Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
KASA ZAPOMOGOWO POŻYCZKOWA
Autor Wiadomość
A*S* 


Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-15, 10:30   

Znając życie (troszkę :P ) pewnie najszybciej chcieliby skorzystać Ci którzy mają "najwięcej". Założenie takiej KZ wymaga z pewnością zgody "górki" - ci pewnie się nie zgodzą bo zaraz inne B musiałyby wprowadzić również takie kasy... Póki co pozostają kredyty... kredyty...

A tak po za tym, to nie wiem jakimi kryteriami patrzą rozpatrując wnioski... Czasem ręce opadają gdy się dowiadujesz kto dostał a kogo odrzucili...
_________________
Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali niż mówili.
 
     
gosienka

Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 27
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-20, 09:41   

a moglby mi ktos napisac czy musze jakies zaswiadczenia pozalatwiac zeby zlozyc podanie o ta zapomoge??ogolnie co musze zlozyc!z gory dzieki!! :*
 
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-20, 10:09   

gosienka, nie musisz miec zaswiadczen u nas normalnie opisuja sytuacje na formularzu. Chociaz ja byłabym za tym aby udokumentowac sytuacje wtedy ci najubożsi nie byliby pokrzywdzeni.

Znajoma mi opowiadala jak to było zanim zaczelam pracowac w JMD jedna z ZKS napisla o zpomoge jak jej to zle i ciezko (dostala) druga kasjerka która naprawde ledwo wiązala koniec z koncem (nie dostała) po czym szanowna pani ZKS biegnie zakupic TV plazmowy ....... no sory
 
     
gosienka

Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 27
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-20, 11:10   

no fakt to chore :szczena:
 
     
magda mazur

Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-29, 15:31   

dlaczego jeżeli możemy coś uzyskać z kasy to zaraz znajdzie się ktoś kto powie ze nie warto. błąd błąd i jeszcze raz błąd -u mnie wszystkie osoby piszące wniosek o zapomogę ją dostały -nawet wyższą niż pisały. to jest dla pracowników i warto składać wnioski-nie ważne ile osób to czyta.
 
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-29, 15:49   

Ja nie piszę ze nie warto piszcie może dostaniecie moze nie
 
     
Anetka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-30, 11:15   

Bardzo się dziwie o tym co piszecie u nas wszyscy co sie ubiegali dostali ci mniej potrzebujący mniejszą sumę, a ci bardziej potrzebujący więcej

[ Dodano: 2010-01-30, 11:17 ]
Trzeba napisać prośbę na specjalnym druku oraz dołączyc rachunki które płaciło sie przez ostatnie trzy miesiące, udokumentować również trzeba wysokość ewentualnego zasiłku rodzinnego, oraz wynagrodzenie współmałżonka.
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-02-01, 16:19   

Anetka napisał/a:

Trzeba napisać prośbę na specjalnym druku oraz dołączyc rachunki które płaciło sie przez ostatnie trzy miesiące, udokumentować również trzeba wysokość ewentualnego zasiłku rodzinnego, oraz wynagrodzenie współmałżonka.

Koniecznie na specjalnym druku czy można wydrukować na kartce A4 i dołączyć rachutki itp? (domyślam się, iż owy druk można otrzymać od KR?)
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
Anetka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-02-05, 23:58   

Ten druk drukuje kierownik sklepu jest w kompie zakładowym
 
     
~Żmija 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 34
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-04-08, 12:22   

Mam pytanie...
Otóż złożyłam wniosek o zapomogę w styczniu.W lutym,po ok miesiącu,przyszła z powrotem,ponieważ okazało się,że nie była wypełniona częśc ,którą wypełnia KR....
KR wypełniła,odesłała i do dnia dzisiejszego nie wiadomo nic w tej sprawie.Czy jeśli to zostało rozpatrzone-już nie ważne pozytywnie czy nie-dostanę jakąś odpowiedź?Czy ja mogę jakoś się dowiedzieć na jakim to jest etapie?
Bardzo Was proszę o radę .^.
 
     
#Roksana 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 31 Sty 2010
Posty: 63
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-04-10, 18:04   

Musisz zadzwonić do P.Rojka on udzieli Ci informacji czy twój wniosek został już rozpatrzony czy jeszcze czeka w kolejce. :) Pozdrawiam ;)
 
     
~Pajączek 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 09 Mar 2010
Posty: 47
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-04-12, 20:35   

Wnioski są rozpatrywane do 15 każdego miesiąca,jak KR oddała po 15 to trzeba znowu czekać do 15 następnego miesiąca
 
     
~Żmija 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 34
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-04-12, 21:06   

Wysłała przed pierwszym marca,do tej pory nic nie wiadomo-a gdy Jej (KR)zadałam pytanie,jak mogę się dowiedzieć,czy coś się ruszyło,powiedziała,że komisja socjalna zbiera się raz na kwartał.... ;(
 
     
~Pajączek 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 09 Mar 2010
Posty: 47
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-04-13, 07:46   

KR coś kręci,najlepiej jak zadzwonisz do kadr i spytasz sama ;)
 
     
~Żmija 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 34
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-05-05, 17:32   

Zapytałam jakiś czas temu...okazało się,że KR przetrzymała moja prośbe przez prawie miesiac(tak wynikalo z rozmowy,do kadr wplynelo z koncem marca,a ja KR do rak oddalam dokladnie 24 lutego).No i w dalszym ciągu czekam :szczena: chociaż już specjalnie nie wierze że coś dostanę
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo