Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
impreza noworoczna
Autor Wiadomość
Hubcio191 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-10, 10:24   

Nie wiem czy ktoś pisał o imprezie w Gdańskiej Filharmonii, ale żarcie okropne jak na moje podniebienie, muzyka.... w porządku, jak ktoś lubi bawić się do tej samej muzyki puszczanej w Winampie z duszeniem guzika Replay (Bałkanica, czy My słowianki usłyszana jednego wieczora z 6 razy potrafi zanudzić), wódki pod dostatkiem było i klimat też przyjemny. Nie ma co narzekać, ale raz do roku takie odchamienie się to mało, moim zdaniem ;)
 
     
#home_designer 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 09 Mar 2012
Posty: 67
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-10, 18:53   

a kto wie czy ten fotograf co w POLICACH robił fotki to gdzie te fotki mozna ogarnac obejrzec ? :P
 
     
~brit

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 50
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-10, 20:49   

Pytanie do osób które już były w tym roku na o=imprezce noworocznej:
czy u was na tej imprezie była wynajmowana ochrona?
U nas KR twierdzi że nie może rozbić dwóch miast na osobne imprezy bo ochrona ma być wynajęta do pilnowania imprezy. Ponoć to wymóg firmy. Normalnie wk........a debil. Nigdy tego nie było.
W ogóle mam wrażenie że region wschód ma zupełnie inne przepisy i normy funkcjonowania niż reszta Polski >:D
 
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-10, 21:20   

u nas zawsze była ochrona.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-10, 22:47   

Na imprezie była ochrona i odwrotnie niż dotychczas trzy miasta ,centrum i kadry bawiły razem w jednym lokalu. Oszczędności na ilości wynajmowanych lokali i ochronie są większe od zapewnienia transportu na imprezę i stąd takie roszady. Cięcia jak wszędzie.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~brit

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 50
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-11, 08:37   

Ja tych oszczędności nie rozumiem:
jeżeli każde miasto chce bawić się na miejscu to w czym problem? Przecież limit na jedną osobę wszędzie jest taki sam. A jeżeli nie będzie przejazdu z jednego miasta do drugiego to nie trzeba płacić za wynajem transportu, więc to jest oszczędność a nie wynajem autokaru.
A ochrona, jak wspominałem, nigdy wcześniej nie była wynajmowana w celu opieki nad imprezą. Więc znów mamy podnoszenie kosztów. Nie rozumiem tych oszczędności :bu: Albo logistyka i finanse w tej firmie są do wymiany, albo mnie źle matematyki nauczyli .... :szczena:
 
     
@ondrasz

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 221
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-11, 18:15   

no właśnie przez oszczędności tak robi się - taniej jest wynająć 1-2 auta niż salę z obsługą, menu itd - dużo taniej zrobić 1x 200 osób niż 2-3 imprezy na kilkadziesiąt osób.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-11, 20:04   

Nasza miała ponad 400 :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~brit

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 50
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-11, 20:20   

no jak się chce w ekskluzywnej restauracji z obsługą robić bale i arystokrację udawać......
My wolimy fajny klubik gdzie obsługi wynajmować nie trzeba - płaci się tylko to, co firma daje "na łeb" i tyle.
A jeżeli chcą oszczędności to mogą połączyć co najmniej kilkanaście sklepów a nie tylko 5 ;)
 
     
katarzynka12 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 12 Lis 2013
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-11, 20:21   

Nasza na ok.350 osób,a ochrona na imprezie pierwsze słyszę,toż to firma zewnętrzna
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-11, 21:14   

Nie mówimy tu o "ochronie " ze sklepu tylko o koksach wynajętych do pilnowanie porządku na imprezie :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@babajaga2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 20 Sie 2011
Posty: 128
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-12, 12:13   

U nas też była ochrona , nas około 300 osób,sama zabawa była super ale jedzenie katastrofa. Zapewne koszt jedzenia pochłonął koszt autobusów, taki wiejski spęd ( przepraszam za to wyrażenie ). W dużych miastach jest dużo biedronek i oni mogą sobie sami zorganizować imprezę bez dokładania się do autokarów. Powinno się zapytać każdego pracownika jak chce spędzić tę kolację i dostosować się do opinii każdego.Nie widzę problemu rozliczyć 5 rachunków czy jeden, po to są księgowe.U nas połowa pracowników zrezygnowała bo nie mogła być na całej imprezie ( uzależnienie od autokaru)Wśród nas są młodzi pełni energii którzy bez problemu bedą się bawić do rana ale są również starsi którzy nie wytrzymają tak długiej zabawy. I tu pojawia się słowo " szacunek".Pozdrawiam wszystkich ;)
_________________
Czas na zmiany
 
     
katarzynka12 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 12 Lis 2013
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-12, 16:12   

kluq napisał/a:
Nie mówimy tu o "ochronie " ze sklepu tylko o koksach wynajętych do pilnowanie porządku na imprezie :)
Aj sorki miałam na myśli ochronę zatrudnioną :) w danym lokalu :)
 
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-12, 16:12   

Hubcio191 napisał/a:
Nie wiem czy ktoś pisał o imprezie w Gdańskiej Filharmonii, ale żarcie okropne jak na moje podniebienie, muzyka.... w porządku, jak ktoś lubi bawić się do tej samej muzyki puszczanej w Winampie z duszeniem guzika Replay (Bałkanica, czy My słowianki usłyszana jednego wieczora z 6 razy potrafi zanudzić), wódki pod dostatkiem było i klimat też przyjemny. Nie ma co narzekać, ale raz do roku takie odchamienie się to mało, moim zdaniem ;)
hehheee ... wódki wcale nie było pod dostatkiem.... a co do jedzenia ....masakra....
 
     
~ontakisam 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 59
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-19, 01:15   

Dziś Większość Biedronek z Podlasia, jak nie wszystkie, będzie się poniewierać na imprezce noworocznej :em29:
_________________
ontakisam
  Ocena JMP: 8/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo