Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
podwyzka plac w 2016
Autor Wiadomość
~martin153 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 46
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2016-03-24, 13:38   

brodacz dziwny czlowiek oderwany od rzeczywistosci jak masz cos komentowac to lepiej sie zastanow 2 razy co napiszesz bo za madrze to Ty nie piszesz
  Ocena JMP: 6/10
     
#mania1

Dołączył: 11 Sie 2012
Posty: 79
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-24, 14:02   

Co do podwyżek dla osób powyżej stażu 5 lat i więcej to firma pojechała sobie nie żle naprawdę aż żal ściska nie powiem co!!!Morze po prostu wychodzą z założenia, że albo ludzie tak długo nie pracują na stanowisku kasjer bo się zwalniają lub awansują albo po prostu chcą doprowadzić do tego aby ludzie sami się zwalniali i firma znowu zaoszczędzi...nawet nie wiadomo co powiedzieć w takich sytuacjach!I ja naprawdę nie narzekam mieszkam tam gdzie mieszkam i mimo wszystko jak na moje warunki na wynagrodzenie nie mogę narzekać bo na nic więcej tutaj nie mogę liczyć ale teraz czuję się jakby firma pokazała mi cztery litery...
 
     
~martin153 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 46
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2016-03-24, 14:33   

wlasnie marta tu chodzi o sam fakt czym gest firmy jak podchodzi do pracownika, jak go motywuje a raczej demotywuje a brodacz to umie pisac tylko 1 tekst jak sie nie podoba to sie zwolnij troche to to ubogie i bardzo slabe z samego pisania widac ze ten czlowiek nie nadaje sie na ks ale mi to nie dane jest oceniac
  Ocena JMP: 6/10
     
tarantula2013 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-24, 14:48   podwyżki

Dokładnie, brodacz już w nie pierwszym poście wyskakuje z tego typu tekstem,podejrzewam że jest on jakimś kr bo to jest ulubiony tekst rejonowych.Ja mam 10 lat stażu pracy podwyżki dostałam 50 zł brutto,mam teraz taką samą stawkę jak pracownicy z 3 letnim stażem, to mnie tak zmotywowało,że dam szansę wykazywać się właśnie tym pracownikom ich doświadczeniem,zaangażowaniem,niech zasuwają ja mam tego serdecznie dość! Według mnie firma powinna również doceniać pracowników z dużym stażem bo bagaż doświadczeń mamy ogromny i mało co może nas zaskoczyć.
_________________
Cześć biedroneczki!!
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-24, 15:05   

Zdemaskowaliscie mnie wszyscy. Pora zwinąć konto bo jestem spalony pod tym nickiem.
A teraz tak na powaznie. Ja wyrazam SWOJE zdanie na podstawie SWOICH doświadczeń i pracy z ludzmi ktorzy WSPÓŁPRACUJĄ ze soba a nie kopia pod soba dolkow.
Biadolicie o tych "marnych" podwyzkach to dalem rade co możecie zrobić. Nikomu nie kaze stosowac sie do moich przekonan. Dyskutujmy na sensowne argumenty. Ja pare ich podalem bo mam taka a nie inna ekipe na sklepie. A to ze pracuje jeszcze w tej firmie to kwestia czasu. Nie wiarze z nia przyszłości.
A jeżeli dla Was najprostrzym sposobem jest zgnoic to proszę bardzo. Po mnie to splynie jak po kaczce a jesli wam poprawi humor to sie ciesze waszym szczęściem.
Każdy jest kowalem swojego losu.

[ Dodano: 2016-03-24, 15:09 ]
martin153, nie wiem czy jestes ks. Zks czy moze przypadkowa osoba na forum nie wnikam.
Firma daje mozliwosci motywowania takie jakie ma. Wiec z nich korzystaj.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
~martin153 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 46
0 UP 1 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2016-03-24, 15:25   

brodacz ja swoich pracownikow motywuje jak tylko moge zawsze, tylko ze firma daje bardzo mało "narzedi" do ich motywacji moim skromnym zdaniem, wszyscy wiemy co jest najlepsza motywacja dla pracownika wynagrodzenie, nie pochwala ani slowo dziekuje chociaz one tez moim zdaniem sa bardzo potrzebne w codziennej pracy, sorka ale z tego co Ty piszesz w swoich postach to nie widze tego ze ty motywujesz w jakikolwiek sposob swoich pracownikow nalejlepszym przykladalem jest standardowy twoj teks nie pasuje ci to sie zwolnij przeciez to jest demotywacja z twojej strony nie sadzisz?? Przepraszam ale ja osobiscie i pewnie duzo osob znajdujacych sie tutaj i czytajacych te posty nie widzi w Tobie dobrego menagera sklepu czy zksa i to nie tylko w tej firmie tylko gdzie indziej tez. Nie obrazaj sie na moj post ale pisze prawde jakie mam odczucia chcoiaz i tak ci zycze powodzenia
  Ocena JMP: 6/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-24, 16:29   

Narzekanie nic nie da. Jesli ktoś mysli, że pobiadoli na forum i firma wyskoczy od razu z podwyżką to cóż... Tekst, że "jak się nie podoba, to się zwolnij" nie jest żadnym ubogim pocieszeniem, a bardzo mądrą radą. Skoro nie ma się wpływu na coś i nie można tego zmienić, to trzeba to zaakceptować i nauczyć się z tym żyć. To tylko biedronka, czego tu oczekiwać? Wypłaty na poziomie chociażby średniej krajowej? Proszę was... Moim zdaniem, pod względem płac nie jest aż tak źle, jak się tu opisuje, ale docenia się dopiero po zmianie.
 
     
~martin153 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 46
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2016-03-24, 16:37   

a moim zdaniem ten teks jest nie na miejscu!
  Ocena JMP: 6/10
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-24, 16:43   

martin153 napisał/a:
a moim zdaniem ten teks jest nie na miejscu!


Bo? Jeżeli jest się zaradnym człowiekiem i chce zarabiać lepsze pieniądze to praca się znajdzie, poza tym przypominam że biedronka ma chyba zaraz po lidlu najlepsze płace więc nie jest tak źle. Więc tak, jeżeli nie odpowiada to czas poszukać czegoś nowego.
  Ocena JMP: 6/10
     
~martin153 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 46
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2016-03-24, 16:47   

kazdemu swojemu pracownikowi mowisz tak samo?? to niedlugo bedziesz musial sam zamowienia robic i siedziec na 1 kasie moze wtedy dojdzie Ci cos do główki i zrozumiesz pewne kwestie :)
  Ocena JMP: 6/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-24, 16:50   

Rozumiem, ze temat budzi wiele emocji, ale prosze o dyskusje bez obelg i obrazania. Dziekuje
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-24, 16:55   

martin153 napisał/a:
kazdemu swojemu pracownikowi mowisz tak samo?? to niedlugo bedziesz musial sam zamowienia robic i siedziec na 1 kasie moze wtedy dojdzie Ci cos do główki i zrozumiesz pewne kwestie :)


z własnego doświadczenia wiem że takie osoby jak Ty, które wiecznie biadolą jaka to biedronka zła i nie dobra psują atmosferę w zespole i dlatego trzeba im uświadomić to że albo akceptują wszystkie wady naszej pracy(a jest ich potężnie dużo) albo niech poszukają czegoś innego, bo świat na biedronce się nie kończy.
  Ocena JMP: 6/10
     
~martin153 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 46
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2016-03-24, 17:00   

skiter pokaz mi najpierw gdzie ja biedole :)
  Ocena JMP: 6/10
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-24, 18:36   

Skiter1991 napisał/a:
martin153 napisał/a:
kazdemu swojemu pracownikowi mowisz tak samo?? to niedlugo bedziesz musial sam zamowienia robic i siedziec na 1 kasie moze wtedy dojdzie Ci cos do główki i zrozumiesz pewne kwestie :)


z własnego doświadczenia wiem że takie osoby jak Ty, które wiecznie biadolą jaka to biedronka zła i nie dobra psują atmosferę w zespole i dlatego trzeba im uświadomić to że albo akceptują wszystkie wady naszej pracy(a jest ich potężnie dużo) albo niech poszukają czegoś innego, bo świat na biedronce się nie kończy.


Dokładnie tak,!

Wszyscy sie rzucają bo mam staż 10 lat a koleżanka tylko 3!
Ok ale mimo wszystko nie oznacza to ze koleżanka z 3 letnim stażem robi mniej niz ten z 10 letnim!
A baaaa ten z 3 letnim stażem nie raz zrobi dużo więcej!

Ja pracuje 14 lat i cieszę się ze moi znajomi z krótszym stażem mają również fajne wypłaty.
  Ocena JMP: 10/10
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-03-25, 18:24   

każdy inny post w tym temacie nie obrzucający błotem "podwyżki" bo marna, jest złym postem.
a skoro forum jest anonimowe to anonimowo wyrażam to co myślę.
gratuluje tym, którzy mówią to co myślą i na forum i pracownikom, super muszą być zmotywowani.
generalnie jeśli ktoś posiada taki zacny narząd jak mózg, nie mylić z muskiem, to wie co powinien usłyszeć kasjer, co powinien usłyszeć kierownik rejonu a co klient by każdy był zadowolony.
a tu mówimy co chcemy, byle z sensem i na temat
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo