Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Niedocenianie pracowitych
Autor Wiadomość
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-13, 17:32   

Nie ma za co :) , lubię poprawiać humor
nie zakładaj od razu że coś jest nieskuteczne , w tej robocie trzeba być kreatywnym i to na pewno wiesz , trzeba też być otwartym , mówić co nas boli a nie czekać że ktoś się domyśli . Dla samej miny twojej ks spróbowałabym :D
 
     
poszukiwacz 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 12 Lis 2015
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-13, 17:43   

dzulia4 napisał/a:
Z mojej obserwacji najlepiej mają ci którzy są nowi a pracują nawet rok /przepraszam nikogo nie urażając/oni idą na przerwę z zegarkiem w reku choc się wali i pali jak ja to mówię,nie robią warzywniaka bo nie umią :P nie pieką pieczywa bo to trzeba umieć,nie myją podłogi bo jak to się robi i belki i nie dostają opieprzu od ks jak ty latasz jak swinia spocona bo to i na teraz i wogóle.

U mnie też jest jedna taka osoba, która nie potrafi wykonywać tych podstawowych czynności. Tylko dziwi mnie to, gdy mówi do mnie, że nawet nie chce się tego wszystkiego uczyć!?
Zastanawiam się dlaczego (skoro zmieniają pracowników jak rękawiczki) nie zwalniają takich osób, tylko trzymają je? Bo nawet na kasie są wolni, pomimo że właśnie ciągle tam siedzą. Fuck logic :szczena: :szczena:
 
     
@Antrykota 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Sie 2015
Posty: 126
Skąd: 3city
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-13, 17:58   

A co jest zlego w pojsciu na przerwe gdy "sie wali i pali"? Jak jest multum roboty, to mozna sobie odpuscic kwadrans odpoczynku i lyknac kanapke w biegu? .^.
Jestem sumiennym pracownikiem, w pracy robie dokladnie to za co mi placa przez wyznaczony czas, najlepiej jak umiem.
Mam lepsze dni, mam gorsze dni, ale nie uprawiam opierdalania sie po katach ;)
Mimo wszystko nie poswiece swojego zdrowia by robic jeszcze szybciej, dzwigajac wiecej czy ciagnac nie to co trzeba.
Zadne pieniadze i order Pracownika Roku na niewiele mi sie zdadza, gdy uszkodze sobie kregoslup.
  Ocena JMP: 6/10
     
dzulia4

Dołączył: 13 Paź 2011
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-13, 18:01   

Sorry dobrych pracowników zwalniają a co niektórych trzymają bo trzeba dać im szanse tylko ktos jest za nich od czarnej roboty ja jak widzę ze sie opieprzają to mówię aby to zrobic albo to ze trzeba miec na wszystko oko albo dwa .

[ Dodano: 2015-11-13, 18:16 ]
Ja też chodzę na przerwy i jestem za tym aby kazdy chodził .Ale niektórzy pózniej przychodzą do pracy i lecą szybciej niz my,tylko żyją nic nie robieniem ,przerwami i papieroskami tacy się zdarzają.
 
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-13, 20:12   

no proszę, a jednak doceniają >:D

[ Dodano: 2015-11-13, 20:12 ]
https://www.dlahandlu.pl/wiadomosci/,47313.html
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-13, 20:34   

edi-72, ale to nie u Nas :(
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-13, 22:07   

DarkSide, przynajmniej widać gdzie się ceni pracownika, a gdzie traktuje jak NIEWOLNIKA (tania siła robocza - odrabianie pańszczyzny....)
 
     
Napierniczak 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 04 Lis 2015
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-13, 22:31   

Przecież w Polsce płace w Biedronce od dawna są wyższe od płacy minimalnej.
 
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-13, 23:07   

tylko nikt nie dodał, że to jest brutto, a poza tym niedługo się zrówna z minimalną. Poza tym nasze rodzime firmy nie płacą wcale mniej (nie mówię tu o cwaniaczkach)
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-16, 11:20   

edi-72 napisał/a:
tylko nikt nie dodał, że to jest brutto, a poza tym niedługo się zrówna z minimalną. Poza tym nasze rodzime firmy nie płacą wcale mniej (nie mówię tu o cwaniaczkach)

tyle że płaca minimalna też jest podawana w kwocie brutto, bodaj 1750 jeszcze do końca roku.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-16, 11:53   

brodacz1989, jak najbardziej się zgadza, domniemywając, że podwyżek w biedrze nie będzie po dwóch latach się wyrówna (cały czas mam na myśli kwoty brutto). Zważając, że nie każdy rejon - sklep dostaje premię, płaca w innych sklepach jest taka sama, a nawet wyższa.
 
     
#mania1

Dołączył: 11 Sie 2012
Posty: 79
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-16, 12:54   

Ale mnie wkurzyły te płace w Portugalii >:D a my to co jesteśmy chyba w końcu biedronka największy zysk generuje w tym wszystkim...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo