Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rezygnacja
Autor Wiadomość
Mała 3

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 19 Mar 2016
Posty: 4
Wysłany: 2016-03-22, 07:38   Rezygnacja

Witam

Zostałam przyjęta do pracy 2 tygodnie temu na 3/4 etatu od początku pracuje po 9 godzin i ciągle tylko rozkładam przez te 9 godzin palety nic poza tym.Dziś chce rozwiązać umowę jak najszybciej zeby nie pracowac te 2 tygodnie wypowiedzenia.Jak to zrobić?
 
     
@żuczek1 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Maj 2015
Posty: 297
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-22, 07:56   

Normalnie.Pogadaj ze swoim kr chyba nie gryzie :P a swoją drogą to nie wiedziałaś wcześniej jak wygląda praca w biedronce...?
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-22, 08:08   

żuczku toż praca w biedronce jest lekka , łatwa i przyjemna :D , nie wiesz tego ? :P
Mała zawsze możesz to rzucić :)
 
     
@Maefistofeles25
Sir


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 182
Skąd: Niybylandia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-22, 08:36   

Chciałbym tylko rozkładać palety. Jestem w trakcie szkolenia na zks, jest mało osób na zmianach, tak to wygląda że jest masa rzeczy do zrobienia, plus dzwonią rejonowi nowe rzeczy odrzucają. Rezygnuj jeżeli masz już jakąś nową pracę na oku, jeżeli nie to zastanów się czy warto rezygnować. 2 tygodnie wypowiedzenia Cie obowiązują chyba że dogadamy się z kierownictwem o rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Po za tym jest okres przedświąteczny, chcesz odpocząć to zgłoś się do siedzenia na kasie.
 
     
@Antrykota 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Sie 2015
Posty: 126
Skąd: 3city
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-22, 09:13   

u mnie na sklepie to ludzie gotowi są się pobic z kierownictwem, żeby tylko nie siedzieć na jedynce czy trojce :P Jeżeli chcesz kasować ludzi bo jesteś zmęczona rozkładaniem ciągłym towaru, to porozmawiaj z innymi kasjerami i z kierownictwem. Na pewno znajdzie się ktoś, kto chciałby popracować na sklepie, zamiast ciągle mówić "dzień dobry" i "zapraszamy ponownie" :)
  Ocena JMP: 6/10
     
Koszka23 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 16 Lut 2016
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-22, 13:45   

Ojej, straszne. Nie wstyd ci? Napisz gdzie rezygnujesz chetnie pojde za ciebie pracowac.
 
     
~Monisiaczek27 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Lis 2015
Posty: 58
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-22, 13:59   

Ja od 4 miesięcy siedzę na 1 i nic nie poradzę a potem pretensje że nic nie umiem na sklepie ;(
_________________
:)
  Ocena JMP: 9/10
     
@żuczek1 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Maj 2015
Posty: 297
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-22, 19:29   

My się staramy wymieniać nikt nie siedzi na jedynce dłużej niż dwa dni z rzędu robienie w kółko tego samego jest męczące:) chociaż mamy i takich pracowników którzy najchętniej by się do tej kasy przykuli kajdanami ale i na takich są sposoby ;) nas starych kasjerów coraz mniej i ci młodsi stażem muszą uczyć się pracy na sklepie
Marta oczywiście że wiedziałam mam to nawet wygarbowane na skórze :P :P ale ja akurat lubię swoją pracę :)
 
     
~NowyWBiedronce 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 52
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-22, 20:18   

żuczek1 napisał/a:
My się staramy wymieniać nikt nie siedzi na jedynce dłużej niż dwa dni z rzędu robienie w kółko tego samego jest męczące:) chociaż mamy i takich pracowników którzy najchętniej by się do tej kasy przykuli kajdanami ale i na takich są sposoby ;) nas starych kasjerów coraz mniej i ci młodsi stażem muszą uczyć się pracy na sklepie
Marta oczywiście że wiedziałam mam to nawet wygarbowane na skórze :P :P ale ja akurat lubię swoją pracę :)


Chciałbym, aby u mnie były takie osoby co chcą na 1 siedziec. U nas każdy omija ją szerokim łukiem
 
     
#sekbea81 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 20 Lip 2012
Posty: 61
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-22, 20:47   

No masz, towar jej kazali wykładać :nie:
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-24, 07:10   

Jestem za tym by pracownik ktory zwalnia sie po maksymalnie miesiacu pracy placil kare w postaci zwrotu kosztow za medycyne pracy.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
~cwaniak 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 60
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-28, 15:53   

Koszka23 napisał/a:
Ojej, straszne. Nie wstyd ci? Napisz gdzie rezygnujesz chetnie pojde za ciebie pracowac.

sekbea81 napisał/a:
No masz, towar jej kazali wykładać

Może mi ktoś wytłumaczyć skąd te docinki?
  Ocena JMP: 4/10
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-29, 15:50   

Pytasz to i uzyskasz odpowiedz. Czesto gesto kierownik rejonu koloryzuje podczas rekrutacji. Nowo zatrudniony pracownik mysli ze zlapal pana boga za nogi. Przychodzi na sklep i zderzenie z rzeczywistoscia że trzeba pracowac i to ciezko. Starsi stazem maja prawo do zdenerwowania poniewaz przewaznie robia za te same pieniadze te same zadania czesto nadrabiajac za poczatkowa nieporadnosc nowych kasjerow. Nowy popracuje tydzien i spada co wiąże sie z tym że brakuje znowu rak do pracy. Dlatego tekst typu przez 9 godzin musze rozkladac towar jest nie na miejscu
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
@żuczek1 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Maj 2015
Posty: 297
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-31, 16:44   

Heh a mnie jak ówczesny kr przyjmował to mi powiedział że praca w biedronce przypomina tą w kopalni i czy jestem tego świadoma :D :D
 
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-31, 16:54   

Oj zuczek to słabe porównanie
Jak byłam na weselu to siedziałam przy stoliku z górnikiem właśnie i z tego o tego weszliśmy na pracę powiem ci że on się zdziwił że jest taki zaperdu....ol w biedronce bo on np nwet na nocnej zmianie da radę się komnac chwilkę ..a nam to nawet nie wiadomo kiedy ta nocka zleci co tu mówić o kimnieciu ;)
  Ocena JMP: 5/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo