Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ZAPOMOGA w Biedronce
Autor Wiadomość
~lenka32 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 26 Paź 2016
Posty: 34
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-26, 21:02   

I taka sprawiedliwość. Ja mam brutto niby ponad 3000 zł. Ale na konto już to dużo mniej. I wynajmuję sama kawalerkę. Połowa mojej wypłaty idzie na opłaty. Raz na dwa miesiące do fryzjerki ,tego sobie nie odmówię. Ale jem najtaniej jak się da. No i nauczyłam się gotować z "niczego" i całkiem smacznie zjeść. Ale o częstszych wypadach mogę pomarzyć. O wakacjach też. Pomagam rodzicom ,coś kupię coś opłacę. Mam starego rzęcha , moją cytrynkę. Zasuwam na sklepie ,aż mi pot po d....pie leci. Tak jak reszta. Ale i bon mniejszy. I zapomogi też nie. A autko trzeba wyremontować. Do rodziców na wieś też czymś zawieść zakupy. I mamę do lekarza. Ale ani zapomogi, i mniejsze bony. Bo dużo zarabiam. Jak mi liczą przez te związki Pana A.
Ostatnio zmieniony przez DarkSide 2016-10-26, 21:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
1 UP 2 DOWN
Wysłany: 2016-10-27, 08:40   

Poszukaj sobie bogatego faceta i wtedy nie będziesz musiała pracować i wylewac swoje żale na forum. Albo zmień prace na lepiej płatną nikt cię tu nie trzyma zapomoga jest dla pracowników a nie dla rodziców firme nie odchodzi sytuacja rodziców. Żal ci że kto ma mały dochód dostaje zapomogę lub większy talon na święta oni mają to jednorazowo a ty masz pensje większą od nich cały rok. Zwróc się do tych nowych związków może ci przewodniczący udzieli zapomogi jak jesteś taka biedna.
 
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-27, 09:11   

pracownik, jakbym slyszala swoja mame jak z mlodsza siostra rozmawia :em29:
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
Natalia79

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-27, 10:36   

Dajcie znać jak już będą pieniądze z zapomogi. :#)
_________________
Hyba
 
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-27, 11:15   

Na sb pisal ktos ze właśnie dostał
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
Natalia79

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-27, 14:05   

Jupiii :em29: już są pieniądze na koncie :em29:
_________________
Hyba
 
     
~k36 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 22 Wrz 2015
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-27, 16:47   

Ja jeszcze nie mam na koncie pieniążków :( choć koleżanki już ode mnie dostały
  Ocena JMP: 8/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-28, 23:05   

jak ludzie sobie nawzajem zazdroszczą zapomogi. A jakie kłótnie mi się należy Tobie nie. No to jak patrząc w ten sposób pracownik to rozumiem ,że bony na święta jak parę lat temu samotnym się też nie należą?P.s. Ci co mają rodziny, męża dzieci to mają więcej źródeł dochodu a mniej na osobę..... niby tak. Oj teraz jak ks rządzi o opisaniu sytuacji materialnej we wniosku o zapomogę to będzie "a bierze z mopsu , stary robi na czarno. " I zaglądanie w cudzy portfel.
 
     
Beata86 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 28 Paź 2016
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-29, 10:25   

Czy wniosek o zapomoge ma byc tylko zeskanowany czy wyslany tez w kopercie z dostawa ? Pytam bo nie dostalam zapomogi a do kadr nie idzie sie dodzwonic.
  Ocena JMP: 10/10
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-29, 10:39   

Beata86, zeskanowany w biurze, ale zawsze najlepiej 3 dni później zadzwonić i się upewnić czy dotarł :)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Natalia79

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 7
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2016-11-02, 11:11   

Dostałam zapomoge ale zabrali mi 380zl podatku. A ja myślałam że nie zabierają.
_________________
Hyba
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-02, 13:57   

patrz że dostałaś ileś setek za nic, bez świadczenia pracy na te pieniądze. A nie, że ktoś coś zabrał. Na razie ktoś Tobie dał. Inni muszą na to samo ciężko pracować np na drugi etat. ZFSS jest dla potrzebujących i ok. Ale czasem ludzie są roszczeniowi.
 
     
Natalia79

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 7
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2016-11-02, 14:27   

Te pieniądze uratowała mnie i za nie dziękuję. Jestem samotna matka i dla mnie to bardzo dużo to co zabrali na podatek. Łatwo jest kogoś oceniać nie będąc na jego miejscu.
_________________
Hyba
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-02, 15:11   

Natalia79, nikt Cie nie ocenia. Ale na zdrowy rozum czy masz cokolwiek w polsce bez podatku ?
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-02, 16:54   

Natalia79 napisał/a:
Te pieniądze uratowała mnie i za nie dziękuję. Jestem samotna matka i dla mnie to bardzo dużo to co zabrali na podatek. Łatwo jest kogoś oceniać nie będąc na jego miejscu.


Masz niewłaściwe podejście. Jakbyś znalazła portfel na ulicy i w nim było 780 zł to byś się cieszyła. Ale jakby ktoś dał Tobie 1200 zł i odprowadził zaliczkę na podatek to przecież nadal masz 780 zł.

Teraz do portfela gdybyś szła ulicą i znalazła pusty portfel, to byś miała pusto w kieszeni. Podobnie z zapomogą nie miałaś jej a teraz masz na koncie o 780 zł więcej.
Ja bym się cieszył tak, jak znalezione na ulicy. I jeszcze jedno to Ty nie oceniaj, bo co prawda nie byłem samotną matką, ale pamiętam, że czasem rodzice kupowali nam żywność..w bardzo dawnych czasach. I dlatego umiem docenić pomoc, a nie narzekać na podatki.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo