Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
podwyzka plac w 2016
Autor Wiadomość
@realistka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2012
Posty: 229
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-25, 18:57   

biedronkaaa napisał/a:
Skiter1991 napisał/a:
martin153 napisał/a:
kazdemu swojemu pracownikowi mowisz tak samo?? to niedlugo bedziesz musial sam zamowienia robic i siedziec na 1 kasie moze wtedy dojdzie Ci cos do główki i zrozumiesz pewne kwestie :)


z własnego doświadczenia wiem że takie osoby jak Ty, które wiecznie biadolą jaka to biedronka zła i nie dobra psują atmosferę w zespole i dlatego trzeba im uświadomić to że albo akceptują wszystkie wady naszej pracy(a jest ich potężnie dużo) albo niech poszukają czegoś innego, bo świat na biedronce się nie kończy.


Dokładnie tak,!

Wszyscy sie rzucają bo mam staż 10 lat a koleżanka tylko 3!
Ok ale mimo wszystko nie oznacza to ze koleżanka z 3 letnim stażem robi mniej niz ten z 10 letnim!
A baaaa ten z 3 letnim stażem nie raz zrobi dużo więcej!

Ja pracuje 14 lat i cieszę się ze moi znajomi z krótszym stażem mają również fajne wypłaty.
:yeah:




Zdrowe i rozsądne podejście do tematu :yeah:
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-25, 19:04   

brawo brodacz1989, ale myślę że za dużo wymagasz ;)
biedronkaaa, właśnie mi coś uświadomiłeś w temacie podwyżek :)
martin153, a Ty najwięcej biadolisz na sb :P
 
     
bafo

Dołączył: 15 Kwi 2011
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-04, 20:13   

[quote="stoneczka"]
biedronkaaa napisał/a:
gosiam244 napisał/a:
Prawda jest taka ze zastępca to najgorsze zło. Robisz za kierownika który ma 450 podwyżki robisz za kasjera któremu trzeba dać 150 że łaskawie przyjdzie do pracy! A gdzie w tym wszystkim jakiś szacunek dla nas 50 zł brutto wstyd!!!! i czym ta firma się chwali???????


Chyba nie wiesz co gadasz... Przemawia przez ciebie zazdrość!
Co niby ty możesz robić za kierownika?
Robisz tylko to co do ciebie należy i za to ci płacą!
Jak przychodzi jakakolwiek kontrola i ty wielki zastępca zawalisz z czyms to kto odpowiada?
Oczywiście że kierownik sklepu!
Może kiedyś awansujesz... Czego ci nie życzę (bo nie lubię fałszywych i zawistnych ludzi)
To wtedy pogadamy!


[ Dodano: 2016-03-23, 20:36 ]
U nas też kierownik zwala na nas większość obowiązków.Sama woli robić porządki na chepach.twierdzi że od biura ma zastępców. A potem po nas jeździ. Nic nigdy nie jest jej winą tylko naszą. A nawet jak sama zawini to zwala winę na nas lub tłumaczy się brakiem informacji. Jej nikt nie przekazał. Bo ciężko zajrzeć w pamiętnik lub kalendarz. Trzeba dzwonić z każdą pierdołą i meldować. .A jaki przekręt jest to w głowie się nie mieści. Ale inteligentna i kłamać umie. Owinie sobie wokół palca każdego kr bo ma w sobie coś co powoduje że ludzie się jej boją.nawet kr.[/quote


Jak to dzwonić i meldować? ze swojego prywatnego telefonu? może jeszcze w swoim dniu wolnym? :bu: :bu: :nie:
_________________
bafo
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-04, 20:31   

bafo, temat jest o czym innym !!
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
bafo

Dołączył: 15 Kwi 2011
Posty: 7
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-04, 21:53   

czyżby kreowałai się taka wizja?: zmotywowani swoimi podwyżkami kierownicy sklepów będą popylać po sklepie, magazynie ,o biurze nie wspomnę :em29:
z pomocą super zmotywowanych dużymi podwyżkami rokujących młodych za-ców oraz kasjerów :em29: , a zorani za-cy z długoletnim stażem (to nic że ogarnięci i wcześniej wspierający kierowników w obowiązkach, inaczej- odwalający często za nich robotę) będą wypoczywać na UŻetach i ZLach , bo nie dla nich PREMIA ZA OBECNOŚĆ i podwyżki ;( :zdrowie:
_________________
bafo
 
     
@Maefistofeles25
Sir


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 182
Skąd: Niybylandia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-05, 07:44   

Dostał już może ktoś aneksy z podwyżkami?
 
     
kilersik 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Kwi 2015
Posty: 8
Skąd: Warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-05, 10:11   

Maefistofeles25 napisał/a:
Dostał już może ktoś aneksy z podwyżkami?


Mają być po 10 kwietnia podobnież :)
 
     
@robalna6 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 146
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-05, 10:43   

Skiter1991 napisał/a:


z własnego doświadczenia wiem że takie osoby jak Ty, które wiecznie biadolą jaka to biedronka zła i nie dobra psują atmosferę w zespole


a to przepraszam bardzo Panie "kierowniku" haha, czy w biedronce panuje system totalitarny? że nie wolno się odezwać??, wyrazić opinii ?? psuja atmosferę ? czego ? obłudy ? czy pracujemy w wyimaginowanej "pięknej" atmosferze i nikt nie może mówić, że jest inaczej? :bu:
_________________
"Nadzieja- to komfort na , który mnie nie stać"
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-05, 13:10   

robalna6 napisał/a:
a to przepraszam bardzo Panie "kierowniku" haha, czy w biedronce panuje system totalitarny? że nie wolno się odezwać??, wyrazić opinii ?? psuja atmosferę ? czego ? obłudy ? czy pracujemy w wyimaginowanej "pięknej" atmosferze i nikt nie może mówić, że jest inaczej?


Nie mówię o wyrażaniu opinii, lecz o wiecznym marudzeniu jaka ta praca zła i nie dobra, czytanie ze zrozumieniem się kłania.
  Ocena JMP: 6/10
     
@robalna6 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-05, 15:32   

Skiter1991 napisał/a:

Nie mówię o wyrażaniu opinii, lecz o wiecznym marudzeniu jaka ta praca zła i nie dobra,


Może właśnie ta osoba marudząca ma odwagę, żeby to powiedzieć, powiedzieć to co wszyscy myślą, ale każdy boi się odezwać, może gdyby na każdym sklepie była taka osoba, która zmotywowała by resztę do działania w tej kwestii, było by lepiej, a tak mamy na zmianie kierownika/zk i dwójkę kasjerów z utargiem 40 tys, dla porównania powiem, że w okolicy naszej biedronki jest inny sklep z obsadą co najmniej ośmiu osób na zmianie i utargiem zapewne dwukrotnie niższym.
_________________
"Nadzieja- to komfort na , który mnie nie stać"
 
     
~martin153 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 46
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2016-04-05, 17:11   

skiter ja widze ze tylko ty krytykujesz wypowiedzi innych!! i nic wiecej
  Ocena JMP: 6/10
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-05, 18:24   

martin153, a ty marudzisz :P ale temat nie o tym.

tutaj przecież możemy wyrażać swoje opinie, ale jak napisałem pare postów wcześniej jeśli ktoś co tu marudzi, krytykuje itd itd przenosi na forum sklepu to gratuluje podejścia.

wiele osób narzeka, ja sam wyraziłem swoją opinie na temat podwyżki do KR, że to nikogo ani nie zatrzyma ani nie przekona do awansu.

a skoro jest problem z podziałem obowiązków w biurze każdego z Was, to wasza w tym głowa by to rozwiązać by każdy miał po równo.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-06, 11:10   

robalna6 napisał/a:
Może właśnie ta osoba marudząca ma odwagę, żeby to powiedzieć, powiedzieć to co wszyscy myślą, ale każdy boi się odezwać, może gdyby na każdym sklepie była taka osoba, która zmotywowała by resztę do działania w tej kwestii


To niech ta osoba zapiszę się do związków i coś z tym robi, z własnego doświadczenia wiem że osoby często mają problemy też poza pracą i chcą by chociaż w pracy atmosfera była ok, a nie słuchać wiecznie tego samego że za mało się zarabia, że jest nas co raz mniej, a to źle, a tamto źle, powtarzam po raz kolejny, nasza firma ma bardzo wiele wad, ale ciągłe gadanie o tym nic a nic nie zmieni, jedyne co, to osłabia to co sami tworzymy w 100%, czyli morale zespołu i atmosferę.
  Ocena JMP: 6/10
     
darka13

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-06, 18:38   

jedno małe pytanko praca 3/4 etatu staż 2 lata minęly w styczniu czy według podwyżki pensja 1650? skoro na cały etat wynosi 2200
 
     
magma

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-19, 18:07   

kilersik napisał/a:
Maefistofeles25 napisał/a:
Dostał już może ktoś aneksy z podwyżkami?


Mają być po 10 kwietnia podobnież :)


Mamy 19 a aneksów nadal nie ma.
Czy tylko u nas jeszcze KR nie przyniósł do podpisu ??
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo