Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ZAPOMOGA w Biedronce
Autor Wiadomość
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-12, 18:52   

qweerty, a od kiedy Ty taki strachliwy ??
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-12, 21:51   

Mamy rozumiec, ze zasiadasz w komisji, rozpatrujacej wnioski i dzielac sie informacja z zainteresowanymi osobami, zdradzasz tajniki swojej pracy... Prosze cie, zwykla zlosliwosc i nic wiecej. Szkoda, ze w innych tematach jestes taki wylewny i tam ci jakos tajemnica sluzbowa nie przeszkadza. A jak nie chcesz mowic, to chociaz nie szczuj ludzi zachowaniem typu "wiem, ale nie powiem".
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-13, 00:26   

Zasiadać nie musi aby tę wiedze posiadać i nawet nie musi być z tej wybranej grupy podpisującej się własną krwią :P
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-13, 09:58   

Chodziło mi własnie o to, że on tych zapomóg nie udziela, więc nikomu nie ujawnia tych swoich tajnych słuzbowych wytycznych...
 
     
effcia34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Gru 2015
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-21, 20:22   

witam chciałabym zapytać czy wiadomo kiedy jest komisja w sierpniu? czy ktoś się ostatnio starał o zapomogę? jakie dokumenty trzeba złożyć? co potrzeba? gdzie uzyskać taki wniosek? będe się starać 1 raz i niestety nie wiem a nie mam jak zapytać gdyż jestem na l4 i nie wiem czy wrócę do czasu kiedy by trzeba było włożyć te wnioski. z góry dzięki za odp.
 
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-23, 15:39   

Komisja jest mniej więcej w połowie miesiąca. Wniosek drukuje ci ks/zks z ohr. musisz go wypełnić, Podpisuje kierownik sklepu i rejonu. Do wniosku dołączasz wszystko co potwierdza twoją złą sytuację materialną: rachunki za media, czynsz, faktury z apteki, zarobki męża czy rodziców, zależy z kim mieszkasz. Wszystko co wiąże się z prowadzeniem gospodarstwa domowego. Wniosek wraz z załącznikami zostawiasz w biurze ks i on skanuje do kadr.
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
aguska1055 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2012
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-25, 10:04   

Ja żadnych rachunków czy faktur nie dołączałam, opisałam tylko swoją sytuację i też dostałam.
 
     
@Diablicaa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Cze 2013
Posty: 155
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-25, 11:15   

Czy mając pożyczkę, można się starać o zapomogę ?
 
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-26, 19:35   

aguska1055 napisał/a:
Ja żadnych rachunków czy faktur nie dołączałam, opisałam tylko swoją sytuację i też dostałam.

Wszystko co piszę to z własnego doświadczenia lub sytuacji które znam dobrze. Do koleżanki dzwonili żeby dołączyła takie rzeczy więc dlatego tak napisałam.
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
~Angelika210 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 10 Wrz 2013
Posty: 55
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-03, 23:51   

Czy ktoś składał zapomogę na remont łazienki? Potrzebuje pomocy w tej sprawie ;)
 
     
Brigitte312

Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 04 Sie 2016
Posty: 1
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2016-08-04, 20:03   

Przykładowe podanie o zapomogę z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych:
Anna Kowalska Wrocław, 02. 07. 2015

ul. Główna 1/1
50-000 Wrocław

Komisja Socjalna
XYZ Sp. z o. o.
ul. Boczna 1
50-001 Wrocław





WNIOSEK O UDZIELENIE BEZZWROTNEJ ZAPOMOGI




Zwracam się z prośbą o udzielenie bezzwrotnej zapomogi z funduszu socjalnego w wysokości 1500 zł (tysiąc pięćset złotych) ze względu na ciężką sytuację materialną moją oraz mojej rodziny oraz wypadku losowego, niezależnego ode mnie, jakim jest zalanie mieszkania.

UZASADNIENIE:
W skład mojego gospodarstwa domowego wchodzi mąż i trójka dzieci w wieku od czterech do dwunastu lat. Mąż dwa miesiące temu stracił pracę, obecnie pobiera zasiłek dla bezrobotnych. Dwójka dzieci uczęszcza do szkoły, a najmłodsze do przedszkola. Obecnie głównym dochodem w gospodarstwie jest wynagrodzenie pobierane przeze mnie za pracę w XYZ Sp. z o. o. Od grudnia 2014 do czerwca 2015 w kamienicy, w której mieszkamy z rodziną prowadzony był gruntowny remont dachu. W dniu 19. 06. 2015r. pracownicy budowlani, którzy prowadzili remont źle zabezpieczyli dach. Podczas ulewy, która wystąpiła tego dnia wieczorem, woda dostała się do budynku i przeszła na strop. Moje mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze i jest położone najwyżej, a więc znajduje się zaraz pod dachem. W efekcie, sufity w dwóch pokojach mieszkalnych zostały całkowicie zalane. Stopień niedopatrzenia pracowników był tak duży, że woda kapała również na podłogę i meble. Niestety, Zarządca budynku odsyła nas do firmy budowlanej, a ta nie poczuwa się do odpowiedzialności, by naprawić swój błąd. W efekcie, dwa pokoje w moim mieszkaniu nadają się do gruntownego remontu, łącznie z tynkowaniem i malowaniem sufitów i ścian.

W związku z tym proszę o przyznanie mi zapomogi w wyżej wymienionej kwocie, by możliwy był chociaż powierzchowny remont mieszkania, które obecnie nie nadaje się do użytkowania.

Jestem świadoma odpowiedzialności karnej za składanie nieprawdziwych zeznań.



Anna Kowalska



Załączniki:
1. zaświadczenie o dochodach za rok 2014 Anny Kowalskiej
2. zaświadczenie o dochodach za rok 2014 Mariana Kowalskiego
3. zaświadczenie z Urzędu Pracy o pobieraniu zasiłku przez Mariana Kowalskiego
3. wypis z dziennika budowy dotyczącego remontu dachu
4. opinia rzeczoznawcy o zalaniu z dnia 20. 06. 2015
5. odmowa poniesienia odpowiedzialności przez firmę budowlaną
 
     
contagious 

Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączyła: 04 Sie 2016
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-04, 22:37   

Brigitte312 napisał/a:
Przykładowe podanie o zapomogę z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych:
Anna Kowalska Wrocław, 02. 07. 2015

ul. Główna 1/1
50-000 Wrocław

Komisja Socjalna
XYZ Sp. z o. o.
ul. Boczna 1
50-001 Wrocław





WNIOSEK O UDZIELENIE BEZZWROTNEJ ZAPOMOGI




Zwracam się z prośbą o udzielenie bezzwrotnej zapomogi z funduszu socjalnego w wysokości 1500 zł (tysiąc pięćset złotych) ze względu na ciężką sytuację materialną moją oraz mojej rodziny oraz wypadku losowego, niezależnego ode mnie, jakim jest zalanie mieszkania.

UZASADNIENIE:
W skład mojego gospodarstwa domowego wchodzi mąż i trójka dzieci w wieku od czterech do dwunastu lat. Mąż dwa miesiące temu stracił pracę, obecnie pobiera zasiłek dla bezrobotnych. Dwójka dzieci uczęszcza do szkoły, a najmłodsze do przedszkola. Obecnie głównym dochodem w gospodarstwie jest wynagrodzenie pobierane przeze mnie za pracę w XYZ Sp. z o. o. Od grudnia 2014 do czerwca 2015 w kamienicy, w której mieszkamy z rodziną prowadzony był gruntowny remont dachu. W dniu 19. 06. 2015r. pracownicy budowlani, którzy prowadzili remont źle zabezpieczyli dach. Podczas ulewy, która wystąpiła tego dnia wieczorem, woda dostała się do budynku i przeszła na strop. Moje mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze i jest położone najwyżej, a więc znajduje się zaraz pod dachem. W efekcie, sufity w dwóch pokojach mieszkalnych zostały całkowicie zalane. Stopień niedopatrzenia pracowników był tak duży, że woda kapała również na podłogę i meble. Niestety, Zarządca budynku odsyła nas do firmy budowlanej, a ta nie poczuwa się do odpowiedzialności, by naprawić swój błąd. W efekcie, dwa pokoje w moim mieszkaniu nadają się do gruntownego remontu, łącznie z tynkowaniem i malowaniem sufitów i ścian.

W związku z tym proszę o przyznanie mi zapomogi w wyżej wymienionej kwocie, by możliwy był chociaż powierzchowny remont mieszkania, które obecnie nie nadaje się do użytkowania.

Jestem świadoma odpowiedzialności karnej za składanie nieprawdziwych zeznań.



Anna Kowalska



Załączniki:
1. zaświadczenie o dochodach za rok 2014 Anny Kowalskiej
2. zaświadczenie o dochodach za rok 2014 Mariana Kowalskiego
3. zaświadczenie z Urzędu Pracy o pobieraniu zasiłku przez Mariana Kowalskiego
3. wypis z dziennika budowy dotyczącego remontu dachu
4. opinia rzeczoznawcy o zalaniu z dnia 20. 06. 2015
5. odmowa poniesienia odpowiedzialności przez firmę budowlaną


Ppkt. 5 bedzie ciezko pisemnie uzyskac, tak empirycznie stwierdzam :)

Dodalabym jeszcze zaswiadczenie z urzedu dla bezrobotnych dla Mariana K.

pozdrawiam
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-05, 01:19   

Jest gotowy druk dotyczący zapomogi do pobrania od kierownika i nie ma tam miejsca na rozpisywanie się o swojej sytuacji.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
adam.tomaszewsk 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 05 Lip 2016
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-03, 20:24   

500+ wliczą ci do dochodu to dostaniesz 2 zł a 500+ nawet w mopsie jak składasz wniosek do zapomogi i innych zasiłków celowych nie wlicza się a biedronka chce wliczać jako dochód to jest kradzież w białych rękawiczkach i oszustwo pracowników
  Ocena JMP: 4/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-04, 11:29   

Biedronka to nie pomoc społeczna.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo