Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rekrutacja na zastępce kierownika
Autor Wiadomość
@Marakesz 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 226
4 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-13, 21:38   

WYSZEDŁ ze sklepu, torba mu się zerwała i mam mu dać towar za darmo? :) gdybym usłyszał taką odpowiedź na jakimkolwiek egzaminie ze śmiechu rozerwałoby mi pysk.
_________________
"Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim."
 
     
@len-bar

Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 131
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-13, 21:42   

Marakesz napisał/a:
WYSZEDŁ ze sklepu, torba mu się zerwała i mam mu dać towar za darmo? :) gdybym usłyszał taką odpowiedź na jakimkolwiek egzaminie ze śmiechu rozerwałoby mi pysk.

Hahahaha :lol:
 
     
@Marakesz 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 226
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-13, 22:00   

Innymi słowy....



..Kevin z takiego obrotu sprawy byłby zachwycony!
_________________
"Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim."
 
     
@4ever 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 340
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-13, 22:54   

menadzermaja napisał/a:
Jestem już po. Na odpowiedź muszę czekać do piątku. Przyznam się że dla mnie osoby postronnej pytania były z kosmosu. Pytanie typu...klient zrobił bardzo duże zakupy w Biedronce, kupił tez torbę. Wyszedł ze sklepu i torba mu sie zerwała co zrobisz? Prawidłowa odpowiedź: Pozwalam klientowi wziąć wszystkie zakupy jeszcze raz za darmo....hmmm nie wpadłam na ten pomysł głównie z tego powodu że cały czas podkreślały że to duuuże zakupy. a przepytywała mnie kierownik regionu i jeszcze jedna ale na pewno nie kierownik sklepu. :-(


To pytanie z testu jest naprawdę super! Myślałem, że yebne ze śmiechu :yeah: Według standardów firmy powinniśmy tak robić. :eee:
Są rzeczy których zapewne nie zrozumiem nawet i za drugie 10 lat pracy w tej firmie :szczena: Cóż człowiek całe życie się uczy i tak głupi umiera.
 
     
@Antrykota 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Sie 2015
Posty: 126
Skąd: 3city
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-13, 23:01   

A czy jesli kasjer doradzal klientowi wziecie dodatkowej torby, a ten stwierdzil "nieeeee, wytrzyma" to tez oddawac? :P wyobrazam sobie siateczke: Johny Walker 0,7l, sledziki w sloiku, lososie ze dwa w plastrach, osmiorniczka i antrykociki, dopakowana tatarkami do oporu :D
Mina kierownika zmiany ktory musial by cos takiego oddac za darmo byla by bezcenna ;)
  Ocena JMP: 6/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-13, 23:16   

Marakesz napisał/a:
WYSZEDŁ ze sklepu, torba mu się zerwała i mam mu dać towar za darmo? :) gdybym usłyszał taką odpowiedź na jakimkolwiek egzaminie ze śmiechu rozerwałoby mi pysk.


Klient naładował na maksa towaru rozwaliła mu się siatka. Dzwonek dwa razy podchodzę do Beaty a ona ,że klient chce oddać piwo bo cieknie. Oglądam taśmę na kasie, sucha, pytam koleżankę czy ciekło jak kasowała , ona ,że nie. Więc wychodzę przed sklep a tam przy nowym aucie terenowym klienta mokry ślad.Pytam czy mu spadło, on że tak. To ja do niego ,że nie wymienię a on "zachowujesz się jakby to był Twój sklep" a ja grzecznie ,że nie "ale moja i ludzi premia" . Coś tam pobrąchał pod nosem. Potem poszedł do ubikacji do klientów i nam nasikał do umywalki i po ścianach. Do dziś jest zamknięta:) A potem przyszedł sanepid bo zmyślił ,że kupił loda i się zatruł. Oczywiście sanepid sprawdził temp i zieloną książkę. I po sprawie

Jakby mu obiad spadł i był biedny , kupiłbym mu ze swoich.A tu jedno piwo ......
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo