Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
impreza 2016
Autor Wiadomość
szara myszka

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 25 Sty 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-01-25, 18:24   impreza 2016

hej

Mam pytanie co do imprezy "noworocznej" - u nas imprezę organizował KR Pan Adam Rydzewski - jednak już przed był podział kto idzie kto nie, bo impreza zaczynała się 5 stycznia o godz 18:00 więc zmiana popołudniowa że tak powiem jechała na resztki, więc niektóre dziewczyny stwierdziły że nie ma to sensu. Mało tego w dniu imprezy Pan KR kazał zrobić grafik na popołudniu do godz. 23:00 bo trzeba ofertę po zamknięciu wyłożyć itp. W owym dniu w związku z faktem że Pan Adam już o 22:00 był znudzony "wieśniaczkami" na imprezie o godz 23:00 dokonał kontroli wieczornej na naszym sklepie, gdzie oczywiście mało się mu podobało. (jeśli Firma nie wieży jest monitoring sklepu)
Osobiście byłam na imprezie, ale zaczęłam dopiero potem rozumieć dla czego "większość"nie zdecydowała się na zabawę.
Moje pytanie jest dość proste - czy ktokolwiek nadzoruje wydawanie pieniędzy z funduszy z tego co wiem socjalnych, czy ktoś rozlicza KR z wydanych pieniędzy ?

Bo skoro wszyscy tak chwalą te imprezy to chciałabym zapytać czy one są tylko dla wybranych czy dla wszystkich pracowników ?

Wiem że "nasz" KR jest nietykalny bo skoro po tylu skargach na niego jeszcze pracuję, to nie mam pytań. Ale może jest ktoś kto zainteresuję się poczynaniami Pana Adama ?

PS

W przyszłym roku wszystkie postawiłyśmy nie brać udziału w tej farsie socjalnej !
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo