Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
WERSJA ETYKIETY
Autor Wiadomość
87_dRaGoN_87


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 17 Paź 2012
Posty: 19
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2015-08-11, 18:17   WERSJA ETYKIETY

Witam poruszam temat który zaczyna utrudniać pracę i marnuje czas. Mianowicie jak jest na waszych rejonach odnośnie cen a dokładnie wersji etykiety. Na DC09 wymyślili ze musimy drukować każdą etykietę jaka tylko się pojawi z rana po zamówieniu i wieczorem na bieżąco tzn: opis, wersja etykiety, największa strata itp. Wszystko rozumie ale nie mogę zrozumieć w jakim celu musimy drukować wersje etykiet marnować czas jak nic się kompletnie nie zmienia tylko w kodzie kreskowym ostatnia cyfra się zmienia np: z 3 na 4 rozpacz. Ile to czasu pochłania na drukowanie wyrywanie i wieszanie itp. Jak jest u Was ?
 
     
michalek710 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 483
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-11, 22:23   

Ale jezeli jej nie wydrukujesz czasem jest tak ze z tej ceny moze ci indeksu do zamowienia nie lapac;-) ;-) a po drugie nie musimy a mozemy;-)
_________________
a czas tak szybko ucieka...
  Ocena JMP: 6/10
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-13, 18:31   

Ceny sie zmieniaja. Nic nie poradzimy . teoretycznie mozna to obejsc ale po co kusic los przy audycie lub innej kontroli
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-14, 18:28   

Ja z cenami radziłam sobie inaczej. Najpierw usuwałam wszystkie ze stanem zerowym, później "wersja etykiety" i "największa strata" . Drukowałam tylko zmiany cen i MM. Wyjątkiem były OW - te drukowałam zawsze. Po takiej selekcji zostawało niewiele.
  Ocena JMP: 3/10
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-15, 13:16   

kogata napisał/a:
Ja z cenami radziłam sobie inaczej. Najpierw usuwałam wszystkie ze stanem zerowym, później "wersja etykiety" i "największa strata" . Drukowałam tylko zmiany cen i MM. Wyjątkiem były OW - te drukowałam zawsze. Po takiej selekcji zostawało niewiele.


teraz nie da się usunąć cen, zanim się ich przynajmniej raz nie wydrukuje
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
@jakihno 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 11 Gru 2014
Posty: 194
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-15, 15:45   

czesc sie da usunac:) poczatkowo myslalem ze zmiany cen nie usuniesz, ale tu tez niektore da sie usunac. trzeba tylko po pare sztuk zaznaczac :)
 
     
87_dRaGoN_87


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 17 Paź 2012
Posty: 19
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2015-08-17, 21:55   

"Kogata" dobrze mówisz tak samo się robiło póki szefostwo wyższe nie wymyśliło że trzeba drukować wszystko wersje etykiet, największa stratę itp. Strata czasu na drukowanie wieszanie itp. Tak jak w niedziele przechodzi ok 300 cen do zmiany i w tym może z 60 to zmiana ceny a reszta wersje, opisy itp.
 
     
~magdalenka132

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Maj 2013
Posty: 25
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-08-18, 22:54   

Wystarczy wszystkie ceny z wersja etykiety, opisem i stane zerowym zaznaczyc jako male ceny, wydrukowac, skasowac i wyrzucic :)
 
     
Rudzia

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-24, 19:48   

magdalenka132 napisał/a:
Wystarczy wszystkie ceny z wersja etykiety, opisem i stane zerowym zaznaczyc jako male ceny, wydrukowac, skasowac i wyrzucic :)



:nie: to raczej żadne rozwiązanie - istnieje coś takiego jak raport zmiany ceny - wiadomo kiedy cena powinna była być zmieniona na ta właściwą ( jak się kierownik uprze to dojdzie do tego kto powinien to zrobić a nie zrobił ) poza tym system zapamiętuje ostatnia drukowany format więc przy faktycznej zmianie ceny będzie zamieszanie no i jeśli się nie uaktualni cenówki to nie zawsze przy zamówieniu odczyta ;/ takie buty .^.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo