Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: DarkSide
2015-11-19, 16:10
Awans
Autor Wiadomość
samaka84 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 18 Lis 2015
Posty: 2
Wysłany: 2015-11-18, 21:41   Awans

Witam, pracuje od 2 lat w biedronce na stanowisku zastepcy, z tego co widze w firmie sie mozna rozwijac i awansowac. duzo jest o awansach kasjerow. ja chcialabym zapytac jak to jest z awansami zastepców i kierowników :)
  Ocena JMP: 9/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-19, 10:27   

bywają i takie , z zks to na ks , z ks na kr , tudzież jakiś stołeczek w centrum :)
 
     
@K!KA 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 172
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-19, 12:02   

Jak się postarasz to awansujesz :)
_________________
Przyjaciół nie poznaje się w biedzie tylko wtedy.... jak reagują na Twoje SUKCESY!!!
 
     
niebieskiwro

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 1
0 UP 3 DOWN
Wysłany: 2015-11-19, 22:38   

Jakie są kryteria awansu? Ilość samobójstw? Ilość spraw rozwodowych? Ilość nieprzespanych nocy, depresji? Mało znam osób na pozycji zks i wyżej z ludzką twarzą. Buractwo i prostactwo u kasjerów do innych i wyżywanie się na nowych pracownikach to standard w tej formie, z czym nikt nie walczy.
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-20, 01:46   

niebieskiwro napisał/a:
Jakie są kryteria awansu? Ilość samobójstw? Ilość spraw rozwodowych? Ilość nieprzespanych nocy, depresji? Mało znam osób na pozycji zks i wyżej z ludzką twarzą. Buractwo i prostactwo u kasjerów do innych i wyżywanie się na nowych pracownikach to standard w tej formie, z czym nikt nie walczy.

przykro się czyta takie słowa.
po pierwsze nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo to nie jest rozwiązanie
po drugie, zanim zaczniesz oceniać czyjąś prace bądź stosunek do osób, to może zacznij od siebie co zrobiłeś lub dałeś od siebie, albo jak sie zachowujesz.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-20, 09:45   

niebieskiwro współczuję Ci sklepu....ale Brodacz ma rację,nie oceniaj wszystkich miarą niskiego poziomu u Ciebie na sklepie
 
     
~kret410

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-20, 10:10   

Jak dla mnie to jest temat rzeka . Ale jak się temu ładnie przyjrzeć to ułoży Ci się ładna układanka jakie osoby są preferowane do awansu :) . Nie będę się rozwijał ale nasza struktura jest podobna do rządu polityków w, którym swoich ustawia się na stołkach.(Podkreślam nie wszystkich ).

"
1. Skup się na kluczowych rezultatach(Sprzedaż świeżych 60 %)
2. Zajmij się trudnymi sprawami i klientami(Bądź ....)
3. Znajdź mentora(KR)
4. Pomóż komuś osiągnąć sukces(wyszkol kasjera na zks)
5. Pomóż przełożonemu (Rób wszystko za KS)
6. Zainicjuj ekscytujący projekt(Zgłaszaj innowacje na platformę )
7. Promuj się (Bądź czysty i gładki a będzie Ci dane )
"
Zdarzają się awanse z przypadku i takie moim zdaniem są najlepsze bo człowiek stara się wykazać, że zasługuje na to stanowisko a nie traci rozum od "WŁADZY"
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-20, 18:52   

JM to korpo a korpo rządzi się własnymi prawami. Awans? Pewnie że jest możliwy. Wystarczy chcieć i pokazać że potrafi się znacznie więcej niż to co powinieneś a awansujesz. Niech praca będzie dla ciebie inspiracją a nie tylko zwykłą praca 8h i do domu. Pokaż że chcesz i że potrafisz a docenią cię. Zaraz ktoś napisze że się stara że to i tamto a awansu nie ma - trzeba być cierpliwym bo to też jest jedno z kryteriów brane podczas awansów. Nie podchodź do pracy z negatywnym nastawieniem bo tak to nigdy nie awansujesz bo nie jesteś w stanie pokazać tego na co cię stać.
Uffff ale wyszedł z tego korporacyjny bełkot :P
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
~Yennefer 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Maj 2013
Posty: 59
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-21, 10:09   

Hejka. Moj KS bedzie na l4 okolo 6 miesięcy. Podobno ja mam byc P.O. napiszcie prosze czy wiaze sie to z jakas chwilowa podwyzka i aneksem. Bo nie ukrywam ze jezeli kasa zostanie ta sama co teraz to sie nie zgodze. Z gory dziekuje.
  Ocena JMP: 5/10
     
~kret410

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-21, 10:43   

Jak kierownik sklepu jest na urlopie to osoba pełniąca tzw. obowiązki kierownika wyższego szczebla to ktoś dostaje większe pieniądze ? :)

Spotkałem się z czymś takim i znam wielu kierowników z podobną absencją i nic takiego nie ma .

Powodzenia
 
     
~Yennefer 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Maj 2013
Posty: 59
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-21, 10:50   

Tylko ze UW trwa 2 tygodnie a l4 6 miesiecy. Dzieki Kret teraz wiem ze nie zgodze sie prowadzic bajzlu za darmola :) moj KR nie jest hm....przystepna osoba i byc rypana za taka pensje mi sie nie oplaca :)
  Ocena JMP: 5/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-21, 12:27   

Co prawda było to jakis czas temu, ale może zasady zostały te same, jak nie to przepraszam za zamęt :) Pracowałam kiedys z osobą, która zastępowała ks i miała wyższe zarobki.
 
     
katarzynka12 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 12 Lis 2013
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-21, 12:31   

koleżanka dostała aneks i wyższą pensję :)
 
     
~Yennefer 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Maj 2013
Posty: 59
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-21, 12:38   

No wlasnie o to mi chodzi ....skoro przejmuje chwilową odpowiedzialnosc za swoja B i peacownikow co wiaza sie z dodatkowymi obowiazkami, stresem i presja chce byc za to wynagrodzona. Tym bardziej ze lada chwila bedzie paragoniarz:(a na KR i jego pomoc raczej liczyc nie moge . Dla niego sa tylko slupki wzrostu wazne. No i jeszcze jedno...czy wie ktos jaka jest kwota ewentualnej podwzki bądź dodatku?
  Ocena JMP: 5/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-21, 13:22   

Raz dają a innym razem nie, najpewniej będzie jak zapytasz swojego KR.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo