Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
KASA ZAPOMOGOWO POŻYCZKOWA
Autor Wiadomość
mała51 

Dołączyła: 17 Gru 2009
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-12, 16:52   

malenstwo20088 napisał/a:
gosienka, będę z Tobą szczera: Jesli Twoje podanie będzie na górze masz szanse ale jesli Twoja karteczka znajdzie się na dole to możesz zampomniec. Czytaja to tylko 3 osoby i powiedz sama przy tysięcznym podaniu odechcialo by ci się wszystkiego :) A podan jak wiemy jest OGROM
Życzę szczęścia



Z takim nastawieniem nie pomożesz nikomu. Zamiast dać wiarę dziewczynie,że firma może pomóc dziewczynie to nastawiasz ją od razu na klęskę. Nieważne czy karteczka jest na dole czy u góry bedzie napewno rozpatrzona. Tylko dziwne jest to co piszesz, bo u nas dziewczyny składaja czesto takie wnioski i dziwne co? Są rozpatrzone!!!!!!!!!!!

A Gosieńka Ty nie słuchaj i nie patrz na innych,tylko składaj dokumenty i zacznij działac.
Powinnaś mieć gdzieś opinię swoich koleżanek. One jak twierdzisz cały czas obdadują, wiec co za roznica? Dziwię się,że Twój kierownik nic nie wie o tej atmosferze w waszym sklepie. Napewno by to jakos rozwiązał. Powodzenia:))
 
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-12, 18:58   

mała51, ja jej nie nastawiam źle pisze poprostu prawde, u mnie w rejonie skladaja ale jakies 80% jest odrzucane > aż dziw ze u ciebie tak czesto dostają
 
     
mała51 

Dołączyła: 17 Gru 2009
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-12, 19:30   

malenstwo20088 napisał/a:
mała51, ja jej nie nastawiam źle pisze poprostu prawde, u mnie w rejonie skladaja ale jakies 80% jest odrzucane > aż dziw ze u ciebie tak czesto dostają


Jak spełniaja wszystkie warunki to dlaczego nie maja dostac? Dostają i chodzą szczęsliwe że ktos mogł im pomóc a ja się cieszę razem z nimi :yeah:
U tej Gosli to na sklepie jest bardzo duży problem którego najwidoczniej nikt nie potrafi rozwiązac. Z takimi klociorami, które stale obgaduja i sie nasmiewaja idzie cos zrobić. Nie ma rzeczy niemozliwych!!!!
 
     
gosienka

Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 27
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-13, 08:55   

jeny,nie kloccie sie!!co do atmosfery na moim sklepie to jakos to przezyje bo robie tam ostatni tydzien,potem bede przeniesiona na inny sklep,moze tam bedzie lepiej,albo jeszcze gorzej :szczena:
a powiedzcie mi jeszcze ile sie czeka na odpowiedz od czasu zlozenia wniosku??
 
     
Kingaa66 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 27 Gru 2009
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-13, 09:39   

Ja tez pisałam i nie dostałam ;( i teraz jeszce wieksze problemy finansowe. Może ktos mi pomoże w nich?
 
     
gosienka

Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 27
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-13, 10:52   

oj przykro mi!!i wspolczuje!!o moich problemach ja nawet nie mowie!! :szczena: to zes mnie pocieszyla!!! ;(
 
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-13, 11:04   

Kingaa66, gosienka, słoneczka piszcie znów może akurat się poszcześci ale przynajmniej widzicie ze mialam racje a nie tak jak koleżanka mała51, napisala ze kazdy dostaje i to co chwile hihi.
 
     
mała51 

Dołączyła: 17 Gru 2009
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-13, 13:03   

malenstwo20088 napisał/a:
Kingaa66, gosienka, słoneczka piszcie znów może akurat się poszcześci ale przynajmniej widzicie ze mialam racje a nie tak jak koleżanka mała51, napisala ze kazdy dostaje i to co chwile hihi.


Malenstwo 20088 to chyba normalne, że chodzi o to,ze dostaja Ci co spełniaja warunki i naprawde maja ciężką sytuację materialną. Tylko trzeba to dobrze udokumentowac!! A jak ktos nie dostał to musial byc jakis tego powód.
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-01-13, 16:24   

mała51 napisał/a:
A jak ktos nie dostał to musial byc jakis tego powód

np. koniec środków w danym miesiącu przeznaczonych na tego typu działania ze strony Biedronki.
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
mała51 

Dołączyła: 17 Gru 2009
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-13, 17:36   

Bartosz napisał/a:
mała51 napisał/a:
A jak ktos nie dostał to musial byc jakis tego powód

np. koniec środków w danym miesiącu przeznaczonych na tego typu działania ze strony Biedronki.


Tak Bartku to tez może być jak najbardziej powód odmowy.
 
     
Kingaa66 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 27 Gru 2009
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-13, 20:07   

A może zróbmy ogólno Biedronkową akcje. Mianowicie chodzi mi o to np gdyby każdy pracownik zechciał dać ze swojoj pensji 10 zł moglibysmy sporo kasy uzbierac i równiez pomagac naszym koleżanką i kolegą, którzy nie dostali zapomogi. Założyc taką kase zapomogowa. I pomagać takim ludziom jak ja i gosienka!! Co o tym myslicie??
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-01-13, 20:44   

Kingaa66 napisał/a:
A może zróbmy ogólno Biedronkową akcje. Mianowicie chodzi mi o to np gdyby każdy pracownik zechciał dać ze swojoj pensji 10 zł moglibysmy sporo kasy uzbierac i równiez pomagac naszym koleżanką i kolegą, którzy nie dostali zapomogi. Założyc taką kase zapomogowa. I pomagać takim ludziom jak ja i gosienka!! Co o tym myslicie??

Gdyby istniała taka akcja z pewną osobą na czele, która by nie kombinowała. To osobiście raz w miesiącu mógłbym wpłacić te 10 zł.
Ale to i tak nie przejdzie...
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-13, 21:51   

Kingaa66 napisał/a:
A może zróbmy ogólno Biedronkową akcje. Mianowicie chodzi mi o to np gdyby każdy pracownik zechciał dać ze swojoj pensji 10 zł moglibysmy sporo kasy uzbierac i równiez pomagac naszym koleżanką i kolegą, którzy nie dostali zapomogi. Założyc taką kase zapomogowa. I pomagać takim ludziom jak ja i gosienka!! Co o tym myslicie??

Zawsze znalezli by sie tacy co by chcieli a na koncie 10 tys wegetuje ;)
 
     
gosienka

Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 27
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-13, 22:49   

pomysł fajny ale bez szans :(
 
     
mała51 

Dołączyła: 17 Gru 2009
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-14, 08:50   

malenstwo20088 napisał/a:
Kingaa66 napisał/a:
A może zróbmy ogólno Biedronkową akcje. Mianowicie chodzi mi o to np gdyby każdy pracownik zechciał dać ze swojoj pensji 10 zł moglibysmy sporo kasy uzbierac i równiez pomagac naszym koleżanką i kolegą, którzy nie dostali zapomogi. Założyc taką kase zapomogowa. I pomagać takim ludziom jak ja i gosienka!! Co o tym myslicie??

Zawsze znalezli by sie tacy co by chcieli a na koncie 10 tys wegetuje ;)



ZGADZAM SIĘ
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo