprzemiennie a nie tylko w weekendy. Jako, że nie znoszę tłumów w sklepach, na szlakach i innych turystycznych i mniej turystycznych atrakcjach środek tyg jest wymarzony na tego typu wypady.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
#alekss187 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Mar 2016
Posty: 76
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-31, 18:21   

Tak tak oni specjalnie tłumaczą to, że przez zakaz handlu w niedziele będą zwolnienia, bo państwo nie zarobi na podatkach... Na pewno przed zakazaniem handlu w święta też tak pewnie straszyli.. Jesteśmy tylko ludźmi też chcemy pobyć z rodziną i dziećmi..
  Ocena JMP: 5/10
     
dana15014 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Gru 2010
Posty: 1
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-31, 18:48   

Jestem za wolnymi niedzielami. Ni wierze w to, ze osoby pracujące od poniedzialku do soboty nie znajdą czasu na zrobienie zakupów. Nikt nie pracuje codziennie od 6-22,00 . My tez chcemy pobyć z rodziną, zaplanowac coś wczesniej. Po co mi wolne dni w tygodniu jak mąż w pracy a dzieci w szkole. Za to w niedzielę jak rodzina w domu to ja do pracy muszę iść
 
     
mel_ek

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Lut 2016
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2016-03-31, 19:18   wolna vs nie

jako klient wole mieć otwarte sklepy w niedziele ale jako pracownik fajnie mieć wolną niedziele. jednak wolna niedziela sprawi zmniejszenie się godzin do przepracowania a przy tym zmniejszenie się etatów co spowoduje do zwolnień.
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-31, 19:58   

W TEMACIE WOLNE NIEDZIELE POCIĄGNĄ FALE ZWOLNIEŃ -KRÓTKO TO SIĘ JEB........J."

Każdy kto pracuje w biedronce wie ,że wolna niedziela podobnie jak każde dni gdy jest zamknięte zwiększa ruch dzień przed i po........ Pracownikom trzeba wydać 35 h i jeden ch..... czy będzie to sob po południu i nd, czy niedziela i pon rano....... więc już masz osoby z niedzieli w pracy..........
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-31, 21:06   

W sobote promocja do wystawiania... To tym bardziej etatów nie zmniejszą!
  Ocena JMP: 10/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-31, 21:38   

jestem za niedzielą wolną od handlu dojrzałam do tego i dla tych wszystkich którzy są na "nie" też przyjdzie taki dzień że będą "za", pomijając argumenty gospodarcze , polityczne , kulturalne , religijne , myślę że wszystkie te argumenty przebija rodzina i czas z nią spędzony który daje moc , radość i pozytywną energię tak ważną w dniu codziennym :)
 
     
Wojtas 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 07 Gru 2011
Posty: 23
Skąd: podlasie
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-31, 21:53   

Niedziela wolna a w większości sklepów utarg niedzielny przejdzie na sobotę i piątek więc na te dni pójdzie część godzin z niedzieli. Pozdro
_________________
Szanujmy się...
 
     
mama30 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Wrz 2015
Posty: 7
5 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-31, 22:25   

praca w niedziele, to jednak nie to samo co w inny dzień tygodnia. W innych branżach za taką pracę są przynajmniej dodatki, lub dodatkowy dzień wolny.
Nasz pracodawca jeszcze do tego nie dorósł, żeby uczciwie podejść do sprawy.
A w ogóle to moi rodzice walczyli o wolne soboty, a my ciężko pracujemy w niedziele i jeszcze mamy być za to wdzięczni i dziękować. :nie:
  Ocena JMP: 2/10
     
aisza1995

Stanowisko:
klient

Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-31, 23:53   

Jestem za wolną niedzielą. Wkor...... mnie jak wszyscy są w domu a ja muszę iść do pracy. Np na 11 do 21.30 a czemu nie? A co do zwolnień to ciekawe kto będzie w tym bałaganie pracował. Ja mam w kwietniowym grafiku zaplanowane 6 dni wolnych. A powinno byc 9. Bo nie ma ludzi.
 
     
madlein 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 02 Lis 2013
Posty: 19
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-01, 01:13   

Popieram wolne niedziele. Ale co z usługami np.restauracje, kawiarnie...?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo